| ROM | 11.05 | Metaloglob | 2 - 2 | Hermannstadt |
|
| ROM | 18.05 | Farul | 0 - 1 | Metaloglob |
|
| HAZ | 11.07 | Olimpic Zarn. | 2 - 3 | Metaloglob |
|
| HAZ | 17.07 | ASA T. Mureş | 2 - 1 | Metaloglob |
|
| ROM2 | 01.08 | Metaloglob | 0 - 0 | Metalul Buzau |
|
| ROM2 | 09.08 | Targoviste | 3 - 1 | Metaloglob |
|
| ROK | 12.08 | Spartac Bucures | 2 - 1 | Metaloglob |
|
| ROM2 | 15.08 | Metaloglob | 3 - 1 | Viitorul Şelimb |
|
| ROM2 | 25.08 | Slobozia | 1 - 2 | Metaloglob |
|
| ROM2 | 29.08 | Metaloglob | 1 - 3 | Concordia |
|
| ROM2 | 05.09 | ASA T. Mureş | v | Metaloglob | |
| ROM2 | 12.09 | Metaloglob | v | CSM Satu Mare | |
| ROM2 | 19.09 | Ştefaneşti | v | Metaloglob |
| ROM3 | 28.03 | ACS Mediaş | 1 - 5 | R.Valcea |
|
| HAZ | 27.06 | Slatina | 1 - 1 | R.Valcea |
|
| HAZ | 10.07 | FC Arges | 1 - 1 | R.Valcea |
|
| HAZ | 10.07 | FC Arges | 2 - 0 | R.Valcea |
|
| ROM2 | 01.08 | R.Valcea | 1 - 1 | Gloria Popesti |
|
| ROM2 | 08.08 | CSA Steaua | 1 - 2 | R.Valcea |
|
| ROK | 12.08 | CSM Târgu Jiu | 0 - 0 | R.Valcea |
|
| ROM2 | 15.08 | R.Valcea | 0 - 1 | Slatina |
|
| ROM2 | 22.08 | R.Valcea | 2 - 2 | FC Bacau |
|
| ROM2 | 29.08 | Dumbravita | 0 - 1 | R.Valcea |
|
| ROM2 | 05.09 | R.Valcea | v | CSM Resita | |
| ROM2 | 12.09 | Cetatea | v | R.Valcea | |
| ROM2 | 19.09 | R.Valcea | v | Bihor |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %40 | 2 | %100 |
|
| Berabere | 2 | %40 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %20 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 3 | %60 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %80 | 2 | %67 |
|
| Yok | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Yok | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Üst | 4 | %80 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Üst | 4 | %80 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Üst | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Üst | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %20 | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %40 | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | 1 | %20 | 1 | %50 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| George Gavrilas |
K
|
0,25 M € | 5 | ||
| Marius Martac |
D
|
0,15 M € | 5 | ||
| Erico Da Silva |
D
|
0,15 M € | 5 | 1 | |
| Vladut Pandele |
O
|
3 | |||
| Luca Stoica |
O
|
5 | |||
| Andrei Sava |
O
|
5 | |||
| Florin Purece |
O
|
0,50 M € | 5 | 2 | |
| Jordan Gutiérrez |
O
|
3 | |||
| Nicolas Constantinescu |
F
|
5 | 3 | ||
| Dragoş Alexandru Irimia |
B
|
4 | |||
| Ime Udo Ndon |
B
|
3 | 1 | ||
| Toplam: | 1,05 M € | 7 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Luca Craciun |
K
|
1 | |||
| Andrei Silvian Traşcu |
D
|
5 | 2 | ||
| Alexandru Dandea |
D
|
0,50 M € | 5 | ||
| Alexandru Salcianu |
D
|
5 | 1 | ||
| Eduard Croitoru |
D
|
5 | |||
| Bogdan Pitulac |
O
|
1 | |||
| Vasile Nicolae Constantin |
O
|
5 | |||
| Catalin Doman |
O
|
4 | |||
| Vladimir Andrei Georgescu |
O
|
5 | |||
| Brian Ronald Lemac |
F
|
5 | 2 | ||
| Marian Danciu |
B
|
5 | 1 | ||
| Toplam: | 0,50 M € | 6 | |||
| Nicolas Constantinescu | 3 |
| Florin Purece | 2 |
| Ime Udo Ndon | 1 |
| Brian Ronald Lemac | 2 |
| Andrei Silvian Traşcu | 2 |
| Alexandru Salcianu | 1 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ASU Poli Timişoara | 5 | 13 | +9 | |
| 2 | Slatina | 5 | 13 | +8 | |
| 3 | Concordia Chiajna | 5 | 12 | +3 | |
| 4 | CSM Resita | 5 | 12 | +3 | |
| 5 | Chindia Targoviste | 5 | 9 | +5 | |
| 6 | Gloria Popesti Leordeni | 5 | 9 | +4 | |
| 7 | FC Bacau | 5 | 8 | +5 | |
| 8 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | 8 | +1 | |
| 9 | Cetatea Suceava | 5 | 7 | 0 | |
| 10 | Metaloglobus | 5 | 7 | -1 | |
| 11 | Metalul Buzau | 5 | 7 | -1 | |
| 12 | Afumati | 5 | 7 | -3 | |
| 13 | Bihor Oradea | 5 | 6 | +2 | |
| 14 | ACS Gloria Bistrita | 5 | 6 | +1 | |
| 15 | Ştefaneşti | 5 | 6 | -6 | |
| 16 | Viitorul Şelimbar | 5 | 5 | -2 | |
| 17 | CSM Satu Mare | 5 | 5 | -3 | |
| 18 | ASA Targu Mureş | 5 | 4 | -5 | |
| 19 | Dumbravita | 5 | 3 | -2 | |
| 20 | CS Dinamo Bucuresti | 5 | 3 | -6 | |
| 21 | CSA Steaua Bucureşti | 5 | 1 | -6 | |
| 22 | Unirea Slobozia | 5 | 1 | -6 | |