| Tüm Maçlar | ||
| Birzebbuga | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Birzebbuga | 1 | |
| Birzebbuga Evindeki Maçlar | ||
| Birzebbuga | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Birzebbuga | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
MLTP
|
14.08.2026 | MS | Birzebbuga | 0 - 3 | Birzebbuga | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MLT1 | 04.04 | St. Andrew | 1 - 3 | Birzebbuga |
|
| MLT1 | 12.04 | Balzan FC | 3 - 3 | Birzebbuga |
|
| MLT1 | 19.04 | Birzebbuga | 3 - 2 | Sirens |
|
| MLTP | 14.08 | Birzebbuga | 0 - 3 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 22.08 | Zabbar St. P | 1 - 0 |
Birzebbuga
|
|
| MLTP | 30.08 | Sliema | 2 - 1 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 05.09 | Balzan FC | 3 - 0 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 11.09 | Hamrun | 2 - 0 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 19.09 | Birzebbuga | 0 - 3 | Valletta |
|
| MLTP | 09.10 |
|
2 - 2 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 18.10 | Hibernians | v | Birzebbuga | |
| MLTP | 21.10 | Marsax | v | Birzebbuga | |
| MLTP | 25.10 | Gzira Unit | v | Birzebbuga |
| MLT1 | 04.04 | St. Andrew | 1 - 3 | Birzebbuga |
|
| MLT1 | 12.04 | Balzan FC | 3 - 3 | Birzebbuga |
|
| MLT1 | 19.04 | Birzebbuga | 3 - 2 | Sirens |
|
| MLTP | 14.08 | Birzebbuga | 0 - 3 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 22.08 | Zabbar St. P | 1 - 0 |
Birzebbuga
|
|
| MLTP | 30.08 | Sliema | 2 - 1 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 05.09 | Balzan FC | 3 - 0 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 11.09 | Hamrun | 2 - 0 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 19.09 | Birzebbuga | 0 - 3 | Valletta |
|
| MLTP | 09.10 |
|
2 - 2 | Birzebbuga |
|
| MLTP | 18.10 | Hibernians | v | Birzebbuga | |
| MLTP | 21.10 | Marsax | v | Birzebbuga | |
| MLTP | 25.10 | Gzira Unit | v | Birzebbuga |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %13 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %13 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 6 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %13 | 1 | %17 |
|
| Berabere | 1 | %13 | 1 | %17 |
|
| Kaybetti | 6 | %75 | 4 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %25 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %13 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 5 | %63 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %25 | 2 | %33 |
|
| Berabere | 1 | %13 | 1 | %17 |
|
| Kaybetti | 5 | %63 | 3 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| Yok | 5 | %71 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %29 | 2 | %33 |
|
| Yok | 5 | %71 | 4 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Üst | 6 | %86 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 1 | %17 |
|
| Üst | 6 | %86 | 5 | %83 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 6 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %25 | 2 | %33 |
|
| Üst | 6 | %75 | 4 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %86 | 2 | %100 |
|
| Üst | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %86 | 5 | %83 |
|
| Üst | 1 | %14 | 1 | %17 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 5 | %71 | 2 | %100 |
|
| 4-5 | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %14 | 1 | %17 |
|
| 2-3 | 5 | %71 | 4 | %67 |
|
| 4-5 | 1 | %14 | 1 | %17 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %37 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %12 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | 1 | %12 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %25 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %37 | 3 | %50 |
|
| X/1 | 1 | %12 | 1 | %16 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | 1 | %12 | 1 | %16 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %25 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Mattia Chiesa |
K
|
0,05 M € | 6 | ||
| Zachary Cassar |
D
|
7 | |||
| Gustavo Felipe de Campos Gonçalves |
D
|
6 | |||
| Juan Andres Bolanos |
D
|
0,05 M € | 6 | 1 | |
| Yuri de Jesus Messias |
O
|
7 | 2 | ||
| Rasmus Thellufsen |
O
|
0,70 M € | 5 | ||
| Zachary Scerri |
O
|
6 | |||
| Alex Bruno |
O
|
7 | |||
| Shaun Dimech |
O
|
7 | |||
| Gabriel Costa |
F
|
7 | |||
| Jackson Mendonza |
B
|
6 | 1 | ||
| Toplam: | 0,80 M € | 3 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Mattia Chiesa |
K
|
0,05 M € | 6 | ||
| Zachary Cassar |
D
|
7 | |||
| Gustavo Felipe de Campos Gonçalves |
D
|
6 | |||
| Juan Andres Bolanos |
D
|
0,05 M € | 6 | 1 | |
| Yuri de Jesus Messias |
O
|
7 | 2 | ||
| Rasmus Thellufsen |
O
|
0,70 M € | 5 | ||
| Zachary Scerri |
O
|
6 | |||
| Alex Bruno |
O
|
7 | |||
| Shaun Dimech |
O
|
7 | |||
| Gabriel Costa |
F
|
7 | |||
| Jackson Mendonza |
B
|
6 | 1 | ||
| Toplam: | 0,80 M € | 3 | |||
| Yuri de Jesus Messias | 2 |
| Tomislav Gudelj | 1 |
| Paul Mbong | 1 |
| Yuri de Jesus Messias | 2 |
| Tomislav Gudelj | 1 |
| Paul Mbong | 1 |
|
1
2.96
|
X
3.06
|
2
1.78
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta | 8 | 19 | +12 | |
| 2 | Marsaxlokk FC | 8 | 17 | +5 | |
| 3 | Mosta | 7 | 12 | +2 | |
| 4 | Floriana | 6 | 11 | +6 | |
| 5 | Hamrun Spartans | 7 | 11 | +3 | |
| 6 | Sliema Wanderers | 8 | 11 | -1 | |
| 7 | Balzan FC | 8 | 10 | +2 | |
| 8 | Birkirkara | 8 | 10 | +1 | |
| 9 | Zabbar St. Patrick | 8 | 8 | -4 | |
| 10 | Hibernians FC | 7 | 6 | -5 | |
| 11 | Birzebbuga | 8 | 4 | -10 | |
| 12 | Gzira United | 7 | 3 | -11 | |