| Tüm Maçlar | ||
| Tranmere | 55 | |
| Beraberlik | 25 | |
| Rochdale | 38 | |
| Tranmere Evindeki Maçlar | ||
| Tranmere | 40 | |
| Beraberlik | 13 | |
| Rochdale | 9 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 |
İN1
|
20.03.2012 | MS | Rochdale | 0 - 2 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 2,20 | 3,00 | 2,40 | |||||||||
| 2018/2019 |
HAZ
|
28.07.2018 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 3 | Rochdale | - | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İN1
|
03.08.2019 | MS |
|
2 - 3 | Rochdale | 0 - 1 | 2,00 | 2,90 | 2,85 | |||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
11.09.2021 | MS | Rochdale | 1 - 0 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
15.01.2022 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Rochdale | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İN2
|
25.10.2022 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Rochdale | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İN2
|
18.04.2023 | MS | Rochdale | 2 - 2 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HAZ
|
18.07.2023 | MS | Tranmere Rovers | 0 - 2 | Rochdale | - | ||||||||||||
| 2026/2027 |
İNLK
|
01.08.2026 | Pen | Tranmere Rovers | 2 - 2 | Rochdale | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
İN2
|
10.10.2026 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Rochdale | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 22.08 | Port Vale | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 29.08 | Newport County | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 01.09 |
|
2 - 2 | Rotherham Utd |
|
| İN2 | 05.09 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 12.09 | Gillingham | 2 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 19.09 | Exeter City | 0 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İNTK | 22.09 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 26.09 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Walsall |
|
| İN2 | 03.10 | Chestfield | 4 - 2 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 10.10 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Rochdale |
|
| İN2 | 17.10 | Tranmere Rovers | v | Barnet | |
| İN2 | 20.10 | Northampton | v | Tranmere Rovers | |
| İN2 | 24.10 | Crawley Town | v | Tranmere Rovers |
| İN2 | 29.08 | Colchester | 1 - 0 | Rochdale |
|
| İN2 | 01.09 | Rochdale | 3 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 05.09 |
|
1 - 4 | Gillingham |
|
| İN2 | 12.09 | Walsall | 0 - 0 | Rochdale |
|
| İN2 | 19.09 | Rochdale | 2 - 0 | Oldham Ath |
|
| İNTK | 22.09 | Rochdale | 3 - 3 |
Liverpool U21
|
|
| İN2 | 26.09 | Fleetwood | 1 - 2 |
Rochdale
|
|
| İN2 | 03.10 | Rochdale | 1 - 0 |
Swindon Town
|
|
| İNTK | 06.10 |
|
5 - 0 | Rochdale |
|
| İN2 | 10.10 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Rochdale |
|
| İN2 | 17.10 | Crewe | v | Rochdale | |
| İN2 | 20.10 | Rochdale | v | Grimsby | |
| İN2 | 24.10 | Rochdale | v | Accrington |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 24 | %52 | 18 | %78 |
|
| Berabere | 10 | %22 | 3 | %13 |
|
| Kaybetti | 12 | %26 | 2 | %9 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %26 | 5 | %22 |
|
| Berabere | 18 | %39 | 7 | %30 |
|
| Kaybetti | 16 | %35 | 11 | %48 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 21 | %46 | 10 | %43 |
|
| Yok | 25 | %54 | 13 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %41 | 7 | %30 |
|
| Yok | 27 | %59 | 16 | %70 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %20 | 3 | %13 |
|
| Üst | 37 | %80 | 20 | %87 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %39 | 9 | %39 |
|
| Üst | 28 | %61 | 14 | %61 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %43 | 9 | %39 |
|
| Üst | 26 | %57 | 14 | %61 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 29 | %63 | 14 | %61 |
|
| Üst | 17 | %37 | 9 | %39 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 30 | %65 | 15 | %65 |
|
| Üst | 16 | %35 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 39 | %85 | 21 | %91 |
|
| Üst | 7 | %15 | 2 | %9 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %20 | 3 | %13 |
|
| 2-3 | 21 | %46 | 12 | %52 |
|
| 4-5 | 9 | %20 | 4 | %17 |
|
| 6+ | 7 | %15 | 4 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 18 | %39 | 9 | %39 |
|
| 2-3 | 21 | %46 | 12 | %52 |
|
| 4-5 | 6 | %13 | 2 | %9 |
|
| 6+ | 1 | %2 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lincoln City | 46 | 74 | +72 | |
| 2 | Northampton Town | 46 | 68 | +47 | |
| 3 | Reading | 46 | 60 | +19 | |
| 4 | Tranmere | 46 | 58 | +34 | |
| 5 | Huddersfield Town | 46 | 56 | +15 | |
| 6 | Bournemouth | 46 | 52 | +9 | |
| 7 | Exeter City | 46 | 50 | +9 | |
| 8 | Watford | 46 | 50 | 0 | |
| 9 | Torquay United | 46 | 50 | -8 | |
| 10 | Doncaster Rovers | 46 | 49 | +6 | |
| 11 | Swansea City | 46 | 47 | +9 | |
| 12 | Barnsley | 46 | 44 | +4 | |
| 13 | Cambridge United | 46 | 43 | -4 | |
| 14 | Hartlepool United | 46 | 42 | -16 | |
| 15 | Rochdale | 46 | 42 | -14 | |
| 16 | Crewe Alexandra | 46 | 41 | +1 | |
| 17 | Bradford | 46 | 41 | -2 | |
| 18 | Brentford | 46 | 41 | -4 | |
| 19 | Scunthorpe United | 46 | 38 | -9 | |
| 20 | Darlington | 46 | 38 | -9 | |
| 21 | Stockport County | 46 | 38 | -33 | |
| 22 | Newport County | 46 | 35 | -33 | |
| 23 | Southport | 46 | 26 | -36 | |
| 24 | Workington | 46 | 21 | -57 | |