| Tüm Maçlar | ||
| FC Sochi | 4 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Shinnik | 3 | |
| FC Sochi Evindeki Maçlar | ||
| FC Sochi | 1 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Shinnik | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
RUS1
|
03.08.2014 | MS | FC Sochi | 1 - 1 | Shinnik | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2014/2015 |
RUS1
|
22.11.2014 | MS | Shinnik | 2 - 1 | FC Sochi | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2017/2018 |
RUS1
|
06.09.2017 | MS | Shinnik | 1 - 2 | FC Sochi | 0 - 1 | 1,80 | 3,00 | 3,20 | |||||||||
| 2017/2018 |
RUS1
|
31.03.2018 | MS | FC Sochi | 0 - 0 | Shinnik | 0 - 0 | 2,10 | 2,80 | 2,70 | |||||||||
| 2018/2019 |
RUS1
|
28.10.2018 | MS | Shinnik | 1 - 1 | FC Sochi | 0 - 0 | 2,70 | 2,80 | 2,10 | |||||||||
| 2018/2019 |
RUS1
|
19.05.2019 | MS | FC Sochi | 0 - 0 | Shinnik | 0 - 0 | 1,60 | 3,00 | 4,15 | |||||||||
| 2019/2020 |
RUK
|
25.09.2019 | Pen | Shinnik | 0 - 0 | FC Sochi | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
RUS1
|
04.08.2024 | MS | Shinnik | 0 - 2 | FC Sochi | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
RUS1
|
23.03.2025 | MS | FC Sochi | 1 - 2 | Shinnik | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
RUS1
|
12.07.2026 | MS | Shinnik | 2 - 2 | FC Sochi | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 30.06 | FC Sochi | 4 - 2 | SKA Khabarovsk |
|
| RUS1 | 12.07 | Shinnik | 2 - 2 | FC Sochi |
|
| RUS1 | 19.07 | FC Sochi | 0 - 2 | S.Kostroma |
|
| RUS1 | 26.07 | FC Sochi | 5 - 0 | Arsenal Tula |
|
| RUS1 | 01.08 | Leningradets | 2 - 1 | FC Sochi |
|
| RUS1 | 08.08 | T.Moscow | 1 - 2 | FC Sochi |
|
| RUS1 | 15.08 | FC Sochi | 1 - 0 | Ulyanovsk |
|
| RUS1 | 20.08 | Neftekhimi | 1 - 2 | FC Sochi |
|
| RUS1 | 24.08 | KAMAZ | 2 - 3 | FC Sochi |
|
| RUS1 | 30.08 | FC Sochi | 2 - 1 | Chelyabin |
|
| RUS1 | 05.09 | FC Sochi | v | Nizhny Novg. | |
| RKBL | 08.09 | Dinamo St. | v | FC Sochi | |
| RUS1 | 11.09 | Veles | v | FC Sochi |
| HAZ | 30.06 | CSKA Moskova | 1 - 1 | Shinnik |
|
| HAZ | 04.07 | Shinnik | 1 - 1 | Tekstilshc |
|
| RUS1 | 12.07 | Shinnik | 2 - 2 | FC Sochi |
|
| RUS1 | 19.07 | Shinnik | 2 - 0 | Leningradets |
|
| RUS1 | 26.07 | T.Moscow | 1 - 1 | Shinnik |
|
| RUS1 | 02.08 | Nizhny Novg. | 3 - 0 | Shinnik |
|
| RUS1 | 08.08 | Shinnik | 2 - 2 | Arsenal Tula |
|
| RUS1 | 14.08 | Neftekhimi | 0 - 2 | Shinnik |
|
| RUS1 | 22.08 | Ulyanovsk | 1 - 3 | Shinnik |
|
| RUS1 | 30.08 | Yenisey | 0 - 0 | Shinnik |
|
| RUS1 | 05.09 | Shinnik | v | Rotor | |
| RKBL | 08.09 | Shinnik | v | T.Moscow | |
| RUS1 | 11.09 | Shinnik | v | Ural |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %67 | 3 | %75 |
|
| Berabere | 1 | %11 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 2 | %22 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %38 | 2 | %40 |
|
| Berabere | 4 | %50 | 2 | %40 |
|
| Kaybetti | 1 | %13 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %22 | 1 | %25 |
|
| Berabere | 4 | %44 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 3 | %33 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %63 | 3 | %60 |
|
| Berabere | 2 | %25 | 1 | %20 |
|
| Kaybetti | 1 | %13 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 6 | %67 | 1 | %25 |
|
| Yok | 3 | %33 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %50 | 2 | %40 |
|
| Yok | 4 | %50 | 3 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| Üst | 8 | %89 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %13 | 1 | %20 |
|
| Üst | 7 | %88 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %22 | 2 | %50 |
|
| Üst | 7 | %78 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %50 | 3 | %60 |
|
| Üst | 4 | %50 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %67 | 3 | %75 |
|
| Üst | 3 | %33 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %63 | 4 | %80 |
|
| Üst | 3 | %38 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| 2-3 | 5 | %56 | 2 | %50 |
|
| 4-5 | 3 | %33 | 1 | %25 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %13 | 1 | %20 |
|
| 2-3 | 4 | %50 | 3 | %60 |
|
| 4-5 | 3 | %38 | 1 | %20 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| X/1 | 3 | %33 | 2 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %11 | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %11 | - | - |
|
| X/2 | 1 | %11 | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %22 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %12 | 1 | %20 |
|
| X/1 | 1 | %12 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %25 | - | - |
|
| X/X | 1 | %12 | 1 | %20 |
|
| 2/X | 1 | %12 | 1 | %20 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %25 | 2 | %40 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pari Nizhny Novgorod | 9 | 22 | +14 | |
| 2 | Veles | 9 | 21 | +3 | |
| 3 | FC Sochi | 9 | 19 | +7 | |
| 4 | Torpedo Moscow | 8 | 16 | +10 | |
| 5 | Ural | 8 | 15 | +10 | |
| 6 | FK Ufa | 8 | 15 | +4 | |
| 7 | Spartak Kostroma | 8 | 15 | +4 | |
| 8 | Shinnik | 8 | 13 | +3 | |
| 9 | Arsenal Tula | 9 | 12 | -5 | |
| 10 | Rotor Volgograd | 9 | 10 | 0 | |
| 11 | Yenisey Krasnoyarsk | 8 | 10 | -1 | |
| 12 | Neftekhimik | 9 | 9 | -8 | |
| 13 | Volga Ulyanovsk | 8 | 7 | -5 | |
| 14 | Chelyabinsk | 8 | 7 | -6 | |
| 15 | Tekstilshchik | 9 | 6 | -6 | |
| 16 | FK Leningradets | 8 | 6 | -6 | |
| 17 | KAMAZ | 9 | 5 | -7 | |
| 18 | SKA Khabarovsk | 8 | 3 | -11 | |