Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Notts County
25
Beraberlik
13
Northampton Town
17
Notts County Evindeki Maçlar
Notts County
18
Beraberlik
4
Northampton Town
5
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2005/2006  İN2 24.01.2006 MS   Notts County 2 - 2 Northampton   1 - 0 2,50 3,00 2,35
2005/2006  İN2 25.03.2006 MS   Northampton 2 - 0 Notts County   1 - 0      
2009/2010  İN2 12.09.2009 MS   Notts County 5 - 2 Northampton 2 - 1 1,35 3,60 5,50
2009/2010  İN2 10.04.2010 MS   Northampton 0 - 1 Notts County   0 - 0 2,60 2,90 2,10
2015/2016  İN2 21.11.2015 MS   Notts County 1 - 2 Northampton   0 - 1 2,00 3,00 2,70
2015/2016  İN2 02.04.2016 MS   Northampton 2 - 2 Notts County   1 - 1 1,35 3,60 5,50
2018/2019  İN2 22.09.2018 MS   Northampton 0 - 0 Notts County   0 - 0 1,70 3,20 3,30
2018/2019  İN2 06.04.2019 MS Notts County 2 - 2 Northampton   1 - 1 2,10 2,90 2,60
2019/2020  FAK 01.12.2019 MS   Northampton 3 - 1 Notts County   2 - 0      
2024/2025  İNTK 08.10.2024 MS   Notts County 0 - 2 Northampton   0 - 1      
Aralarındaki Maçları Göster
Notts County - Form Durumu
İN1 22.08   Luton Town 2 - 2 Notts County  
İN1 29.08   Notts County 2 - 1 Burton Albion
İN1 01.09   Doncaster R. 1 - 1 Notts County  
İN1 05.09   Huddersfield 1 - 1 Notts County  
İN1 12.09   Notts County 0 - 1 Bradford City  
İN1 19.09   Reading 2 - 0 Notts County  
İNTK 22.09   Notts County 2 - 1 Grimsby  
İN1 10.10   Notts County 1 - 2 Oxford Utd  
İNTK 13.10   Notts County 5 - 1 N.Forest U21  
İN1 17.10   Wycombe 2 - 0 Notts County  
İN1 20.10 Notts County v Sheffield Wed.  
İN1 24.10 Notts County v Stockport  
İN1 31.10 Mansfield v Notts County  
Northampton Town - Form Durumu
İNTK 18.08   Northampton 0 - 3 Brighton U21  
İN2 22.08   Crewe 1 - 0 Northampton  
İN2 29.08   Gillingham 1 - 1 Northampton  
İN2 01.09 Northampton 1 - 1 Crawley Town  
İN2 05.09   Northampton 1 - 0 Newport County  
İN2 12.09   Shrewsbury 2 - 0 Northampton  
İN2 19.09   Northampton 0 - 1 Rotherham Utd  
İNTK 06.10   Cambridge 2 - 1 Northampton  
İN2 10.10   York City 1 - 1 Northampton  
İN2 17.10 Grimsby 0 - 2 Northampton  
İN2 20.10 Northampton v Tranmere Rovers  
İN2 24.10 Northampton v Colchester  
İN2 31.10 Accrington v Northampton  
Bu ligde Notts County evinde 4 maçtır kaybetmiyor, toplamda 3 maçtır kaybetmiyor.
Bu ligde Northampton Town toplamda 3 maçtır kazanıyor.
İstatistikler
Notts County - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 19 %41 15 %65
 
 
Berabere 13 %28 3 %13
 
 
Kaybetti 14 %30 5 %22
 
 
Northampton Town - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 26 %57 10 %43
 
 
Berabere 10 %22 4 %17
 
 
Kaybetti 10 %22 9 %39
 
 
 Notts County - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Northampton Town - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Notts County - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 29 %63 12 %52
 
 
Yok 17 %37 11 %48
 
 
Northampton Town - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 30 %65 18 %78
 
 
Yok 16 %35 5 %22
 
 
Notts County - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %13 4 %17
 
 
Üst 40 %87 19 %83
 
 
Northampton Town - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %13 1 %4
 
 
Üst 40 %87 22 %96
 
 
Notts County - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 21 %46 11 %48
 
 
Üst 25 %54 12 %52
 
 
Northampton Town - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 13 %28 4 %17
 
 
Üst 33 %72 19 %83
 
 
Notts County - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 25 %54 13 %57
 
 
Üst 21 %46 10 %43
 
 
Northampton Town - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %43 9 %39
 
 
Üst 26 %57 14 %61
 
 
Notts County - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 6 %13 4 %17
 
 
2-3 19 %41 9 %39
 
 
4-5 16 %35 7 %30
 
 
6+ 5 %11 3 %13
 
 
Northampton Town - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 6 %13 1 %4
 
 
2-3 14 %30 8 %35
 
 
4-5 19 %41 12 %52
 
 
6+ 7 %15 2 %9
 
 
Notts County - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Northampton Town - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Notts County - En Golcüler
Northampton Town - En Golcüler
İngiltere 1.Lig Puan Durumu
  O P Av
1 Northampton Town   46 62 +49
2 Swindon Town   46 58 +31
3 Port Vale   46 54 +14
4 Coventry   46 53 +14
5 Bournemouth   46 52 +17
6 Peterborough United   46 51 +18
7 Notts County   46 51 -1
8 Southend United   46 50 -2
9 Wrexham   46 49 +1
10 Hull City   46 48 +5
11 Crystal Palace   46 47 +10
12 Colchester   46 47 -20
13 Queens P.R.   46 45 +9
14 Bristol City   46 45 +8
15 Shrewsbury   46 44 +2
16 Millwall   46 43 -5
17 Watford   46 42 -3
18 Barnsley   46 41 -11
19 Bristol Rovers   46 41 -18
20 Reading   46 40 -4
21 Bradford Park Avenue   46 40 -18
22 Brighton & Hove Albion   46 36 -26
23 Carlisle United   46 35 -28
24 Halifax Town   46 30 -42