Orhan Aşkıner - Nesine
Kuzey Makedonya'nın oynadığı son maçta grubun güçlü ekibi Gürcistan'a, etkili hücum etmesine rağmen yenilmesiyle birlikte bu maç bir formalite maçına dönüştü. Liderlikle ve küme düşmeyle alakası kalmayan iki takım karşı karşıya gelecek. Kuzey Makedonya, gerçekten etkili hücum edebilen ve direnci yüksek bir takım. Bulgaristan ise son maçta grubun zayıf halkası Cebelitarık karşısında kazandı ancak kalelerinde gol görmüş olmaları yine bir soru işareti yarattı. Ben kendi evinde oynayacağı maçta Kuzey Makedonya'yı bir adım önde görüyorum. Tercihim ev sahibi galibiyeti.
1
Maç Sonucu
1
1,84
Güncel Oran
1.66
Hemen Oyna
Emre Can Demirci - Nesine
Gürcistan'da 2-0'lık skorla mağlup olan Kuzey Makedonya'nın liderlik şansı kalmadı. Bu karşılaşmanın sonucuna göre ikinci ya da üçüncü bitirecekler. EURO 2020 ve devamında iyi hava yakalamışlardı ancak teknik adam Angelovski'nin ayrılığı sonrasında aynı seviyeyi koruyamadılar. Pandev gibi önemli bir liderin emekliye ayrılması ve savunmada Ristovski'nin sakatlığı da ev sahibini şüphesiz etkiliyor. Krstajic dönemine 5-1'lik Cebelitarık yenilgisiyle başlayan Bulgaristan moralli. Rakip kalitesinden dolayı çok önemli ölçü olmayabilir ama haziran ayında aynı takımla berabere kalmışlardı. Genç ağırlıklı kadroyla daha enerjik oynuyorlar. Gol bulabileceklerini düşünüyorum. Önerim \Var\ bahsi.
1
Karşılıklı Gol
Var
1,91
Güncel Oran
1.85
Hemen Oyna
Furkan Kalkan - Mackolik
Liderliği Gürcistan'a kaptırarak bir sonraki dönemde de C Ligi'nde mücadele edecek iki takım prestij maçında. İki takım grupta sadece Cebelitarık'ı yenebildi. Geçen yıl EURO 2020'nin kapısından dönen Kuzey Makedonya, Uluslar Ligi'nde bu kez beklenen performansı gösteremedi. Bulgaristan ise oldukça zorlu dönemden geçiyor. Takımlarına dağılacak oyuncular nedeniyle iki teknik direktör de rotasyon yapacaktır. Futbol kalitesi olarak üstün bir oyun beklemiyorum ve tercihim beraberlik.
1
Maç Sonucu
X
3,09
Güncel Oran
3.08
Hemen Oyna
Anıl Doğan - Mackolik
Grubun favorilerinden Kuzey Makedonya, Gürcistan'a iki maçta da yenilerek B Ligi'ne çıkma şansını tepti. Bulgaristan'ın zaten grupta iddiası yoktu ve zorluk derecesi yüksek maçlarda istediği sonuçları alamadı. Kadro olarak daha iyi durumda olan Kuzey Makedonya bir adım önde gözüküyor ancak konsantrasyon sorunu yaşayabilirler. Grupta sadece bir maçta rakip fileleri sarsamayan Bulgarların bu karşılaşmada skor bulmasını bekliyorum. İki takım da fileleri sarsar.
1
Karşılıklı Gol
Var
1,87
Güncel Oran
1.85
Hemen Oyna