Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Team Altamura
5
Beraberlik
1
Picerno
2
Team Altamura Evindeki Maçlar
Team Altamura
3
Beraberlik
0
Picerno
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2017/2018  İTD 19.11.2017 MS   Team Altamura 1 - 0 Picerno   -      
2017/2018  İTD 08.04.2018 MS   Picerno 1 - 2 Team Altamura   -      
2024/2025  İTCK 18.08.2024 UZ   Picerno 1 - 3 Team Altamura   -      
2024/2025  İTC 22.11.2024 MS   Picerno 2 - 0 Team Altamura   1 - 0      
2024/2025  İTC 05.04.2025 MS   Team Altamura 1 - 2 Picerno   0 - 0      
2025/2026  İTC 19.10.2025 MS   Team Altamura 3 - 1 Picerno   3 - 0      
2025/2026  İTC 28.02.2026 MS   Picerno 0 - 0 Team Altamura   0 - 0      
2026/2027  İTC 19.09.2026 MS   Team Altamura 2 - 1 Picerno   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Team Altamura - Form Durumu
İTC 29.08   Inter II 1 - 1 Team Altamura  
İTCK 02.09   Team Altamura 2 - 2 Sambenedet  
İTC 06.09   Team Altamura 0 - 2 Savoia  
İTC 11.09   Team Altamura 0 - 3 FC Bari 1908  
İTC 15.09   Casertana 1 - 0 Team Altamura  
İTC 19.09   Team Altamura 2 - 1 Picerno  
İTC 27.09   Scafatese 2 - 0 Team Altamura  
İTC 04.10   Audace Cerig. 0 - 0 Team Altamura  
İTC 11.10   Team Altamura 0 - 3 Catania  
İTC 18.10   Cosenza Calcio 1 - 3 Team Altamura  
İTC 23.10 Team Altamura v Rossoblu Potenz  
İTCK 27.10 Team Altamura v Gubbio  
İTC 31.10 Sorrento Cal v Team Altamura  
Picerno - Form Durumu
İTC 28.08   Scafatese 0 - 2 Picerno  
İTCK 01.09   FC Bari 1908 1 - 1 Picerno  
İTC 07.09 Picerno 4 - 1 Inter II
İTC 12.09   Sorrento Cal 1 - 0 Picerno  
İTC 15.09   Picerno 2 - 4 Catania
İTC 19.09   Team Altamura 2 - 1 Picerno  
İTC 26.09   Picerno 2 - 1 Audace Cerig.  
İTC 04.10 Rossoblu Potenz 4 - 2 Picerno  
İTC 12.10   Picerno 1 - 2 Cosenza Calcio  
İTC 18.10   Barletta 1 - 0 Picerno  
İTC 26.10 Picerno v Salernitana  
İTC 31.10 Cavese v Picerno  
İTC 09.11 Picerno v FC Bari 1908  
Bu ligde Picerno deplasmanda 4 maçtır kaybediyor, toplamda 3 maçtır kaybediyor.
İstatistikler
Team Altamura - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %30 2 %40
 
 
Berabere 2 %20 - %0
 
 
Kaybetti 5 %50 3 %60
 
 
Picerno - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %40 1 %20
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 6 %60 4 %80
 
 
 Team Altamura - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %20 1 %20
 
 
Berabere 4 %40 1 %20
 
 
Kaybetti 4 %40 3 %60
 
 
 Picerno - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 3 %30 1 %20
 
 
Berabere 4 %40 2 %40
 
 
Kaybetti 3 %30 2 %40
 
 
Team Altamura - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 3 %30 1 %20
 
 
Yok 7 %70 4 %80
 
 
Picerno - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 7 %70 2 %40
 
 
Yok 3 %30 3 %60
 
 
Team Altamura - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 3 %30 1 %20
 
 
Üst 7 %70 4 %80
 
 
Picerno - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %20 2 %40
 
 
Üst 8 %80 3 %60
 
 
Team Altamura - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %60 2 %40
 
 
Üst 4 %40 3 %60
 
 
Picerno - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 3 %30 3 %60
 
 
Üst 7 %70 2 %40
 
 
Team Altamura - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 9 %90 5 %100
 
 
Üst 1 %10 0 %0
 
 
Picerno - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %60 4 %80
 
 
Üst 4 %40 1 %20
 
 
Team Altamura - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 3 %30 1 %20
 
 
2-3 6 %60 4 %80
 
 
4-5 1 %10 0 %0
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Picerno - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 2 %20 2 %40
 
 
2-3 4 %40 2 %40
 
 
4-5 2 %20 0 %0
 
 
6+ 2 %20 1 %20
 
 
Team Altamura - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 2 %20 1 %20
 
 
X/1 2 %20 1 %20
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 1 %10 - -
 
 
2/X 1 %10 - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %10 - -
 
 
2/2 3 %30 3 %60
 
 
Picerno - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 4 %40 2 %40
 
 
X/1 3 %30 2 %40
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %10 - -
 
 
2/2 2 %20 1 %20
 
 
Team Altamura - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Filippo Perucchini
K
  10    
Matteo Zazza
D
  6    
Roko Tudor
D
  2    
Roberto Pirrello
D
0,35 M € 10    
Ernestas Gudelevicius
O
  8    
Marco Nazzaro
O
  9    
Marco Rosafio
F
0,15 M € 10 1  
Alessio Curcio
F
  8 2  
T. Mogentale
B
  10    
G. Simone
B
  9 1  
Dipinto
B
  10    
Toplam: 0,50 M €   4  
Picerno - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Richard Marcone
K
0,15 M € 10    
Alessandro Bassoli
D
0,15 M € 8    
Gabriele Bellodi
D
0,35 M € 10    
Francesco Rillo
D
  6    
Andrea Gemignani
D
  9    
Paolo Virgilio
O
  9 3  
Sebastiano Bianchi
O
  10 1  
Sergio Maselli
O
  8   1
Mamadou Yaye Kanoute
O
0,35 M € 7 3  
Emmanuele Esposito
F
  6    
Leo Abreu Santos
F
  10 5  
Toplam: 1,00 M €   12  
Team Altamura - En Golcüler
Alessio Curcio 2
Giancarlo Malcore 2
G. Simone 1
Maç Sonucu 57477 MBS:
1
2.60
X
2.63
2
2.24
İtalya Serie C Grup C Puan Durumu
  O P Av
1 Rossoblu Potenza   10 25 +13
2 FC Bari 1908   10 20 +7
3 Sorrento Calcio   10 19 +4
4 Audace Cerignola   10 17 +9
5 Catania   10 16 +6
6 Casertana   10 16 +2
7 Cavese   10 15 +3
8 SS Monopoli   10 15 +2
9 Scafatese   9 14 +2
10 Salernitana   10 14 +2
11 Internazionale II   9 13 +1
12 Picerno   10 12 -1
13 Barletta   10 11 -2
14 Foggia Calcio   10 11 -3
15 Casarano   10 11 -6
16 Team Altamura   10 11 -7
17 Savoia   10 10 -5
18 SSC Giugliano   10 10 -8
19 Crotone   10 7 -5
20 Cosenza Calcio   10 5 -14
Maç Sonucu 57477  
1
X
2
Çifte Şans 57480  
1-X
1-2
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0) 57482  
1
X
2
Maç Sonucu ve (1,5) Alt/Üst 57485  
1 ve Alt
X ve Alt
2 ve Alt
1 ve Üst
X ve Üst
2 ve Üst
1,5 Alt/Üst 57490  
Alt
Üst
2,5 Alt/Üst 57492  
Alt
Üst
3,5 Alt/Üst 57494  
Alt
Üst
Karşılıklı Gol 57487  
Var
Yok
Toplam Gol Aralığı 57489  
0-1 Gol
2-3 Gol
4-5 Gol
6+ Gol
1. Yarı Sonucu 57496  
1
X
2
1. Yarı Çifte Şans 57498  
1-X
1-2
X-2
2. Yarı Sonucu 57502  
1
X
2
1. Yarı 0,5 Alt/Üst 57500  
Alt
Üst
Evsahibi 0,5 Alt/Üst 57504  
Alt
Üst
Deplasman 1,5 Alt/Üst 57506  
Alt
Üst
Tek/Çift 57514  
Tek
Çift
Daha Çok Gol Olacak Yarı 57508  
1.Y
Eşit
2.Y
Evsahibi İki Yarıda da Gol 57541  
Atar
Atamaz
-
Deplasman İki Yarıda da Gol 57543  
Atar
Atamaz