| Tüm Maçlar | ||
| Zenit St. Petersburg | 29 | |
| Beraberlik | 21 | |
| CSKA Moscow | 17 | |
| Zenit St. Petersburg Evindeki Maçlar | ||
| Zenit St. Petersburg | 16 | |
| Beraberlik | 11 | |
| CSKA Moscow | 7 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
RUS
|
11.05.2024 | MS | Zenit | 0 - 1 | CSKA Moskova | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
RUK
|
15.05.2024 | Pen | Zenit | 0 - 0 | CSKA Moskova | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
RUS
|
14.09.2024 | MS | CSKA Moskova | 0 - 1 | Zenit | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HAZ
|
04.02.2025 | MS | Zenit | 2 - 2 | CSKA Moskova | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
RUS
|
01.03.2025 | MS | Zenit | 0 - 0 | CSKA Moskova | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
RUK
|
30.04.2025 | MS | Zenit | 2 - 0 | CSKA Moskova | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
RUK
|
14.05.2025 | Pen | CSKA Moskova | 2 - 0 | Zenit | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
RUS
|
03.08.2025 | MS | Zenit | 1 - 1 | CSKA Moskova | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
10.02.2026 | Pen | Zenit | 2 - 2 | CSKA Moskova | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
RUS
|
02.05.2026 | MS | CSKA Moskova | 1 - 3 | Zenit | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 13.07 | Zenit | 1 - 1 | Makhachkala |
|
| RUSK | 18.07 | Zenit | 1 - 1 | S.Moskova |
|
| RUS | 25.07 | Akron | 0 - 5 | Zenit |
|
| RUS | 02.08 | FK Orenburg | 0 - 3 | Zenit |
|
| RUK | 05.08 | Zenit | 1 - 0 | Baltika FK |
|
| RUS | 09.08 | Zenit | 1 - 2 | Rodina Moskva |
|
| RUS | 16.08 | Zenit | 3 - 0 | D.Moscow |
|
| RUK | 19.08 | Kry. Sovetov | 0 - 0 | Zenit |
|
| RUS | 23.08 | S.Moskova | 2 - 0 |
Zenit
|
|
| RUS | 29.08 | Fakel | 0 - 1 |
Zenit
|
|
| RUK | 02.09 | Zenit | v | Makhachkala | |
| RUS | 05.09 | Zenit | v | CSKA Moskova | |
| RUS | 12.09 | Zenit | v | L.Moscow |
| HAZ | 18.07 | D.Moscow | 5 - 2 | CSKA Moskova |
|
| RUS | 24.07 | CSKA Moskova | 2 - 1 | Baltika FK |
|
| RUS | 01.08 | CSKA Moskova | 1 - 1 | Kry. Sovetov |
|
| RUK | 04.08 | L.Moscow | 1 - 1 | CSKA Moskova |
|
| RUS | 08.08 | CSKA Moskova | 0 - 0 | Rostov |
|
| RUS | 15.08 | CSKA Moskova | 1 - 0 | Fakel |
|
| RUK | 18.08 | CSKA Moskova | 0 - 1 |
Akron
|
|
| RUS | 22.08 | CSKA Moskova | 3 - 2 | L.Moscow |
|
| RUS | 28.08 | Akron | 2 - 2 | CSKA Moskova |
|
| RUK | 01.09 | Rostov | 2 - 0 | CSKA Moskova |
|
| RUS | 05.09 | Zenit | v | CSKA Moskova | |
| RUS | 12.09 | CSKA Moskova | v | Rubin Kazan | |
| RUS | 17.09 | Makhachkala | v | CSKA Moskova |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.90 | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2.80 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 3.20 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.20 | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2.80 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 1.90 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 2 | %33 | 1 | %33 |
|
| Berabere | - | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %17 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Berabere | - | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 1 | %17 | 0 | %0 |
|
| Yok | - | 5 | %83 | 3 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Yok | - | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| Üst | - | 3 | %50 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Üst | - | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 4 | %67 | 2 | %67 |
|
| Üst | - | 2 | %33 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| Üst | - | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| 2-3 | - | 1 | %17 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | - | 2 | %33 | 1 | %33 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| 2-3 | - | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | - | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.95 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| X/1 | 4.10 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.50 | - | - | - | - |
|
| X/X | 3.70 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/X | 12.50 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6.40 | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/2 | 5.60 | 1 | %25 | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.95 | 1 | %25 | - | - |
|
| X/1 | 4.10 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | 1 | %25 | - | - |
|
| 1/X | 13.50 | - | - | - | - |
|
| X/X | 3.70 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/X | 12.50 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6.40 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 5.60 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Vlastimil Petrzela | 4 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Valeri Gazzaev | 6 | |
| Vlastimil Petrzela Evindeki Maçlar | ||||
| Vlastimil Petrzela | 4 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Valeri Gazzaev | 2 | |||
| Tüm maçlar | ||||