Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Chaves II
0
Beraberlik
1
Tirsense
1
Chaves II Evindeki Maçlar
Chaves II
0
Beraberlik
0
Tirsense
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  PORUŞ 21.12.2025 MS   Chaves II 0 - 1 Tirsense   0 - 0      
2025/2026  PORUŞ 18.04.2026 MS   Tirsense 1 - 1 Chaves II   1 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Chaves II - Form Durumu
PORUŞ 15.03 Chaves II 1 - 2 Mirandela  
PORUŞ 22.03   Monçao 1 - 4 Chaves II  
PORUŞ 04.04   Chaves II 3 - 0 Limianos  
PORUŞ 12.04   Chaves II 1 - 1 Braganca  
PORUŞ 18.04   Tirsense 1 - 1 Chaves II  
PORUŞ 16.08   Limianos 3 - 1 Chaves II
PORUŞ 23.08   Chaves II 1 - 0 Rebordosa  
PORUŞ 06.09   Vinhais 1 - 2 Chaves II  
PORUŞ 13.09   Chaves II 1 - 0 Celoricense
PORUŞ 11.10   Brito 0 - 4 Chaves II  
PORUŞ 25.10 Chaves II v Braga II  
PORUŞ 01.11 Maia Lidador v Chaves II  
PORUŞ 08.11 Chaves II v Braganca  
Tirsense - Form Durumu
PORUŞ 04.04   Tirsense 1 - 0 Monçao  
PORUŞ 12.04   Limianos 0 - 0 Tirsense  
PORUŞ 18.04   Tirsense 1 - 1 Chaves II  
HAZ 29.07   Tirsense 0 - 1 Varzim  
PORUŞ 16.08   Rebordosa 0 - 1 Tirsense  
PORUŞ 23.08   Tirsense 3 - 0 Vinhais  
PORUŞ 06.09   Celoricense 2 - 1 Tirsense  
PORUŞ 13.09   Tirsense 2 - 0 Brito  
POK 19.09   Mafra 2 - 2 Tirsense  
PORUŞ 11.10   Braga II 3 - 2 Tirsense
PORUŞ 25.10 Tirsense v Maia Lidador  
PORUŞ 01.11 Braganca v Tirsense  
PORUŞ 08.11 Tirsense v Montalegre  
Bu ligde Chaves II toplamda 4 maçtır kazanıyor
İstatistikler
Chaves II - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 4 %80 2 %100
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 1 %20 - %0
 
 
Tirsense - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 3 %60 1 %33
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 2 %40 2 %67
 
 
 Chaves II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %60 2 %100
 
 
Berabere 1 %20 - %0
 
 
Kaybetti 1 %20 - %0
 
 
 Tirsense - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 2 %40 - %0
 
 
Berabere 1 %20 1 %33
 
 
Kaybetti 2 %40 2 %67
 
 
Chaves II - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 2 %40 0 %0
 
 
Yok 3 %60 2 %100
 
 
Tirsense - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 2 %40 2 %67
 
 
Yok 3 %60 1 %33
 
 
Chaves II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 2 %40 2 %100
 
 
Üst 3 %60 0 %0
 
 
Tirsense - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 1 %20 1 %33
 
 
Üst 4 %80 2 %67
 
 
Chaves II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 2 %40 2 %100
 
 
Üst 3 %60 0 %0
 
 
Tirsense - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %40 1 %33
 
 
Üst 3 %60 2 %67
 
 
Chaves II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 3 %60 2 %100
 
 
Üst 2 %40 0 %0
 
 
Tirsense - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %80 2 %67
 
 
Üst 1 %20 1 %33
 
 
Chaves II - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 2 %40 2 %100
 
 
2-3 1 %20 0 %0
 
 
4-5 2 %40 0 %0
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Tirsense - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 1 %20 1 %33
 
 
2-3 3 %60 1 %33
 
 
4-5 1 %20 1 %33
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Chaves II - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 3 %60 2 %100
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %20 - -
 
 
2/2 1 %20 - -
 
 
Tirsense - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 4 %80 2 %66
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %20 1 %33
 
 
2/2 - - - -
 
 
Chaves II - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Luis Andres Gonzalez Rodriguez
K
  5    
Ricardo Gabriel Vilela Fernandes
D
  5    
Diogo Francisco Balau Fernandes Farinha
D
  5    
Pedro Miguel Carvalho Silva
D
  5 1  
Francisco Jose Gonçalves Lino Borges
D
  1    
Ian Nicolaas Campbell
D
  5    
Adilio Coly Djalo
O
  3 3  
Keyns Sully Amido Abdala
O
  3 1  
Eurio Morais Luis
F
  5 1  
Pedro Caua Medeiros Gomes
F
  5    
Divin Mwamba Wa Muteba
F
  5 1  
Toplam:     7  
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A Puan Durumu
  O P Av
1 Chaves II   5 12 +5
2 Sporting Braga II   5 11 +6
3 Os Limianos   5 11 +4
4 Bragança   5 10 +3
5 Tirsense   5 9 +4
6 Montalegre   5 9 +4
7 Vila Mea   5 8 +4
8 Celoricense   5 8 +1
9 Rebordosa   5 5 -1
10 Ponte Da Barca   5 4 -4
11 Maria da Fonte   5 4 -5
12 Brito   5 3 -8
13 Maia Lidador   5 2 -3
14 FC Vinhais   5 0 -10