| Tüm Maçlar | ||
| Standard Liege | 35 | |
| Beraberlik | 20 | |
| Sporting Charleroi | 16 | |
| Standard Liege Evindeki Maçlar | ||
| Standard Liege | 19 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Sporting Charleroi | 7 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
BEL
|
13.08.2023 | MS |
|
1 - 1 |
Standard Liege
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
BEL
|
16.12.2023 | MS | Standard Liege | 0 - 0 | Charleroi | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
20.10.2024 | MS | Standard Liege | 2 - 1 | Charleroi | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
30.11.2024 | MS | Charleroi | 1 - 1 | Standard Liege | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
06.04.2025 | MS | Charleroi | 1 - 0 | Standard Liege | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
04.05.2025 | MS | Standard Liege | 0 - 1 | Charleroi | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
31.10.2025 | MS | Standard Liege | 3 - 1 | Charleroi | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
18.01.2026 | MS | Charleroi | 2 - 0 | Standard Liege | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
18.04.2026 | MS | Charleroi | 1 - 2 | Standard Liege | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
23.05.2026 | MS | Standard Liege | 0 - 2 |
Charleroi
|
0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 18.07 | Dunkerque | 2 - 0 | Standard Liege |
|
| HAZ | 25.07 | Standard Liege | 0 - 1 | Juventus |
|
| HAZ | 26.07 | Standard Liege | 2 - 1 | RFC Seraing |
|
| HAZ | 31.07 | Standard Liege | 1 - 0 | A.Bielefeld |
|
| HAZ | 01.08 | Standard Liege | 0 - 3 | Viktoria Köln |
|
| BEL | 08.08 | Standard Liege | 2 - 2 | Cercle Brugge |
|
| BEL | 16.08 | Mechelen | 3 - 3 | Standard Liege |
|
| BEL | 21.08 | Standard Liege | 2 - 0 |
La Louvière
|
|
| BEL | 29.08 | OH Leuven | 1 - 2 | Standard Liege |
|
| BEL | 05.09 | Standard Liege | 1 - 0 | Antwerp |
|
| BEL | 12.09 | Westerlo | v | Standard Liege | |
| BEL | 18.09 | Gent | v | Standard Liege | |
| BEL | 11.10 | Standard Liege | v | Charleroi |
| HAZ | 11.07 | Charleroi | 2 - 2 | Reims |
|
| HAZ | 17.07 | Feyenoord | 3 - 1 | Charleroi |
|
| HAZ | 25.07 | Lens | 2 - 2 | Charleroi |
|
| HAZ | 25.07 | Charleroi | 2 - 1 | RFC Seraing |
|
| HAZ | 01.08 | Charleroi | 2 - 3 | Rayo Vallecano |
|
| BEL | 09.08 | Charleroi | 3 - 1 |
OH Leuven
|
|
| BEL | 16.08 | Lommel | 0 - 1 | Charleroi |
|
| BEL | 22.08 | Charleroi | 2 - 0 | Mechelen |
|
| BEL | 29.08 | Kortrijk | 1 - 3 | Charleroi |
|
| BEL | 05.09 | Charleroi | 2 - 3 | US Gilloise |
|
| BEL | 13.09 | Zulte Waregem | v | Charleroi | |
| BEL | 19.09 | Charleroi | v | Cercle Brugge | |
| BEL | 11.10 | Standard Liege | v | Charleroi |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.60 | - | % | - | % |
|
| Berabere | 3.20 | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | 3.75 | - | % | - | % |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.75 | - | % | - | % |
|
| Berabere | 3.20 | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | 1.60 | - | % | - | % |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | 2 | %100 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | 3 | %60 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | - | 2 | %40 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Yok | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 3 | %60 | 1 | %33 |
|
| Yok | - | 2 | %40 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Üst | - | 4 | %80 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | % | % |
|
||
| Üst | - | % | % |
|
||
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | % | % |
|
||
| Üst | - | % | % |
|
||
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 4 | %80 | 3 | %100 |
|
| Üst | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | - | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | - | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| 4-5 | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.20 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 4.10 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 14.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 4.60 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 30.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7.75 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 6.30 | - | - | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.20 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 4.10 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 14.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 4.60 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 30.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7.75 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 6.30 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Domenico D`Onofrio | 0 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Dante Brogno | 0 | |
| Domenico D`Onofrio Evindeki Maçlar | ||||
| Domenico D`Onofrio | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Dante Brogno | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||