| Tüm Maçlar | ||
| SRC Colmar | 5 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Creteil | 6 | |
| SRC Colmar Evindeki Maçlar | ||
| SRC Colmar | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Creteil | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 |
FR3
|
13.05.2011 | MS | Creteil | 0 - 2 | SRC Colmar | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2011/2012 |
FR3
|
30.09.2011 | MS | Creteil | 0 - 3 | SRC Colmar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2011/2012 |
FR3
|
16.03.2012 | MS | SRC Colmar | 2 - 1 |
Creteil
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR3
|
30.11.2012 | MS |
|
0 - 3 | SRC Colmar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR3
|
26.04.2013 | MS | SRC Colmar | 1 - 2 | Creteil | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR4
|
12.11.2022 | MS | Creteil | 4 - 1 | SRC Colmar | 3 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR4
|
15.04.2023 | MS | SRC Colmar | 2 - 0 | Creteil | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FR4
|
07.10.2023 | MS | Creteil | 1 - 0 | SRC Colmar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FR4
|
09.03.2024 | MS | SRC Colmar | 1 - 2 |
Creteil
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
FR4
|
22.08.2026 | MS | Creteil | 1 - 0 |
SRC Colmar
|
1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR4 | 02.05 |
|
1 - 1 |
Bastia-Borgo
|
|
| FR4 | 09.05 | Chambly | 6 - 0 | SRC Colmar |
|
| FR4 | 16.05 | SRC Colmar | 3 - 3 | Wasquehal |
|
| FR4 | 22.08 | Creteil | 1 - 0 |
SRC Colmar
|
|
| FR4 | 29.08 | SRC Colmar | 1 - 0 | Biesheim |
|
| FR4 | 05.09 | St-Pryve | 1 - 1 | SRC Colmar |
|
| FR4 | 12.09 | SRC Colmar | 2 - 2 | Pays du Valois |
|
| FR4 | 19.09 |
|
4 - 0 | SRC Colmar |
|
| FR4 | 03.10 | SRC Colmar | 0 - 1 | Levallois |
|
| FR4 | 17.10 | Bastia-Borgo | 3 - 0 | SRC Colmar |
|
| FR4 | 31.10 | SRC Colmar | v | St.Maur Lusi | |
| FR4 | 07.11 | Haguenau | v | SRC Colmar | |
| FR4 | 21.11 | Feignies | v | SRC Colmar |
| FR4 | 09.05 | Creteil | 2 - 0 | Limonest |
|
| FR4 | 16.05 | Rumilly V. | 0 - 1 | Creteil |
|
| HAZ | 25.07 | Angers | 2 - 1 | Creteil |
|
| FR4 | 22.08 | Creteil | 1 - 0 |
SRC Colmar
|
|
| FR4 | 29.08 |
|
1 - 1 | Creteil |
|
| FR4 | 05.09 | Creteil | 0 - 1 | Dieppe |
|
| FR4 | 12.09 | Montlouis | 0 - 0 | Creteil |
|
| FR4 | 18.09 | Creteil | 3 - 1 |
Chantilly
|
|
| FR4 | 03.10 | Epinal | 0 - 1 | Creteil |
|
| FR4 | 17.10 | Creteil | 3 - 1 | Furiani |
|
| FR4 | 31.10 | Creteil | v | Haguenau | |
| FR4 | 07.11 | Biesheim | v | Creteil | |
| FR4 | 21.11 | Creteil | v | St-Pryve |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 2 | %29 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 2 | %67 |
|
| Berabere | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | - | %0 |
|
| Berabere | 4 | %57 | 3 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Yok | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Yok | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Üst | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Üst | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Üst | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %71 | 3 | %100 |
|
| Üst | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| Üst | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %71 | 3 | %100 |
|
| Üst | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| 2-3 | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| 2-3 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| X/1 | 2 | %28 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| X/X | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %28 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %28 | 2 | %66 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | 1 | %14 | - | - |
|
| Angel Marchegay | 2 |
| Desire Segbe Azankpo | 1 |
| Komlan Yves Eugene Ihou | 1 |
| Mohamed Ben Fredj | 2 |
| Aymeric Ahmed | 1 |
| Yann Diebold | 1 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chambly | 7 | 15 | +6 | |
| 2 | St. Maur Lusi | 7 | 15 | +5 | |
| 3 | Furiani Agliani | 7 | 14 | +8 | |
| 4 | Racing Levallois 92 | 7 | 14 | +5 | |
| 5 | Creteil | 7 | 14 | +5 | |
| 6 | Feignies-Aulnoye | 7 | 13 | +3 | |
| 7 | Biesheim | 7 | 11 | +5 | |
| 8 | Dieppe | 7 | 9 | 0 | |
| 9 | Le Pays du Valois | 7 | 8 | +1 | |
| 10 | Bastia-Borgo | 7 | 8 | -1 | |
| 11 | FCSR Haguenau | 7 | 7 | -3 | |
| 12 | Montlouis | 7 | 6 | -6 | |
| 13 | Epinal | 7 | 5 | -2 | |
| 14 | SRC Colmar | 7 | 5 | -8 | |
| 15 | St-Pryve St-Hilaire | 6 | 3 | -3 | |
| 16 | Chantilly | 6 | 1 | -15 | |