| Tüm Maçlar | ||
| Östers | 5 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Hammarby | 10 | |
| Östers Evindeki Maçlar | ||
| Östers | 1 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Hammarby | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 |
İSÇ2
|
03.07.2011 | MS | Hammarby | 2 - 1 | Östers | 2 - 0 | 1,60 | 3,30 | 3,60 | |||||||||
| 2011/2012 |
İSÇ2
|
18.07.2011 | MS | Östers | 0 - 0 | Hammarby | 0 - 0 | 2,60 | 3,20 | 2,00 | |||||||||
| 2012/2013 |
İSÇ2
|
24.06.2012 | MS | Hammarby | 0 - 2 | Östers | 0 - 2 | 2,00 | 3,20 | 2,60 | |||||||||
| 2012/2013 |
İSÇ2
|
03.11.2012 | MS | Östers | 0 - 0 | Hammarby | 0 - 0 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||||||
| 2014/2015 |
İSÇ2
|
29.06.2014 | MS | Östers | 0 - 2 | Hammarby | 0 - 1 | 2,60 | 3,20 | 2,00 | |||||||||
| 2014/2015 |
İSÇ2
|
20.07.2014 | MS | Hammarby | 3 - 0 | Östers | 2 - 0 | 1,40 | 3,50 | 5,00 | |||||||||
| 2022/2023 |
HAZ
|
19.06.2022 | MS | Östers | 1 - 2 | Hammarby | - | ||||||||||||
| 2025 |
İSÇ
|
04.05.2025 | MS | Östers | 0 - 3 | Hammarby | 0 - 3 | ||||||||||||
| 2025 |
İSÇ
|
31.08.2025 | MS | Hammarby | 4 - 0 | Östers | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSÇK
|
07.03.2026 | MS | Hammarby | 7 - 0 | Östers | 3 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSÇ2 | 21.06 | Östers | 1 - 3 | Falkenbergs |
|
| İSÇ2 | 27.06 | Varbergs | 2 - 1 | Östers |
|
| İSÇ2 | 18.07 | Östers | 3 - 2 |
IK Brage
|
|
| İSÇ2 | 27.07 | Östers | 3 - 0 | Varbergs |
|
| İSÇ2 | 01.08 | Östersunds | 1 - 0 | Östers |
|
| İSÇ2 | 08.08 | Östers | 0 - 1 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 15.08 | Ljungskile | 2 - 3 | Östers |
|
| İSÇK | 19.08 | Hogaborgs | 0 - 4 | Östers |
|
| İSÇ2 | 25.08 |
|
1 - 0 | Sundsvall |
|
| İSÇ2 | 30.08 | Sandviken | 1 - 1 | Östers |
|
| İSÇ2 | 04.09 | Östers | v | United Nordic | |
| İSÇ2 | 10.09 | Falkenbergs | v | Östers | |
| İSÇ2 | 15.09 | Varnamo | v | Östers |
| AVL | 23.07 | Hammarby | 1 - 1 |
Anderlecht
|
|
| İSÇ | 26.07 | Brommapojkarna | 1 - 1 | Hammarby |
|
| AVL | 30.07 | Anderlecht | 3 - 1 | Hammarby |
|
| AVKL | 06.08 | Rakow | 0 - 0 | Hammarby |
|
| İSÇ | 09.08 | Hammarby | 3 - 0 | Hacken |
|
| AVKL | 13.08 |
|
0 - 1 | Rakow |
|
| İSÇ | 16.08 | Kalmar | 0 - 4 | Hammarby |
|
| İSÇ | 23.08 | Hammarby | 2 - 0 | Gais |
|
| İSÇK | 26.08 | Stockholm Int. | 0 - 3 | Hammarby |
|
| İSÇ | 30.08 | AIK | 3 - 2 | Hammarby |
|
| İSÇ | 06.09 | Örgryte | v | Hammarby | |
| İSÇ | 13.09 | Hammarby | v | Brommapojkarna | |
| İSÇ | 20.09 | Degerfors | v | Hammarby |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.85 | 20 | %67 | 11 | %73 |
|
| Berabere | 3.10 | 6 | %20 | 3 | %20 |
|
| Kaybetti | 3.00 | 4 | %13 | 1 | %7 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.00 | 13 | %43 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 3.10 | 10 | %33 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 1.85 | 7 | %23 | 4 | %27 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 12 | %40 | 4 | %27 |
|
| Berabere | - | 12 | %40 | 7 | %47 |
|
| Kaybetti | - | 6 | %20 | 4 | %27 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 10 | %33 | 4 | %27 |
|
| Berabere | - | 11 | %37 | 7 | %47 |
|
| Kaybetti | - | 9 | %30 | 4 | %27 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 17 | %57 | 8 | %53 |
|
| Yok | - | 13 | %43 | 7 | %47 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 17 | %57 | 10 | %67 |
|
| Yok | - | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 9 | %30 | 6 | %40 |
|
| Üst | - | 21 | %70 | 9 | %60 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 9 | %30 | 3 | %20 |
|
| Üst | - | 21 | %70 | 12 | %80 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 14 | %47 | 8 | %53 |
|
| Üst | - | 16 | %53 | 7 | %47 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 17 | %57 | 8 | %53 |
|
| Üst | - | 13 | %43 | 7 | %47 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 20 | %67 | 12 | %80 |
|
| Üst | - | 10 | %33 | 3 | %20 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 21 | %70 | 11 | %73 |
|
| Üst | - | 9 | %30 | 4 | %27 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 9 | %30 | 6 | %40 |
|
| 2-3 | - | 11 | %37 | 6 | %40 |
|
| 4-5 | - | 7 | %23 | 2 | %13 |
|
| 6+ | - | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 9 | %30 | 3 | %20 |
|
| 2-3 | - | 12 | %40 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | - | 8 | %27 | 4 | %27 |
|
| 6+ | - | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | 4 | %13 | 4 | %26 |
|
| X/1 | - | 6 | %20 | 4 | %26 |
|
| 2/1 | - | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | 3 | %10 | 3 | %20 |
|
| 2/X | - | 3 | %10 | - | - |
|
| 1/2 | - | 2 | %6 | - | - |
|
| X/2 | - | 3 | %10 | - | - |
|
| 2/2 | - | 5 | %16 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | 6 | %20 | 1 | %6 |
|
| X/1 | - | 5 | %16 | 3 | %20 |
|
| 2/1 | - | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| X/X | - | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 2/X | - | 3 | %10 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | - | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/2 | - | 2 | %6 | 2 | %13 |
|
| 2/2 | - | 6 | %20 | 3 | %20 |
|
| Freddy Söderberg | 9 |
| Matteo Blomqvist-Zampi | 7 |
| Denis Velic | 6 |
| Christophe Lallet | 4 |
| Andreas Dahl | 3 |
| Erik Figueroa | 3 |
Mattias Nyman
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2012/2013 | İSÇ2 |
3.11.2012 | MS | Östers | 0 - 0 | Hammarby | 0 - 0 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| İçerde | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Deplasmanda | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Roar Hanson | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Gregg Berhalter | 0 | |
| Roar Hanson Evindeki Maçlar | ||||
| Roar Hanson | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Gregg Berhalter | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Östers | 30 | 66 | +29 | |
| 2 | Brommapojkarna | 30 | 61 | +21 | |
| 3 | Halmstad | 30 | 56 | +28 | |
| 4 | Hammarby | 30 | 49 | +7 | |
| 5 | Ljungskile | 30 | 42 | 0 | |
| 6 | Landskrona | 30 | 41 | -8 | |
| 7 | Jönköpings Södra | 30 | 40 | +5 | |
| 8 | Assyriska | 30 | 39 | -5 | |
| 9 | Angelholm | 30 | 39 | -6 | |
| 10 | IK Brage | 30 | 39 | -10 | |
| 11 | Varbergs BoIS FC | 30 | 37 | -3 | |
| 12 | Degerfors | 30 | 35 | -7 | |
| 13 | Falkenbergs FF | 30 | 34 | -2 | |
| 14 | IFK Varnamo | 30 | 30 | -7 | |
| 15 | Trelleborgs FF | 30 | 29 | -15 | |
| 16 | Umea FC | 30 | 23 | -27 | |
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 1.85 | 3.10 | 3.00 | - | - | - | ||
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| 1.16 | 1.14 | 1.52 | - | - | - | - |