| Tüm Maçlar | ||
| Northampton Town | 17 | |
| Beraberlik | 12 | |
| Tranmere Rovers | 15 | |
| Northampton Town Evindeki Maçlar | ||
| Northampton Town | 11 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Tranmere Rovers | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 |
İN1
|
30.08.2008 | MS | Tranmere Rovers | 4 - 1 | Northampton | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2008/2009 |
İN1
|
07.03.2009 | MS | Northampton | 1 - 1 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 2,10 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2014/2015 |
İN2
|
28.12.2014 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 1 | Northampton | 1 - 1 | 1,95 | 3,20 | 2,70 | |||||||||
| 2014/2015 |
İN2
|
14.03.2015 | MS | Northampton | 1 - 0 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | 1,75 | 3,10 | 3,30 | |||||||||
| 2018/2019 |
İN2
|
01.09.2018 | MS | Northampton | 1 - 1 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | 1,80 | 3,10 | 3,10 | |||||||||
| 2018/2019 |
İN2
|
05.02.2019 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 2 | Northampton | 1 - 2 | 1,95 | 3,00 | 2,80 | |||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
23.10.2021 | MS | Tranmere Rovers | 0 - 2 | Northampton | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
05.03.2022 | MS | Northampton | 3 - 2 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İN2
|
03.12.2022 | MS | Northampton | 0 - 0 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İN2
|
08.05.2023 | MS | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Northampton | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 15.08 | Northampton | 0 - 0 | Swindon Town |
|
| İNTK | 18.08 | Northampton | 0 - 3 | Brighton U21 |
|
| İN2 | 22.08 | Crewe | 1 - 0 | Northampton |
|
| İN2 | 29.08 | Gillingham | 1 - 1 | Northampton |
|
| İN2 | 01.09 |
|
1 - 1 | Crawley Town |
|
| İN2 | 05.09 | Northampton | 1 - 0 | Newport County |
|
| İN2 | 12.09 | Shrewsbury | 2 - 0 | Northampton |
|
| İN2 | 19.09 | Northampton | 0 - 1 | Rotherham Utd |
|
| İNTK | 06.10 | Cambridge | 2 - 1 | Northampton |
|
| İN2 | 10.10 | York City | 1 - 1 | Northampton |
|
| İN2 | 17.10 | Grimsby | v | Northampton | |
| İN2 | 20.10 | Northampton | v | Tranmere Rovers | |
| İN2 | 24.10 | Northampton | v | Colchester |
| İN2 | 22.08 | Port Vale | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 29.08 | Newport County | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 01.09 |
|
2 - 2 | Rotherham Utd |
|
| İN2 | 05.09 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 12.09 | Gillingham | 2 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 19.09 | Exeter City | 0 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İNTK | 22.09 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 26.09 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Walsall |
|
| İN2 | 03.10 | Chestfield | 4 - 2 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 10.10 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Rochdale |
|
| İN2 | 17.10 | Tranmere Rovers | v | Barnet | |
| İN2 | 20.10 | Northampton | v | Tranmere Rovers | |
| İN2 | 24.10 | Crawley Town | v | Tranmere Rovers |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %13 | 1 | %25 |
|
| Berabere | 4 | %50 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 3 | %38 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %20 | - | %0 |
|
| Berabere | 6 | %60 | 3 | %60 |
|
| Kaybetti | 2 | %20 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %25 | 1 | %25 |
|
| Berabere | 5 | %63 | 3 | %75 |
|
| Kaybetti | 1 | %13 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %40 | - | %0 |
|
| Berabere | 3 | %30 | 2 | %40 |
|
| Kaybetti | 3 | %30 | 3 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %38 | 1 | %25 |
|
| Yok | 5 | %63 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 6 | %60 | 3 | %60 |
|
| Yok | 4 | %40 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %50 | 3 | %75 |
|
| Üst | 4 | %50 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| Üst | 9 | %90 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %100 | 4 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %70 | 3 | %60 |
|
| Üst | 3 | %30 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %100 | 4 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %70 | 3 | %60 |
|
| Üst | 3 | %30 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %50 | 3 | %75 |
|
| 2-3 | 4 | %50 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| 2-3 | 6 | %60 | 2 | %40 |
|
| 4-5 | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| 6+ | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %12 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %25 | 1 | %25 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %12 | 1 | %25 |
|
| X/X | 2 | %25 | 1 | %25 |
|
| 2/X | 1 | %12 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %12 | 1 | %25 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %30 | 1 | %20 |
|
| X/1 | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 4 | %40 | 2 | %40 |
|
| X/X | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Zachary Jeacock |
K
|
8 | |||
| Jon Guthrie |
D
|
0,15 M € | 8 | ||
| Elliott Jordan Moore |
D
|
8 | |||
| Janoi Donacien |
D
|
0,30 M € | 4 | ||
| Josh Powell |
O
|
2 | |||
| Joseph Whitmarsh |
O
|
7 | 2 | ||
| Lee Evans |
O
|
0,60 M € | 5 | 1 | |
| Joe Wormleighton |
O
|
7 | |||
| Matthew Warhurst |
F
|
0,10 M € | 7 | ||
| Connor Lemonheigh-Evans |
F
|
6 | |||
| Owen Dale |
F
|
4 | |||
| Toplam: | 1,15 M € | 2 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Harrison Male |
K
|
6 | |||
| George Nevett |
D
|
3 | |||
| Nathan Smith |
D
|
10 | |||
| Joel Senior |
D
|
10 | |||
| Will Vaulks |
D
|
0,20 M € | 10 | ||
| Jacob Slater |
O
|
9 | 1 | ||
| Charlie Whitaker |
O
|
9 | 1 | ||
| David Kamara |
F
|
4 | |||
| Tom Ince |
F
|
7,50 M € | 10 | 2 | |
| Tom Conlon |
F
|
0,10 M € | 10 | 1 | |
| Dylan Jones |
F
|
8 | 3 | ||
| Toplam: | 7,80 M € | 8 | |||
| Joseph Whitmarsh | 2 |
| Nathaniel Opoku | 1 |
| Logan Briggs | 1 |
| Dylan Jones | 3 |
| Zane Okoro | 2 |
| Tom Ince | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 10 | 19 | +5 | |
| 2 | Barnet | 8 | 18 | +9 | |
| 3 | Crewe Alexandra | 10 | 18 | +5 | |
| 4 | Gillingham | 10 | 16 | +5 | |
| 5 | York City | 9 | 15 | +6 | |
| 6 | Walsall | 9 | 15 | +6 | |
| 7 | Chesterfield | 10 | 15 | +3 | |
| 8 | Cheltenham Town | 10 | 15 | 0 | |
| 9 | Bristol Rovers | 10 | 15 | -2 | |
| 10 | Rochdale | 10 | 14 | -1 | |
| 11 | Grimsby Town | 10 | 13 | +2 | |
| 12 | Newport County | 10 | 13 | +1 | |
| 13 | Tranmere Rovers | 10 | 12 | 0 | |
| 14 | Exeter City | 10 | 12 | 0 | |
| 15 | Accrington Stanley | 10 | 11 | -1 | |
| 16 | Fleetwood Town | 10 | 11 | -1 | |
| 17 | Swindon Town | 10 | 11 | -5 | |
| 18 | Shrewsbury | 10 | 11 | -6 | |
| 19 | Colchester | 9 | 10 | -3 | |
| 20 | Rotherham United | 10 | 10 | -4 | |
| 21 | Oldham Athletic | 9 | 8 | -4 | |
| 22 | Port Vale | 8 | 8 | -5 | |
| 23 | Northampton Town | 8 | 7 | -3 | |
| 24 | Crawley Town | 8 | 5 | -7 | |