| Tüm Maçlar | ||
| Colo-Colo | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Cerro Porteno | 2 | |
| Colo-Colo Evindeki Maçlar | ||
| Colo-Colo | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Cerro Porteno | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 |
LKU
|
18.02.2011 | MS | Cerro Porteno | 5 - 2 | Colo Colo | 2 - 1 | 1,95 | 3,00 | 2,80 | |||||||||
| 2011 |
LKU
|
21.04.2011 | MS | Colo Colo | 2 - 3 | Cerro Porteno | 2 - 1 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2024 |
LKU
|
04.04.2024 | MS | Colo Colo | 1 - 0 | Cerro Porteno | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
LKU
|
30.05.2024 | MS |
|
1 - 1 | Colo Colo | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| ŞİL | 08.03 | Audax Italia | 0 - 1 | Colo Colo |
|
| ŞİL | 17.03 | Colo Colo | 2 - 0 | Huachipato |
|
| ŞİLİLK | 22.03 | Colo Colo | 1 - 1 | Coquimbo |
|
| ŞİLİLK | 25.03 | Concepcion | 1 - 3 | Colo Colo |
|
| ŞİLİLK | 02.04 | Colo Colo | 1 - 0 | Huachipato |
|
| ŞİL | 05.04 | Concepcion | 0 - 1 | Colo Colo |
|
| ŞİL | 20.04 | Colo Colo | 0 - 1 | Palestino |
|
| ŞİL | 26.04 | U.De Conce | 1 - 2 | Colo Colo |
|
| ŞİL | 04.05 | Colo Colo | 3 - 1 | Coquimbo |
|
| ŞİLİLK | 10.05 | Colo Colo | 3 - 1 | Concepcion |
|
| ŞİLİLK | 14.05 | Coquimbo | v | Colo Colo | |
| ŞİL | 18.05 | Colo Colo | v | A.Nublense | |
| ŞİL | 25.05 | Univ Catolica | v | Colo Colo |
| PAR | 29.03 | Cerro Porteno | 2 - 0 | Lorenzo |
|
| PAR | 01.04 |
|
2 - 3 | Cerro Porteno |
|
| PAR | 05.04 | Cerro Porteno | 3 - 0 |
2 De Mayo
|
|
| LKU | 09.04 | Cristal | 1 - 0 |
Cerro Porteno
|
|
| PAR | 12.04 |
|
0 - 0 | Cerro Porteno |
|
| LKU | 15.04 | Cerro Porteno | 1 - 0 | Junior |
|
| PAR | 25.04 | Cerro Porteno | 1 - 1 | Sportivo Amel. |
|
| LKU | 30.04 | Cerro Porteno | 1 - 1 | Palmeiras |
|
| PAR | 03.05 | Dep.Recoleta | 2 - 1 |
Cerro Porteno
|
|
| LKU | 08.05 | Junior | 0 - 1 | Cerro Porteno |
|
| PAR | 12.05 | Cerro Porteno | v | Guarani | |
| PAR | 19.05 | Trinidense | v | Cerro Porteno | |
| LKU | 21.05 | Palmeiras | v | Cerro Porteno |
| Ülke Takımlarının Aralarındaki Maçlar | ||
| Şili Takımları | 16 | |
| Beraberlik | 21 | |
| Paraguay Takımları | 34 | |
| Şili Takımlarının Evindeki Maçlar | ||
| Şili Takımları | 10 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Paraguay Takımları | 13 | |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.55 | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| Berabere | 3.30 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 4.00 | 3 | %50 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4.00 | 5 | %36 | 2 | %29 |
|
| Berabere | 3.30 | 7 | %50 | 4 | %57 |
|
| Kaybetti | 1.55 | 2 | %14 | 1 | %14 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.80 | 1 | %17 | - | %0 |
|
| Berabere | 3.50 | 2 | %33 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | 1.80 | 3 | %50 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.80 | 12 | %86 | 6 | %86 |
|
| Berabere | 3.50 | 2 | %14 | 1 | %14 |
|
| Kaybetti | 2.80 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.00 | 4 | %67 | 3 | %100 |
|
| Berabere | 2.20 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 4.25 | 2 | %33 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4.25 | 3 | %21 | 1 | %14 |
|
| Berabere | 2.20 | 7 | %50 | 4 | %57 |
|
| Kaybetti | 2.00 | 4 | %29 | 2 | %29 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 6 | %100 | 3 | %100 |
|
| Yok | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 8 | %57 | 4 | %57 |
|
| Yok | - | 6 | %43 | 3 | %43 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 6 | %100 | 3 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 5 | %36 | 2 | %29 |
|
| Üst | - | 9 | %64 | 5 | %71 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.95 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1.45 | 6 | %100 | 3 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.95 | 10 | %71 | 6 | %86 |
|
| Üst | 1.45 | 4 | %29 | 1 | %14 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %17 | 1 | %33 |
|
| Üst | - | 5 | %83 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 11 | %79 | 6 | %86 |
|
| Üst | - | 3 | %21 | 1 | %14 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4.00 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 1.75 | 1 | %17 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 2.35 | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| 6+ | 19.00 | 2 | %33 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4.00 | 5 | %36 | 2 | %29 |
|
| 2-3 | 1.75 | 6 | %43 | 4 | %57 |
|
| 4-5 | 2.35 | 1 | %7 | 1 | %14 |
|
| 6+ | 19.00 | 2 | %14 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.25 | 4 | %66 | 2 | %66 |
|
| X/1 | 4.25 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 5.50 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 32.00 | 1 | %16 | 1 | %33 |
|
| X/2 | 8.25 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 7.50 | 1 | %16 | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.25 | 1 | %7 | - | - |
|
| X/1 | 4.25 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.00 | 1 | %7 | - | - |
|
| X/X | 5.50 | 1 | %7 | 1 | %14 |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 32.00 | 1 | %7 | 1 | %14 |
|
| X/2 | 8.25 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 7.50 | 2 | %14 | 1 | %14 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cerro Porteno | 6 | 11 | +5 | |
| 2 | Santos | 6 | 11 | +3 | |
| 3 | Colo_Colo | 6 | 9 | -1 | |
| 4 | Deportivo Tachira | 6 | 2 | -7 | |
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 1.55 | 3.30 | 4.00 | 2.80 | 3.50 | 1.80 | +1h | |
| IY 1,5 Gol | AÜ 1,5 Gol | AÜ 2,5 Gol | AÜ 3,5 Gol | ||||
| Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst |
| - | - | - | - | 1.95 | 1.45 | - | - |
| Karşılıklı Gol | İlk Yarı Sonucu | |||
| Var | Yok | İY 1 | İY 0 | İY 2 |
| - | - | 2.00 | 2.20 | 4.25 |
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| 1.05 | 1.12 | 1.81 | 4.00 | 1.75 | 2.35 | 19.00 |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 2.25 | 13.00 | 32.00 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 4.25 | 5.50 | 8.25 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 25.00 | 12.00 | 7.50 |