| Tüm Maçlar | ||
| Poole Town | 4 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Sholing | 6 | |
| Poole Town Evindeki Maçlar | ||
| Poole Town | 4 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Sholing | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 |
İNGNLD1
|
01.04.2013 | MS | Sholing | 1 - 1 | Poole Town | - | ||||||||||||
| 2014/2015 |
İNGGLK
|
06.01.2015 | MS | Poole Town | 3 - 0 | Sholing | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İNFAT
|
07.10.2023 | MS | Poole Town | 3 - 1 | Sholing | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İNGNLP
|
25.11.2023 | MS | Sholing | 2 - 0 | Poole Town | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İNGNLP
|
23.03.2024 | MS | Poole Town | 0 - 3 | Sholing | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İNGNLP
|
12.10.2024 | MS | Sholing | 0 - 0 | Poole Town | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İNGNLP
|
22.03.2025 | MS | Poole Town | 2 - 0 | Sholing | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İNGNLP
|
12.08.2025 | MS | Sholing | 4 - 1 | Poole Town | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İNGNLP
|
20.12.2025 | MS | Poole Town | 0 - 1 | Sholing | - | ||||||||||||
| 2026/2027 |
İNGNLP
|
11.08.2026 | MS | Poole Town | 0 - 1 | Sholing | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İNGNLP | 25.04 | Uxbridge | 3 - 3 | Poole Town |
|
| İNGNLP | 29.04 | Gloucester | 3 - 2 | Poole Town |
|
| HAZ | 14.07 | Poole Town | 2 - 0 | Eastleigh |
|
| İNGNLP | 08.08 | Chichester City | 1 - 2 | Poole Town |
|
| İNGNLP | 11.08 | Poole Town | 0 - 1 | Sholing |
|
| İNGNLP | 15.08 | Poole Town | 0 - 2 | Basingstok |
|
| İNGNLP | 22.08 | Berkhamsted | 2 - 3 | Poole Town |
|
| İNGNLP | 29.08 | Poole Town | 2 - 1 | Yate Town |
|
| İNGNLP | 31.08 | P.Parkway | 2 - 0 | Poole Town |
|
| FAK | 05.09 | Bishop | 2 - 1 | Poole Town |
|
| İNGNLP | 12.09 | Havant | v | Poole Town | |
| İNGNLP | 22.09 | Poole Town | v | Wimborne | |
| İNGNLP | 29.09 | Chertsey | v | Poole Town |
| İNGNLP | 18.04 | Sholing | 2 - 2 | Wimborne |
|
| İNGNLP | 25.04 | Dorchester | 0 - 4 | Sholing |
|
| HAZ | 11.07 | Sholing | 1 - 2 | Woking |
|
| İNGNLP | 08.08 | Sholing | 1 - 2 | Bath City |
|
| İNGNLP | 11.08 | Poole Town | 0 - 1 | Sholing |
|
| İNGNLP | 15.08 | Hanwell | 0 - 0 | Sholing |
|
| İNGNLP | 22.08 | Sholing | 2 - 4 | Chertsey |
|
| İNGNLP | 29.08 | Bracknell | 3 - 1 | Sholing |
|
| İNGNLP | 31.08 | Sholing | 1 - 0 | Gosport |
|
| FAK | 05.09 | Sholing | 2 - 0 | Andover New St |
|
| İNGNLP | 12.09 | Sholing | v | P.Parkway | |
| İNGNLP | 22.09 | Chippenham | v | Sholing | |
| İNGNLP | 29.09 | Sholing | v | Berkhamsted |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 26 | %62 | 14 | %64 |
|
| Berabere | 6 | %14 | 3 | %14 |
|
| Kaybetti | 10 | %24 | 5 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 22 | %54 | 11 | %52 |
|
| Berabere | 8 | %20 | 5 | %24 |
|
| Kaybetti | 11 | %27 | 5 | %24 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %62 | 13 | %59 |
|
| Yok | 16 | %38 | 9 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 22 | %54 | 7 | %33 |
|
| Yok | 19 | %46 | 14 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %29 | 6 | %27 |
|
| Üst | 30 | %71 | 16 | %73 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %29 | 10 | %48 |
|
| Üst | 29 | %71 | 11 | %52 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %33 | 7 | %32 |
|
| Üst | 28 | %67 | 15 | %68 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %44 | 13 | %62 |
|
| Üst | 23 | %56 | 8 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %62 | 11 | %50 |
|
| Üst | 16 | %38 | 11 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 27 | %66 | 17 | %81 |
|
| Üst | 14 | %34 | 4 | %19 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %29 | 6 | %27 |
|
| 2-3 | 14 | %33 | 5 | %23 |
|
| 4-5 | 13 | %31 | 9 | %41 |
|
| 6+ | 3 | %7 | 2 | %9 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %29 | 10 | %48 |
|
| 2-3 | 15 | %37 | 7 | %33 |
|
| 4-5 | 12 | %29 | 4 | %19 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bideford | 40 | 92 | +36 | |
| 2 | Poole Town | 40 | 81 | +38 | |
| 3 | Gosport Borough | 40 | 80 | +28 | |
| 4 | Sholing | 40 | 74 | +28 | |
| 5 | Hungerford Town | 40 | 71 | +21 | |
| 6 | North Leigh | 40 | 68 | +27 | |
| 7 | Paulton Rovers | 40 | 64 | +22 | |
| 8 | Thatcham Town | 40 | 62 | +9 | |
| 9 | Tiverton Town | 40 | 59 | +10 | |
| 10 | Cinderford Town | 40 | 59 | +10 | |
| 11 | Bishops Cleeve | 40 | 59 | -3 | |
| 12 | Halesowen Town | 40 | 51 | -1 | |
| 13 | Yate Town | 40 | 50 | -1 | |
| 14 | Mangotsfield United | 40 | 49 | -4 | |
| 15 | Bridgwater Town | 40 | 43 | -30 | |
| 16 | Didcot Town | 40 | 42 | -28 | |
| 17 | Taunton Town | 40 | 40 | -29 | |
| 18 | Abingdon United | 40 | 37 | -34 | |
| 19 | Wimborne Town | 40 | 35 | -27 | |
| 20 | Clevedon Town | 40 | 33 | -24 | |
| 21 | Stourport Swifts | 40 | 20 | -48 | |