| Tüm Maçlar | ||
| Videoton | 20 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Kaposvari Rakoczi | 7 | |
| Videoton Evindeki Maçlar | ||
| Videoton | 13 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Kaposvari Rakoczi | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 |
MACLK
|
13.10.2012 | MS | MOL Fehervar | 1 - 0 | Kaposvar | - | ||||||||||||
| 2012/2013 |
MAC
|
04.11.2012 | MS | Kaposvar | 0 - 2 | MOL Fehervar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
MAC
|
18.05.2013 | MS | MOL Fehervar | 2 - 1 | Kaposvar | 1 - 0 | 1,15 | 4,75 | 9,00 | |||||||||
| 2013/2014 |
MAC
|
02.11.2013 | MS | Kaposvar | 1 - 0 | MOL Fehervar | 0 - 0 | 6,25 | 3,75 | 1,30 | |||||||||
| 2013/2014 |
MACLK
|
26.02.2014 | MS | MOL Fehervar | 3 - 0 | Kaposvar | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2013/2014 |
MACLK
|
04.03.2014 | MS | Kaposvar | 1 - 1 | MOL Fehervar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2013/2014 |
MAC
|
10.05.2014 | MS | MOL Fehervar | 2 - 0 |
Kaposvar
|
0 - 0 | 1,05 | 6,25 | 12,50 | |||||||||
| 2019/2020 |
MAC
|
04.08.2019 | MS | MOL Fehervar | 4 - 2 | Kaposvar | 3 - 2 | 1,10 | 5,50 | 10,00 | |||||||||
| 2019/2020 |
MAC
|
09.11.2019 | MS |
|
0 - 2 | MOL Fehervar | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
MAC
|
29.02.2020 | MS | MOL Fehervar | 3 - 0 | Kaposvar | 3 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC2 | 02.03 | Bekescsaba | 0 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 08.03 | MOL Fehervar | 2 - 0 | Karcag SE |
|
| MAC2 | 14.03 | Tiszakecske | 1 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 22.03 | MOL Fehervar | 1 - 1 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 05.04 | Mezokovesd | 0 - 2 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 11.04 | MOL Fehervar | 1 - 1 | Soroksar |
|
| MAC2 | 19.04 | Szegedi AK | 0 - 3 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 26.04 | MOL Fehervar | 0 - 2 | Vasas |
|
| MAC2 | 03.05 | BVSC | 1 - 0 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 10.05 | Szentlorinc SE | 2 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 17.05 | MOL Fehervar | v | Budafoki MTE |
| MAC3 | 08.03 | Kaposvar | 3 - 1 | Balatonlel |
|
| MAC3 | 13.03 | Siofok | 1 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 22.03 | MTK II | 1 - 0 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 29.03 | Kaposvar | 3 - 0 | Majosi |
|
| MAC3 | 05.04 | Szekszard | 0 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 11.04 | Kaposvar | 2 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 19.04 | Dunaujvaros | 0 - 2 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 26.04 | Kaposvar | 0 - 1 | FerencII |
|
| MAC3 | 03.05 | Penzügyör | 1 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 10.05 | Kaposvar | 1 - 2 | Paksi SE II |
|
| MAC3 | 17.05 | Erdi VSE | v | Kaposvar | |
| MAC3 | 24.05 | Kaposvar | v | Dombovari FC |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %100 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %25 | 2 | %50 |
|
| Berabere | 4 | %50 | 1 | %25 |
|
| Kaybetti | 2 | %25 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %50 | 2 | %40 |
|
| Berabere | 3 | %38 | 2 | %40 |
|
| Kaybetti | 1 | %13 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %50 | 1 | %25 |
|
| Yok | 4 | %50 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %50 | 3 | %60 |
|
| Yok | 4 | %50 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %13 | 0 | %0 |
|
| Üst | 7 | %88 | 4 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %38 | 1 | %20 |
|
| Üst | 5 | %63 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1 | %100 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %38 | 1 | %25 |
|
| Üst | 5 | %63 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %50 | 2 | %40 |
|
| Üst | 4 | %50 | 3 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %13 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %25 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | 4 | %50 | 3 | %75 |
|
| 6+ | 1 | %13 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %38 | 1 | %20 |
|
| 2-3 | 1 | %13 | 1 | %20 |
|
| 4-5 | 4 | %50 | 3 | %60 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %100 | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %50 | 1 | %50 |
|
| Zoltan Liptak | 1 |
| Dusan Vasiljevic | 1 |
| Nemanja Nikolics | 1 |
| Viktor Petrok | 1 |
| Lorant Olah | 1 |