| Tüm Maçlar | ||
| Bergantinos | 4 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Compostela | 6 | |
| Bergantinos Evindeki Maçlar | ||
| Bergantinos | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Compostela | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
İSTL
|
16.10.2016 | MS | Compostela | 4 - 2 | Bergantinos | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
İSTL
|
05.03.2017 | MS | Bergantinos | 3 - 1 | Compostela | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İSTL
|
01.10.2017 | MS | Bergantinos | 0 - 1 | Compostela | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İSTL
|
18.02.2018 | MS | Compostela | 0 - 1 | Bergantinos | - | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İS4
|
02.10.2021 | MS | Compostela | 1 - 1 | Bergantinos | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İS4
|
19.02.2022 | MS |
|
3 - 2 |
Compostela
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İS4
|
30.10.2022 | MS | Bergantinos | 1 - 2 | Compostela | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İS4
|
19.03.2023 | MS | Compostela | 0 - 0 | Bergantinos | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS4
|
09.11.2024 | MS | Bergantinos | 0 - 4 | Compostela | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS4
|
23.03.2025 | MS | Compostela | 0 - 2 | Bergantinos | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 12.08 | Bergantinos | 0 - 3 | Lugo |
|
| İS4 | 06.09 | Gernika | 2 - 2 | Bergantinos |
|
| İSPFK | 09.09 | Bergantinos | 5 - 0 | SD Leioa |
|
| İS4 | 13.09 | Bergantinos | 1 - 0 | Amorebieta |
|
| İSPFK | 16.09 | Santa Marta | 1 - 0 | Bergantinos |
|
| İS4 | 20.09 |
|
0 - 3 | Bergantinos |
|
| İS4 | 27.09 | Bergantinos | 3 - 2 |
Portugalet
|
|
| İS4 | 04.10 | Bergantinos | 3 - 1 | Coruxo |
|
| İS4 | 11.10 | Arosa | 2 - 2 | Bergantinos |
|
| İS4 | 18.10 | Bergantinos | 3 - 0 | Oviedo II |
|
| İS4 | 24.10 | Eibar II | v | Bergantinos | |
| İS4 | 01.11 | Bergantinos | v | Ourense CF | |
| İS4 | 08.11 | Llanera | v | Bergantinos |
| HAZ | 28.08 | Compostela | 2 - 2 | Estradense |
|
| HAZ | 29.08 | Compostela | 4 - 2 | Ourense CF |
|
| İS4 | 06.09 | Compostela | 0 - 3 | Marino |
|
| İSPFK | 09.09 | Compostela | 1 - 1 | Derio |
|
| İS4 | 13.09 | Portugalet | 0 - 0 | Compostela |
|
| İS4 | 20.09 | Compostela | 2 - 0 | Sestao River |
|
| İS4 | 27.09 | Eibar II | 1 - 0 | Compostela |
|
| İS4 | 04.10 | Compostela | 1 - 2 | Oviedo II |
|
| İS4 | 11.10 |
|
0 - 1 | Compostela |
|
| İS4 | 17.10 | Compostela | 4 - 1 |
Arenteiro
|
|
| İS4 | 24.10 | Llanera | v | Compostela | |
| İS4 | 01.11 | Compostela | v | Basconia | |
| İS4 | 08.11 | Arosa | v | Compostela |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %71 | 4 | %100 |
|
| Berabere | 2 | %29 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %43 | 2 | %50 |
|
| Berabere | 3 | %43 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Berabere | 5 | %71 | 3 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| Yok | 3 | %43 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %29 | 0 | %0 |
|
| Yok | 5 | %71 | 3 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Üst | 6 | %86 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %43 | 3 | %100 |
|
| Üst | 4 | %57 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Üst | 6 | %86 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 3 | %100 |
|
| Üst | 3 | %43 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %43 | 2 | %50 |
|
| Üst | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %86 | 3 | %100 |
|
| Üst | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| 2-3 | 2 | %29 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %43 | 3 | %100 |
|
| 2-3 | 3 | %43 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %28 | 2 | %50 |
|
| X/1 | 2 | %28 | 2 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %14 | - | - |
|
| X/X | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %14 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | 1 | %14 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eduardo Daniel Sousa Iglesias |
K
|
7 | |||
| Pablo Crespo Gonzalez |
D
|
4 | |||
| Unai Peon Cuesta |
D
|
7 | 2 | ||
| Rafael Hernandez |
O
|
3 | |||
| Daniel Gonzalez Garcia |
O
|
7 | 2 | ||
| Diego Garcia Uzal |
O
|
7 | |||
| Adrian De la Fuente Lopez |
O
|
4 | |||
| Boubacar Ba Ba |
F
|
7 | 3 | ||
| Jordan Sanchez Valera |
F
|
4 | |||
| Ognjen Teofilovic |
F
|
6 | |||
| Roque González |
B
|
6 | |||
| Toplam: | 7 | ||||
| Álex Sánchez | 4 |
| Daniil Ankudinov | 3 |
| Iago Novo Marta | 2 |
| Boubacar Ba Ba | 3 |
| Unai Peon Cuesta | 2 |
| Daniel Gonzalez Garcia | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bergantinos | 7 | 17 | +10 | |
| 2 | Deportivo Alaves II | 7 | 16 | +10 | |
| 3 | Sestao River | 7 | 16 | +5 | |
| 4 | Eibar II | 7 | 14 | +7 | |
| 5 | Portugalete | 7 | 11 | 0 | |
| 6 | Amorebieta | 7 | 10 | +1 | |
| 7 | Compostela | 7 | 10 | +1 | |
| 8 | Ourense CF | 7 | 10 | -3 | |
| 9 | Real Oviedo II | 7 | 10 | -4 | |
| 10 | Gernika | 7 | 9 | +6 | |
| 11 | Basconia | 7 | 9 | -1 | |
| 12 | Coruxo | 7 | 8 | -1 | |
| 13 | Arosa | 7 | 7 | -4 | |
| 14 | Llanera | 7 | 7 | -6 | |
| 15 | Arenteiro | 7 | 6 | -1 | |
| 16 | Marino De Luanco | 7 | 6 | -5 | |
| 17 | Gimnastica Torrelavega | 7 | 5 | -8 | |
| 18 | Rayo Cantabria | 7 | 4 | -7 | |