| Tüm Maçlar | ||
| Thun | 33 | |
| Beraberlik | 16 | |
| Neuchatel Xamax | 18 | |
| Thun Evindeki Maçlar | ||
| Thun | 17 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Neuchatel Xamax | 8 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 |
İSV2
|
28.04.2023 | MS | Xamax | 1 - 1 | Thun | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV2
|
11.08.2023 | MS | Xamax | 4 - 0 | Thun | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV2
|
07.10.2023 | MS | Thun | 1 - 1 | Xamax | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV2
|
23.02.2024 | MS | Xamax | 4 - 0 | Thun | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV2
|
06.04.2024 | MS | Thun | 4 - 0 | Xamax | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV2
|
27.09.2024 | MS | Thun | 1 - 0 | Xamax | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV2
|
22.11.2024 | MS |
|
2 - 3 | Thun | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV2
|
28.03.2025 | MS | Thun | 2 - 1 | Xamax | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV2
|
25.04.2025 | MS | Xamax | 0 - 2 | Thun | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
04.09.2025 | MS | Xamax | 0 - 2 | Thun | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV | 28.02 | Thun | 2 - 1 | Luzern |
|
| İSV | 05.03 | Thun | 2 - 2 | St. Gallen |
|
| İSV | 08.03 | Young Boys | 1 - 2 | Thun |
|
| İSV | 14.03 | Thun | 5 - 1 | Grasshoppers |
|
| İSV | 21.03 | Zürich | 2 - 1 | Thun |
|
| İSV | 04.04 | Lugano | 1 - 0 | Thun |
|
| İSV | 18.04 | Thun | 3 - 1 | Basel |
|
| İSV | 25.04 | Thun | 0 - 1 | Lugano |
|
| İSV | 02.05 | Basel | 3 - 1 |
Thun
|
|
| İSV | 10.05 | Sion | 2 - 0 | Thun |
|
| İSV | 14.05 | Thun | v | Young Boys | |
| İSV | 17.05 | St. Gallen | v | Thun |
| İSV2 | 21.03 | Aarau | 1 - 0 | Xamax |
|
| HAZ | 27.03 | Winterthur | 2 - 1 | Xamax |
|
| İSV2 | 03.04 | Xamax | 1 - 3 | Vaduz |
|
| İSV2 | 07.04 | Wil 1900 | 5 - 2 | Xamax |
|
| İSV2 | 10.04 | Xamax | 4 - 1 | Nyonnais |
|
| İSV2 | 22.04 | Yverdon | 2 - 2 | Xamax |
|
| İSV2 | 26.04 | Xamax | 2 - 1 | Bellinzona |
|
| İSV2 | 01.05 | Xamax | 1 - 3 | Aarau |
|
| İSV2 | 08.05 | Rapperswil | 2 - 3 | Xamax |
|
| İSV2 | 11.05 | Xamax | 3 - 0 | Etoile |
|
| İSV2 | 15.05 | Stade Ouchy | v | Xamax |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.70 | 18 | %53 | 11 | %65 |
|
| Berabere | 3.10 | 6 | %18 | 3 | %18 |
|
| Kaybetti | 3.50 | 10 | %29 | 3 | %18 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.50 | 10 | %29 | 3 | %18 |
|
| Berabere | 3.10 | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 1.70 | 16 | %47 | 9 | %53 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 12 | %35 | 7 | %41 |
|
| Berabere | - | 14 | %41 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | - | 8 | %24 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 10 | %29 | 2 | %12 |
|
| Berabere | - | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| Kaybetti | - | 11 | %32 | 9 | %53 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 18 | %53 | 9 | %53 |
|
| Yok | - | 16 | %47 | 8 | %47 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 19 | %56 | 11 | %65 |
|
| Yok | - | 15 | %44 | 6 | %35 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 10 | %29 | 3 | %18 |
|
| Üst | - | 24 | %71 | 14 | %82 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 7 | %21 | 3 | %18 |
|
| Üst | - | 27 | %79 | 14 | %82 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 13 | %38 | 5 | %29 |
|
| Üst | - | 21 | %62 | 12 | %71 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 15 | %44 | 7 | %41 |
|
| Üst | - | 19 | %56 | 10 | %59 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 20 | %59 | 10 | %59 |
|
| Üst | - | 14 | %41 | 7 | %41 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 30 | %88 | 15 | %88 |
|
| Üst | - | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 10 | %29 | 3 | %18 |
|
| 2-3 | - | 10 | %29 | 7 | %41 |
|
| 4-5 | - | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| 6+ | - | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 7 | %21 | 3 | %18 |
|
| 2-3 | - | 23 | %68 | 12 | %71 |
|
| 4-5 | - | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| 6+ | - | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.40 | 13 | %38 | 7 | %41 |
|
| X/1 | 4.10 | 5 | %14 | 4 | %23 |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.00 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 4.40 | 5 | %14 | 3 | %17 |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 30.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7.25 | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 5.90 | 6 | %17 | 1 | %5 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.40 | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| X/1 | 4.10 | 5 | %14 | 3 | %17 |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.00 | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| X/X | 4.40 | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 30.00 | 2 | %5 | - | - |
|
| X/2 | 7.25 | 4 | %11 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 5.90 | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Basel | 34 | 70 | +36 | |
| 2 | Thun | 34 | 60 | +27 | |
| 3 | Grasshoppers | 34 | 50 | +1 | |
| 4 | Young Boys | 34 | 49 | +8 | |
| 5 | Zürich | 34 | 48 | -2 | |
| 6 | Neuchatel Xamax | 34 | 38 | -12 | |
| 7 | St. Gallen | 34 | 36 | -9 | |
| 8 | Aarau | 34 | 32 | -22 | |
| 9 | FC Schaffhausen | 34 | 32 | -23 | |
| 10 | Servette | 18 | 20 | -4 | |
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 1.70 | 3.10 | 3.50 | - | - | - | ||
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| 1.09 | 1.14 | 1.64 | - | - | - | - |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 2.40 | 13.00 | 30.00 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 4.10 | 4.40 | 7.25 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 25.00 | 12.00 | 5.90 |