| Tüm Maçlar | ||
| Mátészalka | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| DEAC | 2 | |
| Mátészalka Evindeki Maçlar | ||
| Mátészalka | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| DEAC | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
MAC3
|
07.08.2024 | MS | Mateszalka | 0 - 1 | DEAC | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
24.11.2024 | MS | DEAC | 1 - 0 | Mateszalka | - | ||||||||||||
| 2026/2027 |
MAC3
|
05.09.2026 | MS | Mateszalka | 1 - 1 | DEAC | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MACK | 02.08 | Mezokeresztes | 0 - 4 | Mateszalka |
|
| MACK | 23.08 | Mateszalka | 0 - 1 | Vasarosnameny |
|
| MAC3 | 26.07 | Kisvarda II | 1 - 1 | Mateszalka |
|
| MAC3 | 08.08 | Salgotarjani | 1 - 2 | Mateszalka |
|
| MAC3 | 12.08 | Mateszalka | 4 - 0 | Gödöllö |
|
| MAC3 | 16.08 | Hajdunanas | 3 - 0 | Mateszalka |
|
| MACK | 21.08 | Salgotarjani | 0 - 2 | Mateszalka |
|
| MAC3 | 26.08 |
|
2 - 2 | Disgyor II |
|
| MAC3 | 29.08 | Füzesabony | 3 - 0 | Mateszalka |
|
| MAC3 | 05.09 | Mateszalka | 1 - 1 | DEAC |
|
| MAC3 | 19.09 | Egri | v | Mateszalka | |
| MAC3 | 26.09 | Mateszalka | v | Ozd Sajovölgye | |
| MAC3 | 03.10 | Tiszaujvar | v | Mateszalka |
| MAC3 | 24.05 | DEAC | 3 - 1 | Nyiregyhaza II |
|
| HAZ | 19.07 | Kazincbarc | 2 - 0 | DEAC |
|
| MAC3 | 26.07 | Tiszafuredi VSE | 0 - 2 | DEAC |
|
| MAC3 | 08.08 | Nyiregyhaza II | 2 - 4 | DEAC |
|
| MAC3 | 12.08 | DEAC | 4 - 0 | Tarpa |
|
| MAC3 | 15.08 | DEAC | 3 - 2 |
DVSC
|
|
| MACK | 23.08 | Albidok | 0 - 5 | DEAC |
|
| MAC3 | 26.08 | Kisvarda II | 1 - 1 | DEAC |
|
| MAC3 | 30.08 | DEAC | 1 - 2 | Gödöllö |
|
| MAC3 | 05.09 | Mateszalka | 1 - 1 | DEAC |
|
| MAC3 | 19.09 | DEAC | v | Hajdunanas | |
| MAC3 | 26.09 | Disgyor II | v | DEAC | |
| MAC3 | 03.10 | DEAC | v | Füzesabony |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | 2 | %29 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 6 | %86 | 3 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 1 | %25 |
|
| Berabere | 5 | %71 | 3 | %75 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Yok | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 5 | %71 | 3 | %75 |
|
| Yok | 2 | %29 | 1 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 7 | %100 | 3 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 7 | %100 | 4 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Üst | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %43 | 3 | %75 |
|
| Üst | 4 | %57 | 1 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %71 | 1 | %33 |
|
| Üst | 2 | %29 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 3 | %75 |
|
| Üst | 3 | %43 | 1 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 5 | %71 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 2 | %29 | 2 | %67 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 4 | %57 | 3 | %75 |
|
| 4-5 | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %42 | 2 | %66 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %28 | 2 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %28 | 1 | %25 |
|
| 2/2 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| A. Bökönyi | 2 |
| Laszlo Bodo | 1 |
| V. Fekete | 2 |
| Tamas Sandor | 1 |
| Jozsef Lenart Gergo | 1 |
|
1
3.61
|
X
3.72
|
2
1.51
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ozd Sajovölgye | 6 | 15 | +13 | |
| 2 | Cigand SE | 6 | 15 | +9 | |
| 3 | Gödöllö | 7 | 15 | +5 | |
| 4 | DEAC | 7 | 14 | +8 | |
| 5 | Egri FC | 7 | 13 | -3 | |
| 6 | Debrecen II | 7 | 10 | +3 | |
| 7 | Kisvarda II | 6 | 10 | +2 | |
| 8 | Disgyor II | 7 | 10 | 0 | |
| 9 | Füzesabony | 6 | 9 | +2 | |
| 10 | Mátészalka | 7 | 9 | -1 | |
| 11 | Tiszaujvaros | 7 | 9 | -1 | |
| 12 | Hajdunanas | 6 | 7 | 0 | |
| 13 | Tiszafuredi VSE | 6 | 3 | -7 | |
| 14 | Nyiregyhaza Sp. II | 6 | 3 | -8 | |
| 15 | Salgotarjani BTC | 7 | 3 | -9 | |
| 16 | Tarpa | 6 | 3 | -13 | |