| Tüm Maçlar | ||
| Shamrock Rovers | 28 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Waterford United | 11 | |
| Shamrock Rovers Evindeki Maçlar | ||
| Shamrock Rovers | 15 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Waterford United | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 |
İRL
|
01.04.2024 | MS | Waterford FC | 1 - 2 | Shamrock | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
06.05.2024 | MS | Shamrock | 1 - 3 | Waterford FC | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
02.08.2024 | MS | Waterford FC | 1 - 2 | Shamrock | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
01.11.2024 | MS | Shamrock | 2 - 1 | Waterford FC | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
11.04.2025 | MS | Shamrock | 2 - 0 | Waterford FC | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
16.05.2025 | MS | Waterford FC | 1 - 3 | Shamrock | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
27.06.2025 | MS | Shamrock | 1 - 0 | Waterford FC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
22.09.2025 | MS | Waterford FC | 1 - 2 | Shamrock | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2026 |
İRL
|
03.04.2026 | MS | Waterford FC | 1 - 1 | Shamrock | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
İRL
|
01.05.2026 | MS | Shamrock | 1 - 0 | Waterford FC | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| IRLLSC | 24.03 | Shamrock | 1 - 3 | Finglas United |
|
| İRL | 03.04 | Waterford FC | 1 - 1 | Shamrock |
|
| İRL | 06.04 | Shamrock | 3 - 2 | Shelbourne |
|
| İRL | 10.04 | St Patrick | 0 - 1 | Shamrock |
|
| İRL | 17.04 | Shamrock | 2 - 1 | Bohemians |
|
| İRL | 24.04 | Derry City | 1 - 0 | Shamrock |
|
| İRL | 01.05 | Shamrock | 1 - 0 | Waterford FC |
|
| İRL | 04.05 | Shamrock | 4 - 1 | Drogheda Utd |
|
| İRL | 08.05 | Galway Utd | 1 - 3 | Shamrock |
|
| İRL | 15.05 |
|
1 - 0 | Shamrock |
|
| İRL | 22.05 | Shamrock | v | Sligo Rovers | |
| İRL | 25.05 | Bohemians | v | Shamrock | |
| İRL | 29.05 | Shamrock | v | St Patrick |
| İRL | 16.03 | Galway Utd | 4 - 3 | Waterford FC |
|
| İRL | 20.03 | Waterford FC | 0 - 2 | St Patrick |
|
| İRL | 03.04 | Waterford FC | 1 - 1 | Shamrock |
|
| İRL | 06.04 | Bohemians | 1 - 1 | Waterford FC |
|
| İRL | 18.04 | Sligo Rovers | 2 - 0 | Waterford FC |
|
| İRL | 24.04 | Waterford FC | 1 - 1 | Galway Utd |
|
| İRL | 01.05 | Shamrock | 1 - 0 | Waterford FC |
|
| İRL | 04.05 | Waterford FC | 3 - 3 | Dundalk |
|
| İRL | 08.05 | St Patrick | 4 - 1 | Waterford FC |
|
| İRL | 15.05 | Waterford FC | 2 - 2 | Derry City |
|
| İRL | 18.05 | Waterford FC | v | Drogheda Utd | |
| İRL | 22.05 | Shelbourne | v | Waterford FC | |
| İRL | 29.05 | Drogheda Utd | v | Waterford FC |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %50 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %50 | 0 | %0 |
|
| Yok | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Üst | 1 | %50 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Michael Oneill | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Gareth Cronin | 0 | |
| Michael Oneill Evindeki Maçlar | ||||
| Michael Oneill | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Gareth Cronin | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||