| Tüm Maçlar | ||
| Guingamp II | 9 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Vitre | 5 | |
| Guingamp II Evindeki Maçlar | ||
| Guingamp II | 6 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Vitre | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 |
FR5
|
10.04.2011 | MS | Vitre | 1 - 1 | Guingamp 2 | - | ||||||||||||
| 2011/2012 |
FR5
|
05.11.2011 | MS | Vitre | 2 - 1 | Guingamp 2 | - | ||||||||||||
| 2011/2012 |
FR5
|
31.03.2012 | MS | Guingamp 2 | 2 - 0 | Vitre | - | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR5
|
25.08.2012 | MS | Guingamp 2 | 1 - 1 | Vitre | - | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR5
|
25.05.2013 | MS | Vitre | 1 - 0 | Guingamp 2 | - | ||||||||||||
| 2019/2020 |
FR4
|
23.11.2019 | MS | Vitre | 0 - 1 | Guingamp 2 | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
FR4
|
14.08.2021 | MS |
|
0 - 4 | Guingamp 2 | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
FR4
|
22.01.2022 | MS |
|
0 - 5 | Vitre | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
08.11.2025 | MS | Vitre | 1 - 1 | Guingamp 2 | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
21.03.2026 | MS | Guingamp 2 | 2 - 1 | Vitre | 2 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FRUL3 | 11.04 | Guingamp 2 | 0 - 1 | Brest II |
|
| FRUL3 | 18.04 | Pontivy | 0 - 5 | Guingamp 2 |
|
| FRUL3 | 25.04 | Guingamp 2 | 1 - 2 | Laval II |
|
| FRUL3 | 09.05 | Guingamp 2 | 2 - 3 | Ergué-Gaberic |
|
| FRUL3 | 16.05 | Rennes II | 0 - 0 | Guingamp 2 |
|
| FRUL3 | 29.08 | Guingamp 2 | 3 - 0 | Ginglin Cesson |
|
| FRUL3 | 05.09 | TA Rennes | 0 - 0 | Guingamp 2 |
|
| FRUL3 | 19.09 | Guingamp 2 | 0 - 0 | ASPTT Caen |
|
| FRUL3 | 03.10 |
|
1 - 3 | Guingamp 2 |
|
| FRUL3 | 17.10 | Guingamp 2 | 4 - 0 | Brest II |
|
| FRUL3 | 31.10 | Vitre | v | Guingamp 2 | |
| FRUL3 | 07.11 | Guingamp 2 | v | Caen II | |
| FRUL3 | 21.11 | Cesson | v | Guingamp 2 |
| FRUL3 | 11.04 |
|
0 - 2 | Vitre |
|
| FRUL3 | 18.04 | Vitre | 1 - 1 | Rennes II |
|
| FRUL3 | 25.04 | Lannion | 0 - 1 | Vitre |
|
| FRUL3 | 09.05 | Vitre | 1 - 2 | Alencon |
|
| FRUL3 | 16.05 | Cesson | 0 - 1 | Vitre |
|
| FRUL3 | 29.08 | Vitre | 1 - 0 |
Brest II
|
|
| FRUL3 | 05.09 | Vitre | 3 - 0 | Vannes OC |
|
| FRUL3 | 19.09 | Caen II | 2 - 2 | Vitre |
|
| FRUL3 | 03.10 | Vitre | 2 - 2 | Cesson |
|
| FRUL3 | 17.10 | Vire | 2 - 1 | Vitre |
|
| FRUL3 | 31.10 | Vitre | v | Guingamp 2 | |
| FRUL3 | 07.11 | St-P. Milizac | v | Vitre | |
| FRUL3 | 21.11 | Vitre | v | Rennes II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Berabere | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %40 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %20 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 4 | %80 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 5 | %100 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Yok | 4 | %80 | 3 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %60 | 2 | %100 |
|
| Yok | 2 | %40 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Üst | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Üst | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Üst | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| X/1 | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %20 | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| J. Djegou | 2 |
| Landry Kitenge | 1 |
| I. Fomba | 1 |
| Glenn Le Gall | 2 |
| Theo Marion | 2 |
| Noham Bensoula | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cesson | 5 | 13 | +9 | |
| 2 | Vire | 5 | 13 | +6 | |
| 3 | Guingamp II | 5 | 11 | +9 | |
| 4 | La Tour DAuvergne | 5 | 9 | +4 | |
| 5 | Rennes II | 4 | 8 | +4 | |
| 6 | Caen II | 5 | 8 | +3 | |
| 7 | Vitre | 5 | 8 | +3 | |
| 8 | Saint-Pierre Milizac | 5 | 7 | +3 | |
| 9 | Ginglin Cesson | 5 | 5 | -4 | |
| 10 | Saint-Lo Manche | 5 | 4 | -2 | |
| 11 | ASPTT Caen | 4 | 4 | -3 | |
| 12 | Vannes OC | 5 | 2 | -7 | |
| 13 | Brest II | 5 | 0 | -12 | |
| 14 | Lannion | 5 | 0 | -13 | |