Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Real Madrid
1
Beraberlik
0
LASK Linz
0
Real Madrid Evindeki Maçlar
Real Madrid
0
Beraberlik
0
LASK Linz
0
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2008  HAZ 27.07.2008 MS   LASK Linz 2 - 3 Real Madrid   1 - 2      
Aralarındaki Maçları Göster
Real Madrid - Form Durumu
İS1 30.08   Real Madrid 4 - 0 Malaga  
İS1 04.09   Real Betis 1 - 0 Real Madrid  
ŞMP 08.09   Real Madrid 2 - 1 Inter  
İS1 12.09   Real Madrid 4 - 1 Rayo Vallecano  
İS1 15.09   Elche 2 - 3 Real Madrid  
İS1 20.09   Atletico Madrid 2 - 1 Real Madrid
İS1 10.10 Real Madrid 1 - 0 Villarreal  
ŞMP 14.10   Roma 3 - 4 Real Madrid  
İS1 18.10   Real Madrid 4 - 1 Sevilla  
ŞMP 21.10   Real Madrid 4 - 1 RB Leipzig  
İS1 25.10 Barcelona v Real Madrid  
İS1 01.11 R.Santander v Real Madrid  
ŞMP 04.11 AEK Atina v Real Madrid  
LASK Linz - Form Durumu
AVU 01.09 Wolfsberger 1 - 3 LASK Linz  
AVK 05.09   Deutschlan 1 - 6 LASK Linz  
ŞMP 08.09   AEK Atina 1 - 0 LASK Linz  
AVU 13.09   Sturm Graz 2 - 1 LASK Linz  
AVU 20.09   Hartberg 3 - 3 LASK Linz  
HAZ 02.10   LASK Linz 2 - 1 F.Vienna  
AVU 11.10   LASK Linz 0 - 2 Rapid Wien  
ŞMP 14.10   LASK Linz 3 - 6 Liverpool  
AVU 17.10   A.Lustenau 0 - 4 LASK Linz  
ŞMP 21.10   Sporting CP 2 - 3 LASK Linz  
AVU 25.10 LASK Linz v Salzburg  
AVK 28.10 LASK Linz v Ried  
AVU 31.10 LASK Linz v WSG Tirol  
Bu ligde Real Madrid toplamda 3 maçtır kazanıyor
Ülke Takımlarının Aralarındaki Maçlar
İspanya Takımları
60
Beraberlik
24
Avusturya Takımları
22
İspanya Takımlarının Evindeki Maçlar
İspanya Takımları
36
Beraberlik
9
Avusturya Takımları
6
İstatistikler
Real Madrid - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %100 2 %100
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
LASK Linz - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 2 %40 1 %33
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 3 %60 2 %67
 
 
 Real Madrid - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %67 2 %100
 
 
Berabere 1 %33 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 LASK Linz - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 2 %40 1 %33
 
 
Kaybetti 3 %60 2 %67
 
 
Real Madrid - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 3 %100 2 %100
 
 
Yok 0 %0 0 %0
 
 
LASK Linz - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 3 %60 1 %33
 
 
Yok 2 %40 2 %67
 
 
Real Madrid - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 3 %100 2 %100
 
 
LASK Linz - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 1 %20 1 %33
 
 
Üst 4 %80 2 %67
 
 
Real Madrid - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 3 %100 2 %100
 
 
LASK Linz - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 1 %20 1 %33
 
 
Üst 4 %80 2 %67
 
 
Real Madrid - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 1 %33 1 %50
 
 
Üst 2 %67 1 %50
 
 
LASK Linz - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %40 2 %67
 
 
Üst 3 %60 1 %33
 
 
Real Madrid - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 1 %33 1 %50
 
 
4-5 1 %33 1 %50
 
 
6+ 1 %33 0 %0
 
 
LASK Linz - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 1 %20 1 %33
 
 
2-3 1 %20 1 %33
 
 
4-5 1 %20 1 %33
 
 
6+ 2 %40 0 %0
 
 
Real Madrid - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 2 %66 2 %100
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %33 - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
LASK Linz - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %40 2 %66
 
 
X/1 1 %20 - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %20 1 %33
 
 
2/2 1 %20 - -
 
 
Real Madrid - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Thibaut Courtois
K
19,00 M € 3    
Antonio Rüdiger
D
8,50 M € 2 1  
Dean Huijsen
D
17,00 M € 2    
Alvaro Fernandez
D
7,50 M € 3    
Jude Bellingham
O
130,00 M € 3    
Eduardo Camavinga
O
100,00 M € 1    
Bernardo Silva
O
24,00 M € 2 1  
Arda Güler
O
80,00 M € 2 1  
Federico Valverde
O
120,00 M € 3 1  
Kylian Mbappe
F
195,00 M € 3 3  
Junior Vinicius
F
145,00 M € 3    
Toplam: 846,00 M €   7  
LASK Linz - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Lukas Jungwirth
K
  3    
Kasper Jörgensen
D
  3    
Andres Cedeno
D
2,75 M € 3    
Joao Victor Tornich
D
  3    
Nyabeye Dibango Junior
D
  2    
Christoph Lang
O
  3 1  
Krystof Danek
O
  2 1  
Sasa Kalajdzic
O
4,50 M € 3 1  
Sascha Horvath
O
0,90 M € 2    
Robert Ljubicic
O
  3 1  
Xavier Mbuyamba
F
1,75 M € 3    
Toplam: 9,90 M €   4  
Real Madrid - En Golcüler
Kylian Mbappe 3
Endrick 1
Federico Valverde 1
UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması Puan Durumu
  O P Av
1 PSG   3 9 +9
2 Aston Villa   3 9 +9
3 Liverpool   3 9 +5
4 Real Madrid   3 9 +5
5 Real Betis   3 9 +3
6 Stuttgart   3 7 +5
7 Arsenal   3 7 +4
8 Barcelona   3 6 +5
9 Como   3 6 +5
10 Manchester City   3 6 +4
11 Club Brugge   3 6 +3
12 Sporting CP   3 6 +3
13 Borussia Dortmund   3 6 +1
14 Bayern Münih   3 5 +5
15 Roma   3 4 +3
16 Atletico Madrid   3 4 +1
17 Shakhtar Donetsk   3 4 +1
18 PSV Eindhoven   3 4 0
19 Villarreal   3 3 0
20 Inter   3 3 -1
21 Manchester United   3 3 -1
22 Napoli   3 3 -2
23 Galatasaray   3 3 -3
24 LASK Linz   3 3 -3
25 Sabah   3 3 -3
26 Feyenoord   3 3 -4
27 Lens   3 3 -4
28 Bodo/Glimt   3 3 -5
29 AEK Atina   3 3 -5
30 RB Leipzig   3 3 -5
31 Fenerbahçe   3 2 -6
32 Slavia Prag   3 1 -3
33 Viking   3 1 -4
34 Porto   3 0 -4
35 Lille   3 0 -6
36 Slovan Bratislava   3 0 -12