| Tüm Maçlar | ||
| Caen | 8 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Montpellier | 18 | |
| Caen Evindeki Maçlar | ||
| Caen | 5 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Montpellier | 6 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
FR1
|
19.04.2015 | MS | Montpellier | 1 - 0 | Caen | 1 - 0 | 1,70 | 3,20 | 3,30 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR1
|
19.09.2015 | MS | Caen | 2 - 1 | Montpellier | 1 - 1 | 1,95 | 2,90 | 2,90 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR1
|
23.01.2016 | MS | Montpellier | 1 - 2 | Caen | 1 - 1 | 1,85 | 2,90 | 3,20 | |||||||||
| 2016/2017 |
FR1
|
15.10.2016 | MS |
|
3 - 2 | Caen | 1 - 1 | 1,70 | 3,10 | 3,50 | |||||||||
| 2016/2017 |
FR1
|
08.04.2017 | MS | Caen | 0 - 2 | Montpellier | 0 - 0 | 2,10 | 3,10 | 2,50 | |||||||||
| 2017/2018 |
FR1
|
05.08.2017 | MS | Montpellier | 1 - 0 | Caen | 0 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2017/2018 |
FR1
|
01.04.2018 | MS | Caen | 1 - 3 | Montpellier | 0 - 2 | 2,70 | 2,70 | 2,20 | |||||||||
| 2018/2019 |
FR1
|
26.09.2018 | MS | Caen | 2 - 2 |
Montpellier
|
1 - 1 | 2,60 | 2,80 | 2,20 | |||||||||
| 2018/2019 |
FR1
|
27.01.2019 | MS | Montpellier | 2 - 0 | Caen | 0 - 0 | 1,40 | 3,40 | 5,10 | |||||||||
| 2019/2020 |
FRK
|
19.01.2020 | MS | Montpellier | 5 - 0 |
Caen
|
3 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR3 | 28.02 | Valenciennes | 2 - 1 | Caen |
|
| FR3 | 06.03 | Caen | 2 - 2 | Chateauroux |
|
| FR3 | 13.03 | Le Puy | 1 - 0 | Caen |
|
| FR3 | 21.03 | Caen | 1 - 1 | Orleans |
|
| FR3 | 27.03 | Rouen | 1 - 1 |
Caen
|
|
| FR3 | 03.04 | Caen | 1 - 1 | Stade Brioch |
|
| FR3 | 10.04 | Paris 13 | 0 - 3 |
Caen
|
|
| FR3 | 17.04 | Bourg en Bresse | 0 - 2 | Caen |
|
| FR3 | 24.04 | Caen | 3 - 0 | Villefranc |
|
| FR3 | 09.05 | Caen | 0 - 0 | Concarneau |
|
| FR3 | 15.05 | Aubagne | v | Caen |
| FR2 | 27.02 | Montpellier | 0 - 0 | Reims |
|
| FR2 | 06.03 |
|
0 - 3 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 13.03 | Montpellier | 2 - 0 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 20.03 | Pau | 0 - 0 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 04.04 | Montpellier | 2 - 2 | Troyes |
|
| FR2 | 10.04 | Annecy | 0 - 0 | Montpellier |
|
| FR2 | 17.04 | Montpellier | 2 - 1 | Grenoble |
|
| FR2 | 24.04 | Amiens | 0 - 2 | Montpellier |
|
| FR2 | 02.05 |
|
1 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 09.05 | Red Star | 1 - 1 | Montpellier |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %34 | 10 | %53 |
|
| Berabere | 9 | %24 | 4 | %21 |
|
| Kaybetti | 16 | %42 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %32 | 3 | %16 |
|
| Berabere | 12 | %32 | 7 | %37 |
|
| Kaybetti | 14 | %37 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 21 | %55 | 10 | %53 |
|
| Yok | 17 | %45 | 9 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %42 | 10 | %53 |
|
| Yok | 22 | %58 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %24 | 5 | %26 |
|
| Üst | 29 | %76 | 14 | %74 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %37 | 6 | %32 |
|
| Üst | 24 | %63 | 13 | %68 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 27 | %71 | 12 | %63 |
|
| Üst | 11 | %29 | 7 | %37 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %84 | 14 | %74 |
|
| Üst | 6 | %16 | 5 | %26 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %24 | 5 | %26 |
|
| 2-3 | 18 | %47 | 7 | %37 |
|
| 4-5 | 8 | %21 | 5 | %26 |
|
| 6+ | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %37 | 6 | %32 |
|
| 2-3 | 18 | %47 | 8 | %42 |
|
| 4-5 | 5 | %13 | 4 | %21 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %5 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marseille | 38 | 54 | +35 | |
| 2 | Paris Saint-Germain | 38 | 51 | +32 | |
| 3 | Monaco | 38 | 51 | +27 | |
| 4 | Bordeaux | 38 | 48 | +17 | |
| 5 | Nantes | 38 | 45 | +15 | |
| 6 | Auxerre | 38 | 43 | +13 | |
| 7 | St Etienne | 38 | 43 | +8 | |
| 8 | Strasbourg | 38 | 40 | +1 | |
| 9 | Lens | 38 | 40 | -5 | |
| 10 | Montpellier | 38 | 36 | -5 | |
| 11 | Caen | 38 | 35 | +1 | |
| 12 | Metz | 38 | 35 | -1 | |
| 13 | Toulouse | 38 | 34 | -9 | |
| 14 | Lyon | 38 | 33 | -5 | |
| 15 | Le Havre | 38 | 33 | -11 | |
| 16 | Sochaux | 38 | 32 | -17 | |
| 17 | Valenciennes | 38 | 30 | -14 | |
| 18 | Lille | 38 | 30 | -22 | |
| 19 | Sporting Toulon Var | 38 | 25 | -26 | |
| 20 | Nimes | 38 | 22 | -34 | |