| Tüm Maçlar | ||
| Notts County | 14 | |
| Beraberlik | 23 | |
| Luton Town | 35 | |
| Notts County Evindeki Maçlar | ||
| Notts County | 9 | |
| Beraberlik | 13 | |
| Luton Town | 13 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 |
İN2
|
23.08.2008 | MS | Luton Town | 1 - 1 | Notts County | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2008/2009 |
İN2
|
10.03.2009 | MS | Notts County | 0 - 2 | Luton Town | 0 - 2 | 2,00 | 3,00 | 2,90 | |||||||||
| 2015/2016 |
İN2
|
12.09.2015 | MS | Notts County | 3 - 2 |
Luton Town
|
1 - 0 | 2,30 | 3,00 | 2,30 | |||||||||
| 2015/2016 |
İN2
|
30.01.2016 | MS | Luton Town | 0 - 2 | Notts County | 0 - 0 | 2,10 | 2,90 | 2,60 | |||||||||
| 2016/2017 |
İN2
|
29.10.2016 | MS | Notts County | 0 - 0 | Luton Town | 0 - 0 | 2,50 | 3,10 | 2,10 | |||||||||
| 2016/2017 |
İN2
|
22.04.2017 | MS |
|
2 - 1 | Notts County | 2 - 1 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN2
|
09.12.2017 | MS | Luton Town | 1 - 1 | Notts County | 1 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN2
|
05.05.2018 | MS | Notts County | 0 - 0 |
Luton Town
|
0 - 0 | 3,50 | 3,20 | 1,70 | |||||||||
| 2018/2019 |
HAZ
|
28.07.2018 | MS | Luton Town | 2 - 0 | Notts County | - | ||||||||||||
| 2026/2027 |
İN1
|
22.08.2026 | MS | Luton Town | 2 - 2 | Notts County | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN1 | 22.08 | Luton Town | 2 - 2 | Notts County |
|
| İN1 | 29.08 | Notts County | 2 - 1 |
Burton Albion
|
|
| İN1 | 01.09 | Doncaster R. | 1 - 1 | Notts County |
|
| İN1 | 05.09 | Huddersfield | 1 - 1 | Notts County |
|
| İN1 | 12.09 | Notts County | 0 - 1 | Bradford City |
|
| İN1 | 19.09 | Reading | 2 - 0 | Notts County |
|
| İNTK | 22.09 | Notts County | 2 - 1 | Grimsby |
|
| İN1 | 10.10 | Notts County | 1 - 2 | Oxford Utd |
|
| İNTK | 13.10 | Notts County | 5 - 1 | N.Forest U21 |
|
| İN1 | 17.10 | Wycombe | 2 - 0 | Notts County |
|
| İN1 | 20.10 | Notts County | v | Sheffield Wed. | |
| İN1 | 24.10 | Notts County | v | Stockport | |
| İN1 | 31.10 | Mansfield | v | Notts County |
| İNLK | 27.08 | Chelsea | 2 - 0 | Luton Town |
|
| İN1 | 30.08 | Mansfield | 5 - 2 | Luton Town |
|
| İN1 | 02.09 | Luton Town | 2 - 0 | Stockport |
|
| İN1 | 05.09 | Luton Town | 1 - 1 | Leyton Orient |
|
| İN1 | 10.09 | Stevenage | 2 - 1 | Luton Town |
|
| İN1 | 19.09 |
|
0 - 1 | Bradford City |
|
| İNTK | 22.09 | Luton Town | 6 - 0 | Ipswich T. U21 |
|
| İNTK | 03.10 | Colchester | 1 - 1 | Luton Town |
|
| İN1 | 10.10 | Wycombe | 1 - 4 | Luton Town |
|
| İN1 | 17.10 | MK Dons | 2 - 1 | Luton Town |
|
| İN1 | 20.10 | Luton Town | v | Barnsley | |
| İN1 | 24.10 | Luton Town | v | Leicester | |
| İN1 | 27.10 | Luton Town | v | Doncaster R. |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| Berabere | 4 | %44 | 1 | %25 |
|
| Kaybetti | 4 | %44 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %33 | 2 | %40 |
|
| Berabere | 2 | %22 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 4 | %44 | 3 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 5 | %56 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 4 | %44 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %11 | 1 | %20 |
|
| Berabere | 3 | %33 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 5 | %56 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 6 | %67 | 3 | %75 |
|
| Yok | 3 | %33 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 7 | %78 | 5 | %100 |
|
| Yok | 2 | %22 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| Üst | 8 | %89 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %11 | 0 | %0 |
|
| Üst | 8 | %89 | 5 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %67 | 2 | %50 |
|
| Üst | 3 | %33 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %33 | 0 | %0 |
|
| Üst | 6 | %67 | 5 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %89 | 4 | %100 |
|
| Üst | 1 | %11 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %56 | 2 | %40 |
|
| Üst | 4 | %44 | 3 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| 2-3 | 7 | %78 | 3 | %75 |
|
| 4-5 | 1 | %11 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %11 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 4 | %44 | 2 | %40 |
|
| 4-5 | 2 | %22 | 1 | %20 |
|
| 6+ | 2 | %22 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %11 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %11 | - | - |
|
| 2/1 | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| 1/X | 1 | %11 | - | - |
|
| X/X | 3 | %33 | 1 | %25 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| 2/2 | 1 | %11 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %33 | 3 | %60 |
|
| X/1 | 1 | %11 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %22 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %11 | 1 | %20 |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %22 | 1 | %20 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| James Belshaw |
K
|
0,10 M € | 9 | ||
| Rodney McDonald |
D
|
2 | |||
| James Gibbons |
D
|
9 | |||
| Lucas Ness |
D
|
9 | |||
| Nicholas Tsaroulla |
D
|
9 | |||
| Rory Finneran |
O
|
0,05 M € | 7 | 1 | |
| Jack Evans |
O
|
8 | |||
| Max Harrison Sanders |
O
|
0,15 M € | 2 | ||
| Jordan Bedeau |
O
|
8 | |||
| Lee Ndlovu |
F
|
2 | |||
| Callum Roberts |
F
|
0,05 M € | 9 | 1 | |
| Toplam: | 0,35 M € | 2 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| James Shea |
K
|
0,20 M € | 3 | ||
| Hakeem Odofin |
D
|
8 | |||
| George Johnston |
D
|
0,20 M € | 9 | ||
| Mads Andersen |
D
|
3,25 M € | 8 | 1 | |
| Liam Walsh |
O
|
9 | |||
| Kasey Palmer |
F
|
1,25 M € | 9 | 3 | |
| Tudor Mendel-Idowu |
F
|
4 | |||
| Jamie Donley |
F
|
1,50 M € | 7 | 2 | |
| Kal Naismith |
F
|
0,15 M € | 5 | ||
| Jordan Clark |
F
|
1,00 M € | 5 | 1 | |
| Nahki Wells |
F
|
4,25 M € | 9 | 5 | |
| Toplam: | 11,80 M € | 12 | |||
| Oliver Cooper | 3 |
| Luka Benjamin Smyth | 2 |
| Rory Finneran | 1 |
| Nahki Wells | 5 |
| Kasey Palmer | 3 |
| Callum Marshall | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bradford City | 10 | 20 | +5 | |
| 2 | Stockport County | 10 | 19 | +10 | |
| 3 | Huddersfield Town | 10 | 19 | +9 | |
| 4 | Plymouth Argyle | 11 | 19 | +4 | |
| 5 | Cambridge United | 10 | 19 | +4 | |
| 6 | Sheffield Wednesday | 9 | 18 | +12 | |
| 7 | Reading | 10 | 15 | +10 | |
| 8 | Oxford United | 8 | 15 | +7 | |
| 9 | Leyton Orient | 10 | 14 | +4 | |
| 10 | Burton Albion | 11 | 13 | -2 | |
| 11 | Wycombe Wanderers | 10 | 13 | -4 | |
| 12 | Stevenage | 9 | 12 | +2 | |
| 13 | Mansfield Town | 9 | 12 | -2 | |
| 14 | Leicester City | 9 | 12 | -3 | |
| 15 | AFC Wimbledon | 10 | 12 | -8 | |
| 16 | Luton Town | 9 | 11 | 0 | |
| 17 | Doncaster Rovers | 9 | 9 | -1 | |
| 18 | Milton Keynes Dons | 9 | 9 | -5 | |
| 19 | Peterborough United | 10 | 9 | -7 | |
| 20 | Blackpool | 9 | 8 | -3 | |
| 21 | Barnsley | 9 | 8 | -8 | |
| 22 | Bromley | 9 | 8 | -12 | |
| 23 | Notts County | 9 | 7 | -5 | |
| 24 | Wigan Athletic | 9 | 7 | -7 | |