| Tüm Maçlar | ||
| Oldham Athletic | 33 | |
| Beraberlik | 21 | |
| Tranmere | 33 | |
| Oldham Athletic Evindeki Maçlar | ||
| Oldham Athletic | 21 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Tranmere | 12 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 |
İN2
|
01.12.2020 | MS | Oldham Ath | 0 - 1 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
İN2
|
20.02.2021 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 2 |
Oldham Ath
|
1 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İNLK
|
10.08.2021 | Pen | Oldham Ath | 2 - 2 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İNTK
|
09.11.2021 | MS | Tranmere Rovers | 3 - 2 | Oldham Ath | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
07.12.2021 | MS | Oldham Ath | 0 - 1 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
30.04.2022 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Oldham Ath | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FAK
|
02.11.2024 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 2 | Oldham Ath | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
20.12.2025 | MS |
|
3 - 1 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
07.03.2026 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 3 | Oldham Ath | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
İN2
|
05.09.2026 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Oldham Ath | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 21.07 | Oldham Ath | 1 - 3 | Bolton |
|
| HAZ | 24.07 | Huddersfield | 3 - 1 | Oldham Ath |
|
| HAZ | 28.07 | Oldham Ath | 0 - 1 | Stockport |
|
| HAZ | 01.08 | Oldham Ath | 4 - 0 | Sheffield Wed. |
|
| İNLK | 08.08 | Stoke City | 2 - 0 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 15.08 | Oldham Ath | 2 - 0 | Port Vale |
|
| İN2 | 22.08 | Colchester | 2 - 1 |
Oldham Ath
|
|
| İN2 | 29.08 | Oldham Ath | 3 - 0 | Swindon Town |
|
| İN2 | 01.09 | Fleetwood | 1 - 1 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 05.09 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 12.09 | Oldham Ath | v | Chestfield | |
| İN2 | 19.09 | Rochdale | v | Oldham Ath | |
| İNTK | 22.09 | Oldham Ath | v | Fleetwood |
| İN2 | 21.04 | Cheltenham | 1 - 3 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 25.04 | MK Dons | 3 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 02.05 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Grimsby |
|
| HAZ | 18.07 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Blackpool |
|
| İNLK | 01.08 | Tranmere Rovers | 2 - 2 | Rochdale |
|
| İN2 | 15.08 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 22.08 | Port Vale | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 29.08 | Newport County | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 01.09 |
|
2 - 2 | Rotherham Utd |
|
| İN2 | 05.09 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 12.09 | Gillingham | v | Tranmere Rovers | |
| İN2 | 19.09 | Exeter City | v | Tranmere Rovers | |
| İNTK | 22.09 | Tranmere Rovers | v | Shrewsbury |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.50 | 2 | %40 | 2 | %50 |
|
| Berabere | 2.90 | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| Kaybetti | 2.20 | 2 | %40 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.20 | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2.90 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 2.50 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| Berabere | - | 3 | %60 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Berabere | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 4 | %80 | 4 | %100 |
|
| Yok | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Yok | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 4 | %80 | 4 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %40 | 1 | %25 |
|
| Üst | - | 3 | %60 | 3 | %75 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %67 | 2 | %100 |
|
| Üst | - | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %40 | 1 | %25 |
|
| Üst | - | 3 | %60 | 3 | %75 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Üst | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | - | 2 | %40 | 2 | %50 |
|
| 6+ | - | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | - | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3.90 | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| X/1 | 5.50 | 2 | %40 | 1 | %25 |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 4.00 | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| 2/X | 13.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4.80 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 3.40 | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3.90 | 1 | %33 | - | - |
|
| X/1 | 5.50 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 4.00 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 2/X | 13.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4.80 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 3.40 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|