| Tüm Maçlar | ||
| Braga | 22 | |
| Beraberlik | 35 | |
| Benfica | 100 | |
| Braga Evindeki Maçlar | ||
| Braga | 15 | |
| Beraberlik | 21 | |
| Benfica | 38 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
POR
|
17.12.2023 | MS | Braga | 0 - 1 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
POK
|
10.01.2024 | MS | Benfica | 3 - 2 | Braga | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
POR
|
27.04.2024 | MS | Benfica | 3 - 1 |
Braga
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
POR
|
04.01.2025 | MS | Benfica | 1 - 2 | Braga | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
PRLK
|
08.01.2025 | MS | Benfica | 3 - 0 |
Braga
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
POK
|
26.02.2025 | MS | Benfica | 1 - 0 | Braga | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
POR
|
17.05.2025 | MS |
|
1 - 1 | Benfica | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
POR
|
28.12.2025 | MS |
|
2 - 2 | Benfica | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
PRLK
|
07.01.2026 | MS |
|
1 - 3 | Braga | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
POR
|
11.05.2026 | MS | Benfica | 2 - 2 | Braga | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 14.07 | Braga | 0 - 5 | Vizela |
|
| HAZ | 18.07 | Braga | 2 - 2 | Celta Vigo |
|
| AVKL | 22.07 | Zeleznicar P | 0 - 1 | Braga |
|
| AVKL | 30.07 | Braga | 4 - 0 | Zeleznicar P |
|
| AVKL | 06.08 | Braga | 1 - 0 | Dinamo Minsk |
|
| POR | 09.08 | Moreirense | 2 - 2 | Braga |
|
| AVKL | 13.08 | Dinamo Minsk | 0 - 0 | Braga |
|
| AVKL | 20.08 | Braga | 2 - 0 | Austria Wien |
|
| AVKL | 27.08 | Austria Wien | 0 - 0 | Braga |
|
| POR | 31.08 | Braga | 1 - 0 | V.Guimaraes |
|
| POR | 05.09 | Alverca | v | Braga | |
| POR | 10.09 | Estrela | v | Braga | |
| POR | 13.09 | Braga | v | Estoril |
| AVL | 23.07 | St. Gallen | 2 - 1 | Benfica |
|
| HAZ | 24.07 | Benfica | 5 - 1 | CFOs Belenenses |
|
| AVL | 30.07 | Benfica | 5 - 0 |
St. Gallen
|
|
| AVL | 06.08 | Benfica | 6 - 1 | Hearts |
|
| POR | 09.08 | Benfica | 2 - 2 | Acad. Viseu |
|
| AVL | 13.08 | Hearts | 1 - 1 | Benfica |
|
| POR | 17.08 |
|
0 - 7 | Benfica |
|
| AVL | 20.08 | Benfica | 3 - 1 | Aarhus |
|
| AVL | 27.08 | Aarhus | 1 - 3 | Benfica |
|
| POR | 31.08 | Benfica | 2 - 1 | Estoril |
|
| POR | 05.09 | Maritimo | v | Benfica | |
| POR | 09.09 | Moreirense | v | Benfica | |
| POR | 13.09 | Benfica | v | Gil Vicente |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %30 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 8 | %27 | 7 | %47 |
|
| Kaybetti | 13 | %43 | 2 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %70 | 9 | %60 |
|
| Berabere | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| Kaybetti | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %23 | 5 | %33 |
|
| Berabere | 7 | %23 | 4 | %27 |
|
| Kaybetti | 13 | %43 | 3 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %50 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 9 | %30 | 6 | %40 |
|
| Kaybetti | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %57 | 8 | %53 |
|
| Yok | 13 | %43 | 7 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 8 | %27 | 5 | %33 |
|
| Yok | 22 | %73 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %27 | 6 | %40 |
|
| Üst | 22 | %73 | 9 | %60 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %40 | 7 | %47 |
|
| Üst | 18 | %60 | 8 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %70 | 13 | %87 |
|
| Üst | 9 | %30 | 2 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %83 | 15 | %100 |
|
| Üst | 5 | %17 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %27 | 6 | %40 |
|
| 2-3 | 13 | %43 | 7 | %47 |
|
| 4-5 | 7 | %23 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %40 | 7 | %47 |
|
| 2-3 | 13 | %43 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | 4 | %13 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bento |
K
|
29 | |||
| Alvaro |
D
|
27 | |||
| Bastos Lopes |
D
|
11 | |||
| Oliveira |
D
|
29 | 2 | ||
| Antonio Veloso |
D
|
30 | |||
| Rui Pedro |
O
|
4 | |||
| Jose Luis |
O
|
10 | 3 | ||
| Diamantino |
O
|
29 | 3 | ||
| Adelino Nunes |
O
|
19 | 1 | ||
| Michael Manniche |
F
|
29 | 14 | ||
| Rui Aguas |
F
|
22 | 10 | ||
| Toplam: | 33 | ||||
| Michael Manniche | 14 |
| Rui Aguas | 10 |
| Nene | 8 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 30 | 49 | +44 | |
| 2 | Benfica | 30 | 47 | +41 | |
| 3 | Sporting Lizbon | 30 | 46 | +44 | |
| 4 | Vitoria Guimaraes | 30 | 40 | +22 | |
| 5 | Boavista | 30 | 36 | +15 | |
| 6 | Chaves | 30 | 29 | -10 | |
| 7 | Portimonense | 30 | 28 | -3 | |
| 8 | Belenenses | 30 | 28 | -3 | |
| 9 | Braga | 30 | 26 | -13 | |
| 10 | Academica | 30 | 25 | -10 | |
| 11 | Salgueiros | 30 | 25 | -16 | |
| 12 | Vitoria Setubal | 30 | 22 | -10 | |
| 13 | Desportivo Aves | 30 | 22 | -17 | |
| 14 | Maritimo | 30 | 22 | -24 | |
| 15 | Penafiel | 30 | 18 | -22 | |
| 16 | Sporting Covilha | 30 | 17 | -38 | |