Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Crystal Palace
28
Beraberlik
18
Wolverhampton
26
Crystal Palace Evindeki Maçlar
Crystal Palace
17
Beraberlik
10
Wolverhampton
9
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2021/2022  İNP 05.03.2022 MS   Wolves 0 - 2 Crystal Palace   0 - 2      
2022/2023  İNP 18.10.2022 MS   Crystal Palace 2 - 1 Wolves   0 - 1      
2022/2023  İNP 25.04.2023 MS   Wolves 2 - 0 Crystal Palace   1 - 0      
2023/2024  İNP 03.09.2023 MS   Crystal Palace 3 - 2 Wolves   0 - 0      
2023/2024  İNP 11.05.2024 MS   Wolves 1 - 3 Crystal Palace 0 - 2      
2024/2025  HAZ 01.08.2024 MS   Crystal Palace 3 - 1 Wolves   1 - 0      
2024/2025  İNP 02.11.2024 MS   Wolves 2 - 2 Crystal Palace   0 - 0      
2024/2025  İNP 20.05.2025 MS   Crystal Palace 4 - 2 Wolves   2 - 1      
2025/2026  İNP 22.11.2025 MS   Wolves 0 - 2 Crystal Palace   0 - 0      
2025/2026  İNP 22.02.2026 MS   Crystal Palace 1 - 0 Wolves 0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Crystal Palace - Form Durumu
İNP 28.08   Crystal Palace 1 - 4 Man City  
İNP 05.09   Fulham 2 - 3 Crystal Palace  
İNLK 08.09   Crystal Palace 3 - 0 Middlesbrough  
İNP 12.09 Crystal Palace 2 - 3 Ipswich  
AVL 17.09   Crystal Palace 4 - 0 Lech Poznan
İNP 20.09   Leeds Utd 0 - 0 Crystal Palace  
HAZ 03.10   Crystal Palace 0 - 2 Bristol City  
İNP 11.10   Crystal Palace 3 - 1 Not.Forest  
AVL 15.10   Lyon 3 - 2 Crystal Palace  
İNP 18.10   Brighton 5 - 0 Crystal Palace  
AVL 22.10 Beşiktaş v Crystal Palace  
İNP 25.10 Crystal Palace v Newcastle  
İNLK 28.10 Fulham v Crystal Palace  
Wolverhampton - Form Durumu
İNLK 25.08   Sheffield Wed. 0 - 2 Wolves  
İNCL 29.08   Wolves 4 - 1 Stoke City  
İNCL 01.09   West Ham 4 - 2 Wolves  
İNCL 06.09   Birmingham 2 - 2 Wolves  
İNCL 13.09   Sheffield Utd 0 - 1 Wolves  
İNLK 16.09   Everton 1 - 0 Wolves  
İNCL 20.09   Wolves 1 - 0 West Brom  
İNCL 10.10   Middlesbrough 1 - 0 Wolves  
İNCL 13.10   Wolves 1 - 3 Bolton  
İNCL 16.10   Burnley 1 - 2 Wolves  
İNCL 20.10 Wolves v Portsmouth  
İNCL 24.10 Wolves v Watford  
İNCL 31.10 Wolves v Cardiff City  
Bu ligde Crystal Palace evinde 3 maçtır kazanamıyor
İstatistikler
Crystal Palace - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 12 %26 6 %26
 
 
Berabere 13 %28 6 %26
 
 
Kaybetti 21 %46 11 %48
 
 
Wolverhampton - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 14 %30 7 %30
 
 
Berabere 13 %28 4 %17
 
 
Kaybetti 19 %41 12 %52
 
 
 Crystal Palace - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Wolverhampton - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Crystal Palace - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 26 %57 12 %52
 
 
Yok 20 %43 11 %48
 
 
Wolverhampton - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 17 %37 8 %35
 
 
Yok 29 %63 15 %65
 
 
Crystal Palace - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %28 7 %30
 
 
Üst 33 %72 16 %70
 
 
Wolverhampton - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %37 8 %35
 
 
Üst 29 %63 15 %65
 
 
Crystal Palace - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 24 %52 13 %57
 
 
Üst 22 %48 10 %43
 
 
Wolverhampton - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 33 %72 16 %70
 
 
Üst 13 %28 7 %30
 
 
Crystal Palace - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 29 %63 14 %61
 
 
Üst 17 %37 9 %39
 
 
Wolverhampton - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 38 %83 20 %87
 
 
Üst 8 %17 3 %13
 
 
Crystal Palace - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 13 %28 7 %30
 
 
2-3 16 %35 7 %30
 
 
4-5 15 %33 9 %39
 
 
6+ 2 %4 0 %0
 
 
Wolverhampton - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 17 %37 8 %35
 
 
2-3 21 %46 12 %52
 
 
4-5 8 %17 3 %13
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Crystal Palace - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Wolverhampton - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Crystal Palace - En Golcüler
Wolverhampton - En Golcüler
İngiltere Championship Puan Durumu
  O P Av
1 Fulham   46 101 +58
2 Blackburn Rovers   46 91 +37
3 Bolton Wanderers   46 87 +31
4 Preston   46 78 +12
5 Birmingham   46 78 +11
6 West Bromwich   46 74 +8
7 Burnley   46 72 -4
8 Wimbledon   46 69 +21
9 Watford   46 69 +9
10 Sheffield United   46 68 +3
11 Nottingham Forest   46 68 +2
12 Wolverhampton   46 55 -3
13 Gillingham   46 55 -5
14 Crewe Alexandra   46 55 -15
15 Norwich City   46 54 -12
16 Barnsley   46 54 -13
17 Sheffield Wednesday   46 53 -19
18 Grimsby Town   46 52 -19
19 Stockport County   46 51 -7
20 Portsmouth   46 49 -12
21 Crystal Palace   46 49 -13
22 Huddersfield Town   46 48 -9
23 Queens Park Rangers   46 40 -30
24 Tranmere   46 38 -31