| Tüm Maçlar | ||
| Admira Wacker | 36 | |
| Beraberlik | 30 | |
| Wacker Innsbruck | 60 | |
| Admira Wacker Evindeki Maçlar | ||
| Admira Wacker | 26 | |
| Beraberlik | 14 | |
| Wacker Innsbruck | 22 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 |
AVU
|
15.12.2012 | MS | Wacker Innsb | 3 - 1 |
A.Wacker
|
2 - 0 | 2,10 | 3,20 | 2,40 | |||||||||
| 2012/2013 |
AVU
|
13.04.2013 | MS | A.Wacker | 4 - 3 | Wacker Innsb | 2 - 1 | 1,75 | 3,20 | 3,20 | |||||||||
| 2013/2014 |
AVU
|
27.07.2013 | MS | A.Wacker | 1 - 2 | Wacker Innsb | 1 - 1 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||||||
| 2013/2014 |
AVU
|
05.10.2013 | MS |
|
3 - 3 | A.Wacker | 1 - 2 | 1,75 | 3,10 | 3,30 | |||||||||
| 2013/2014 |
AVU
|
14.12.2013 | MS | A.Wacker | 3 - 0 |
Wacker Innsb
|
2 - 0 | 1,80 | 3,20 | 3,00 | |||||||||
| 2013/2014 |
AVU
|
25.03.2014 | MS | Wacker Innsb | 0 - 0 |
A.Wacker
|
0 - 0 | 2,30 | 3,00 | 2,30 | |||||||||
| 2018/2019 |
AVU
|
23.09.2018 | MS | Wacker Innsb | 1 - 3 |
A.Wacker
|
0 - 1 | 1,55 | 3,50 | 3,75 | |||||||||
| 2018/2019 |
AVU
|
23.02.2019 | MS | A.Wacker | 3 - 0 | Wacker Innsb | 2 - 0 | 1,95 | 3,05 | 2,80 | |||||||||
| 2018/2019 |
AVU
|
13.04.2019 | MS | Wacker Innsb | 1 - 3 | A.Wacker | 0 - 1 | 1,95 | 2,95 | 2,85 | |||||||||
| 2018/2019 |
AVU
|
18.05.2019 | MS | A.Wacker | 3 - 2 | Wacker Innsb | 2 - 0 | 2,10 | 3,15 | 2,45 | |||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 27.06 | Hartberg | 3 - 1 | A.Wacker |
|
| HAZ | 03.07 | Wolfsberger | 8 - 2 | A.Wacker |
|
| HAZ | 08.07 | A.Wacker | 0 - 5 | Fenerbahçe |
|
| HAZ | 17.07 | Donaufeld | 2 - 3 | A.Wacker |
|
| AVK | 26.07 | Leitha'dorf | 2 - 1 | A.Wacker |
|
| AU2 | 31.07 | A.Wacker | 0 - 1 | Rapidv(A) |
|
| AU2 | 09.08 | Amstetten | 2 - 1 | A.Wacker |
|
| AU2 | 15.08 |
|
0 - 2 | A.Wacker |
|
| AU2 | 21.08 | A.Wacker | 0 - 1 | F.Vienna |
|
| AU2 | 28.08 | WSPG Wels | 1 - 3 | A.Wacker |
|
| AU2 | 11.09 | A.Wacker | v | Kapfenberg | |
| AU2 | 18.09 | Blau-Weiss | v | A.Wacker | |
| AU2 | 11.10 | A.Wacker | v | Voitsberg |
| AVUBÖL | 13.06 | Wacker Innsb | 5 - 0 | Altach II |
|
| HAZ | 04.07 | Wacker Innsb | 4 - 1 | Bayern Mün. II |
|
| HAZ | 13.07 | Wacker Innsb | 0 - 3 | Teplice |
|
| HAZ | 18.07 | Chemie Leipzig | 1 - 0 | Wacker Innsb |
|
| AVK | 25.07 | Wacker Innsb | 3 - 0 | Reichenau |
|
| AU2 | 31.07 | Wacker Innsb | 5 - 0 | Bregenz |
|
| AU2 | 07.08 | Blau-Weiss | 3 - 0 |
Wacker Innsb
|
|
| AU2 | 15.08 | Kapfenberg | 0 - 1 | Wacker Innsb |
|
| AU2 | 21.08 | Wacker Innsb | 1 - 0 | St.Polten |
|
| AU2 | 29.08 | Floridsdorfer | 2 - 0 | Wacker Innsb |
|
| AVK | 05.09 | Blau-Weiss | v | Wacker Innsb | |
| AU2 | 11.09 | Wacker Innsb | v | Voitsberg | |
| AU2 | 19.09 | Sturm Graz II | v | Wacker Innsb |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %40 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %60 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %60 | 1 | %33 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 2 | %40 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %40 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %20 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %20 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 2 | %40 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %40 | 0 | %0 |
|
| Yok | 3 | %60 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | 5 | %100 | 3 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 2 | %100 |
|
| Üst | 3 | %60 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Üst | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %60 | 2 | %100 |
|
| Üst | 2 | %40 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %60 | 2 | %67 |
|
| Üst | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Üst | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %80 | 3 | %100 |
|
| Üst | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %40 | 2 | %100 |
|
| 2-3 | 2 | %40 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %40 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 2 | %40 | 2 | %67 |
|
| 4-5 | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %20 | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %20 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %60 | 2 | %66 |
|
| X/1 | 1 | %20 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %20 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Clemens Steinbauer |
K
|
5 | |||
| Josef Weberbauer |
D
|
5 | |||
| Nadir Ajanovic |
D
|
5 | |||
| Sandro Steiner |
D
|
5 | |||
| Sergej Savic |
D
|
5 | 1 | ||
| Lars de Wit |
D
|
3 | |||
| Benjamin Glitia |
O
|
5 | 1 | ||
| Felix Holzhacker |
O
|
5 | |||
| Turgay Gemicibaşi |
O
|
0,38 M € | 5 | 2 | |
| Benjamin Nyarko |
F
|
3 | 1 | ||
| Justin Forst |
F
|
5 | 1 | ||
| Toplam: | 0,38 M € | 6 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Juri Kirchmayr |
K
|
5 | |||
| Florian Kopp |
D
|
4 | 1 | 1 | |
| Alexander Joppich |
D
|
0,25 M € | 5 | 1 | |
| Daniel Francis |
O
|
5 | |||
| Quirin Florian Rackl |
O
|
4 | |||
| Rami Tekir |
O
|
0,10 M € | 5 | ||
| Christopher Weinzierl |
F
|
5 | 1 | ||
| Okan Yılmaz |
F
|
5 | 1 | ||
| Adrian Lechl |
F
|
4 | |||
| P. Kunze |
B
|
5 | 1 | ||
| M. Sy |
B
|
5 | 2 | ||
| Toplam: | 0,35 M € | 7 | |||
| Turgay Gemicibaşi | 2 |
| Benjamin Nyarko | 1 |
| Benjamin Glitia | 1 |
| M. Sy | 2 |
| Okan Yılmaz | 1 |
| Alexander Joppich | 1 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blau-Weiss Linz | 5 | 12 | +10 | |
| 2 | FC Liefering | 5 | 10 | +5 | |
| 3 | First Vienna | 5 | 10 | +3 | |
| 4 | Floridsdorfer AC | 5 | 10 | +3 | |
| 5 | Austria Salzburg | 5 | 9 | +3 | |
| 6 | Wacker Innsbruck | 5 | 9 | +2 | |
| 7 | Austria Wien II | 5 | 9 | +1 | |
| 8 | Bregenz | 5 | 7 | -4 | |
| 9 | Admira Wacker | 5 | 6 | +1 | |
| 10 | Amstetten | 5 | 6 | 0 | |
| 11 | Sturm Graz II | 5 | 6 | -3 | |
| 12 | Rapid Wien II | 5 | 6 | -5 | |
| 13 | Voitsberg | 5 | 5 | -3 | |
| 14 | WSPG Wels | 5 | 4 | -4 | |
| 15 | St. Pölten | 5 | 3 | -3 | |
| 16 | Kapfenberger SV | 5 | 3 | -6 | |