| Tüm Maçlar | ||
| Shrewsbury | 22 | |
| Beraberlik | 12 | |
| Colchester | 17 | |
| Shrewsbury Evindeki Maçlar | ||
| Shrewsbury | 17 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Colchester | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/2008 |
İNLK
|
14.08.2007 | UZ | Shrewsbury | 1 - 0 | Colchester | 0 - 0 | 2,90 | 3,00 | 1,90 | |||||||||
| 2012/2013 |
İN1
|
27.10.2012 | MS | Shrewsbury | 2 - 2 | Colchester | 0 - 1 | 2,10 | 3,20 | 2,40 | |||||||||
| 2012/2013 |
İN1
|
20.04.2013 | MS | Colchester | 0 - 0 | Shrewsbury | 0 - 0 | 1,90 | 3,20 | 2,80 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN1
|
22.10.2013 | MS | Shrewsbury | 1 - 1 | Colchester | 1 - 1 | 1,85 | 3,20 | 2,90 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN1
|
18.03.2014 | MS | Colchester | 1 - 0 | Shrewsbury | 0 - 0 | 1,90 | 3,20 | 2,80 | |||||||||
| 2015/2016 |
İN1
|
10.10.2015 | MS | Shrewsbury | 4 - 2 | Colchester | 0 - 2 | 2,10 | 3,20 | 2,40 | |||||||||
| 2015/2016 |
İN1
|
27.02.2016 | MS | Colchester | 0 - 0 | Shrewsbury | 0 - 0 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2023/2024 |
FAK
|
04.11.2023 | MS | Shrewsbury | 3 - 2 | Colchester | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
16.08.2025 | MS |
|
0 - 2 | Colchester | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
07.02.2026 | MS | Colchester | 2 - 0 | Shrewsbury | 2 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 17.07 | Radcliffe | 0 - 0 | Shrewsbury |
|
| HAZ | 21.07 | Shrewsbury | 1 - 0 | Everton U21 |
|
| HAZ | 25.07 | Shrewsbury | 1 - 4 | West Brom |
|
| HAZ | 28.07 | Hereford | 1 - 1 | Shrewsbury |
|
| İNLK | 08.08 |
|
1 - 1 |
Shrewsbury
|
|
| İN2 | 15.08 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 22.08 | Shrewsbury | 1 - 3 | Barnet |
|
| İNLK | 25.08 | Fleetwood | 4 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 29.08 | Shrewsbury | 1 - 0 | Salford |
|
| İN2 | 01.09 | Rochdale | 3 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 05.09 | Fleetwood | v | Shrewsbury | |
| İN2 | 12.09 | Shrewsbury | v | Northampton | |
| İN2 | 19.09 | Crewe | v | Shrewsbury |
| HAZ | 17.07 | Heybridge | 0 - 4 | Colchester |
|
| HAZ | 18.07 | Harlow | 0 - 5 | Colchester |
|
| HAZ | 21.07 | Colchester | 2 - 3 | Peterborough |
|
| HAZ | 28.07 | Colchester | 0 - 2 | Charlton Ath |
|
| HAZ | 01.08 | Stevenage | 1 - 0 | Colchester |
|
| İNLK | 08.08 | Colchester | 0 - 2 | Southampton |
|
| İN2 | 15.08 | Accrington | 2 - 2 | Colchester |
|
| İN2 | 22.08 | Colchester | 2 - 1 |
Oldham Ath
|
|
| İN2 | 29.08 | Colchester | 1 - 0 | Rochdale |
|
| İN2 | 01.09 | Bristol Rovers | 2 - 0 | Colchester |
|
| İN2 | 05.09 | Swindon Town | v | Colchester | |
| İN2 | 12.09 | Colchester | v | Crewe | |
| İN2 | 19.09 | Colchester | v | Cheltenham |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | 2 | %50 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Yok | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Yok | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Üst | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Üst | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %50 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| X/1 | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/1 | 1 | %25 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| William Michael Brook |
K
|
4 | |||
| Tom Anderson |
D
|
0,20 M € | 2 | ||
| Thomas Sang |
D
|
4 | |||
| William Boyle |
D
|
0,05 M € | 4 | 1 | |
| Jay Turner-Cook |
O
|
4 | |||
| Luca Hoole |
O
|
4 | |||
| Will Gary |
O
|
4 | |||
| Kevin Berkoe |
O
|
4 | |||
| Josh Ruffles |
O
|
4 | |||
| Isaac Fletcher |
O
|
4 | |||
| Josh Davison |
F
|
4 | 1 | ||
| Toplam: | 0,25 M € | 2 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Thimothee Lo-Tutala |
K
|
4 | |||
| Robert Hunt |
D
|
0,10 M € | 4 | 1 | |
| Frankie Terry |
D
|
2 | |||
| Jack Tucker |
D
|
4 | |||
| Sean Raggett |
D
|
4 | |||
| Ellis Iandolo |
O
|
4 | 1 | ||
| Harry Anderson |
O
|
3 | 1 | ||
| Paul Digby |
O
|
0,10 M € | 3 | ||
| Jack Payne |
O
|
0,20 M € | 4 | ||
| Jaden Williams |
F
|
3 | 1 | ||
| Oscar Thorn |
F
|
4 | |||
| Toplam: | 0,40 M € | 4 | |||
| William Boyle | 1 |
| Josh Davison | 1 |
| Harry Anderson | 1 |
| Robert Hunt | 1 |
| Jaden Williams | 1 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | 4 | 9 | +5 | |
| 2 | Barnet | 4 | 8 | +4 | |
| 3 | Walsall | 4 | 8 | +4 | |
| 4 | Crewe Alexandra | 4 | 8 | +2 | |
| 5 | Oldham Athletic | 4 | 7 | +4 | |
| 6 | Cheltenham Town | 4 | 7 | +1 | |
| 7 | York City | 4 | 7 | +1 | |
| 8 | Colchester | 4 | 7 | 0 | |
| 9 | Swindon Town | 4 | 7 | 0 | |
| 10 | Tranmere Rovers | 4 | 6 | +2 | |
| 11 | Grimsby Town | 4 | 6 | +1 | |
| 12 | Fleetwood Town | 4 | 6 | +1 | |
| 13 | Rotherham United | 4 | 5 | 0 | |
| 14 | Newport County | 4 | 4 | 0 | |
| 15 | Exeter City | 4 | 4 | 0 | |
| 16 | Chesterfield | 4 | 4 | -1 | |
| 17 | Crawley Town | 4 | 4 | -2 | |
| 18 | Northampton Town | 4 | 3 | -1 | |
| 19 | Rochdale | 4 | 3 | -2 | |
| 20 | Salford City | 4 | 3 | -3 | |
| 21 | Gillingham | 4 | 3 | -3 | |
| 22 | Shrewsbury | 4 | 3 | -6 | |
| 23 | Accrington Stanley | 4 | 2 | -3 | |
| 24 | Port Vale | 4 | 2 | -4 | |