| Tüm Maçlar | ||
| Sochaux | 40 | |
| Beraberlik | 22 | |
| Nice | 43 | |
| Sochaux Evindeki Maçlar | ||
| Sochaux | 30 | |
| Beraberlik | 13 | |
| Nice | 8 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 |
FR1
|
18.09.2010 | MS | Sochaux | 4 - 0 | Nice | 1 - 0 | 1,90 | 2,90 | 3,00 | |||||||||
| 2010/2011 |
FR1
|
05.02.2011 | MS | Nice | 1 - 0 |
Sochaux
|
1 - 0 | 2,00 | 2,80 | 2,90 | |||||||||
| 2011/2012 |
FRLK
|
26.10.2011 | MS | Nice | 2 - 1 | Sochaux | 1 - 0 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2011/2012 |
FR1
|
30.10.2011 | MS |
|
1 - 1 | Sochaux | 1 - 1 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2011/2012 |
FR1
|
18.03.2012 | MS | Sochaux | 2 - 0 | Nice | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR1
|
24.11.2012 | MS | Sochaux | 0 - 1 | Nice | 0 - 1 | 2,20 | 3,00 | 2,40 | |||||||||
| 2012/2013 |
FR1
|
14.04.2013 | MS | Nice | 3 - 0 | Sochaux | 0 - 0 | 1,70 | 3,10 | 3,50 | |||||||||
| 2013/2014 |
FR1
|
14.12.2013 | MS | Nice | 1 - 0 | Sochaux | 1 - 0 | 1,60 | 3,20 | 3,75 | |||||||||
| 2013/2014 |
FRLK
|
18.12.2013 | MS | Nice | 3 - 0 | Sochaux | 3 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2013/2014 |
FR1
|
04.05.2014 | MS | Sochaux | 2 - 0 |
Nice
|
1 - 0 | 1,70 | 3,20 | 3,30 | |||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 10.07 | Zürich | 1 - 2 | Sochaux |
|
| HAZ | 18.07 | Grenoble | 0 - 1 | Sochaux |
|
| HAZ | 22.07 | Metz | 4 - 1 | Sochaux |
|
| HAZ | 25.07 | Dijon | 0 - 3 | Sochaux |
|
| HAZ | 01.08 | Sochaux | 1 - 1 | Auxerre |
|
| FR2 | 08.08 | Sochaux | 0 - 3 | Saint-Etienne |
|
| FR2 | 14.08 | Red Star | 0 - 0 | Sochaux |
|
| FR2 | 21.08 | Sochaux | 1 - 0 | Guingamp |
|
| FR2 | 28.08 | Clermont | 0 - 0 | Sochaux |
|
| FR2 | 04.09 | Pau | 1 - 1 |
Sochaux
|
|
| FR2 | 12.09 | Sochaux | v | Nantes | |
| FR2 | 18.09 | Stade Lavallois | v | Sochaux | |
| FR2 | 09.10 | Sochaux | v | Boulogne |
| FR1 | 26.05 | Saint-Etienne | 0 - 0 | Nice |
|
| FR1 | 29.05 | Nice | 4 - 1 | Saint-Etienne |
|
| HAZ | 18.07 | Nice | 4 - 0 | Nimes |
|
| HAZ | 25.07 | Marsilya | 0 - 3 | Nice |
|
| HAZ | 31.07 | Juventus | 2 - 0 | Nice |
|
| HAZ | 08.08 | Cagliari | 4 - 2 | Nice |
|
| HAZ | 15.08 | Hull City | 0 - 0 | Nice |
|
| FR1 | 22.08 | Nice | 0 - 0 | Lorient |
|
| FR1 | 30.08 | Paris FC | 3 - 0 | Nice |
|
| FR1 | 05.09 | Nice | 1 - 1 | Le Mans FC |
|
| FR1 | 12.09 | Auxerre | v | Nice | |
| FR1 | 20.09 | Nice | v | Lille | |
| FR1 | 11.10 | Nice | v | Strasbourg |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 17 | %45 | 12 | %63 |
|
| Berabere | 9 | %24 | 4 | %21 |
|
| Kaybetti | 12 | %32 | 3 | %16 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %24 | 1 | %5 |
|
| Berabere | 13 | %34 | 7 | %37 |
|
| Kaybetti | 16 | %42 | 11 | %58 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %34 | 4 | %21 |
|
| Yok | 25 | %66 | 15 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %42 | 7 | %37 |
|
| Yok | 22 | %58 | 12 | %63 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %39 | 10 | %53 |
|
| Üst | 23 | %61 | 9 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %37 | 8 | %42 |
|
| Üst | 24 | %63 | 11 | %58 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 30 | %79 | 15 | %79 |
|
| Üst | 8 | %21 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 33 | %87 | 17 | %89 |
|
| Üst | 5 | %13 | 2 | %11 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 15 | %39 | 10 | %53 |
|
| 2-3 | 15 | %39 | 5 | %26 |
|
| 4-5 | 6 | %16 | 4 | %21 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %37 | 8 | %42 |
|
| 2-3 | 19 | %50 | 9 | %47 |
|
| 4-5 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 6+ | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Vincent Hognon | 0 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Olivier Pantaloni | 2 | |
| Vincent Hognon Evindeki Maçlar | ||||
| Vincent Hognon | 0 | |||
| Beraberlik | 2 | |||
| Olivier Pantaloni | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marseille | 38 | 53 | +41 | |
| 2 | Bordeaux | 38 | 51 | +26 | |
| 3 | Monaco | 38 | 46 | +14 | |
| 4 | Sochaux | 38 | 43 | +7 | |
| 5 | Paris Saint-Germain | 38 | 42 | +2 | |
| 6 | Auxerre | 38 | 41 | +9 | |
| 7 | Nantes | 38 | 40 | +8 | |
| 8 | Lyon | 38 | 39 | +2 | |
| 9 | Toulouse | 38 | 38 | 0 | |
| 10 | Brest | 38 | 38 | -5 | |
| 11 | Cannes | 38 | 36 | -6 | |
| 12 | Sporting Toulon Var | 38 | 35 | -15 | |
| 13 | Montpellier | 38 | 34 | +1 | |
| 14 | Metz | 38 | 34 | -3 | |
| 15 | St Etienne | 38 | 34 | -8 | |
| 16 | Caen | 38 | 34 | -14 | |
| 17 | Lille | 38 | 33 | -9 | |
| 18 | Nice | 38 | 31 | -14 | |
| 19 | Racing Club De France | 38 | 30 | -20 | |
| 20 | Mulhouse | 38 | 28 | -16 | |