| FRUL3 | 25.04 | Hauts Lyonnais | 4 - 1 | Etienne II |
|
| FRUL3 | 09.05 |
|
0 - 3 | Hauts Lyonnais |
|
| FRUL3 | 16.05 | Hauts Lyonnais | 1 - 0 | Auxerre II |
|
| FR4 | 22.08 | Hauts Lyonnais | 0 - 0 | Chateauroux |
|
| FR4 | 29.08 | Istres | 1 - 2 | Hauts Lyonnais |
|
| FR4 | 05.09 | Hauts Lyonnais | 2 - 1 |
Rumilly V.
|
|
| FR4 | 12.09 |
|
1 - 1 | Hauts Lyonnais |
|
| FR4 | 19.09 | Hauts Lyonnais | 1 - 3 | Nimes |
|
| FR4 | 03.10 | Andrezieux | 1 - 1 | Hauts Lyonnais |
|
| FR4 | 17.10 | Hauts Lyonnais | 0 - 0 | Toulon |
|
| FR4 | 31.10 | Goal FC | v | Hauts Lyonnais | |
| FR4 | 31.10 | Goal FC | v | Hauts Lyonnais | |
| FR4 | 07.11 | Hauts Lyonnais | v | Bourges |
| FR4 | 02.05 |
|
0 - 1 | Toulon |
|
| FR4 | 09.05 |
|
1 - 0 | Frejus |
|
| FR4 | 16.05 | Frejus | 1 - 0 | Grasse |
|
| FR4 | 22.08 | Frejus | 3 - 0 | Priest |
|
| FR4 | 29.08 | Nimes | 3 - 0 | Frejus |
|
| FR4 | 05.09 | Frejus | 2 - 0 | Andrezieux |
|
| FR4 | 12.09 | Toulon | 3 - 1 | Frejus |
|
| FR4 | 19.09 |
|
2 - 4 |
Goal FC
|
|
| FR4 | 03.10 | Bourges | 0 - 1 | Frejus |
|
| FR4 | 17.10 | Frejus | 4 - 0 | As Canet |
|
| FR4 | 31.10 | Frejus | v | Hyeres | |
| FR4 | 07.11 | Lyon-Duchere | v | Frejus | |
| FR4 | 07.11 | Lyon-Duchere | v | Frejus |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 1 | %25 |
|
| Berabere | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 6 | %86 | 3 | %75 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Berabere | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 2 | %29 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 5 | %71 | 2 | %50 |
|
| Yok | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Yok | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| Üst | 5 | %71 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| Üst | 6 | %86 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| Üst | 3 | %43 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Üst | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %86 | 3 | %75 |
|
| Üst | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Üst | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| 2-3 | 4 | %57 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| 6+ | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %42 | 2 | %66 |
|
| X/1 | 2 | %28 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Adel Belaroussi | 4 |
| Thomas Blot | 1 |
| Nacim EL Hassani | 1 |
| Oussama Abdeldjelil | 3 |
| Abdou Rahmane Thior | 2 |
| Herman Ako | 1 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nimes | 7 | 16 | +11 | |
| 2 | Hyeres | 7 | 13 | +7 | |
| 3 | Vallieres | 7 | 12 | +10 | |
| 4 | Toulon | 7 | 12 | +4 | |
| 5 | Frejus St-Raphael | 7 | 12 | +3 | |
| 6 | UF Touraine | 6 | 12 | +3 | |
| 7 | Hauts Lyonnais | 7 | 10 | 0 | |
| 8 | Troyes II | 7 | 10 | -4 | |
| 9 | Goal FC | 6 | 9 | +3 | |
| 10 | Andrezieux | 7 | 9 | +1 | |
| 11 | Saint-Priest | 7 | 7 | -4 | |
| 12 | Limonest | 6 | 6 | -3 | |
| 13 | Lyon-Duchere | 7 | 6 | -7 | |
| 14 | Istres | 6 | 4 | -4 | |
| 15 | Bourges Foot 18 | 6 | 4 | -4 | |
| 16 | Chateauroux | 6 | 3 | -5 | |
| 17 | As Canet | 6 | 2 | -11 | |