| Tüm Maçlar | ||
| Wolverhampton | 30 | |
| Beraberlik | 21 | |
| Notts County | 20 | |
| Wolverhampton Evindeki Maçlar | ||
| Wolverhampton | 22 | |
| Beraberlik | 9 | |
| Notts County | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1992/1993 |
İNCL
|
09.03.1993 | MS | Wolves | 3 - 0 | Notts County | - | ||||||||||||
| 1993/1994 |
İNCL
|
02.11.1993 | MS | Wolves | 3 - 0 | Notts County | - | ||||||||||||
| 1993/1994 |
İNCL
|
16.04.1994 | MS | Notts County | 0 - 2 | Wolves | - | ||||||||||||
| 1994/1995 |
İNCL
|
21.08.1994 | MS | Notts County | 1 - 1 | Wolves | - | ||||||||||||
| 1994/1995 |
İNCL
|
10.12.1994 | MS | Wolves | 1 - 0 | Notts County | - | ||||||||||||
| 2010/2011 |
İNLK
|
21.09.2010 | UZ | Wolves | 4 - 2 |
Notts County
|
0 - 0 | 1,35 | 3,60 | 5,50 | |||||||||
| 2011 |
HAZ
|
23.07.2011 | MS | Notts County | 1 - 1 | Wolves | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
İNTK
|
08.10.2013 | Pen | Wolves | 0 - 0 | Notts County | 0 - 0 | 1,45 | 3,40 | 4,60 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN1
|
16.11.2013 | MS | Notts County | 0 - 1 | Wolves | 0 - 0 | 4,30 | 3,30 | 1,50 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN1
|
15.02.2014 | MS | Wolves | 2 - 0 | Notts County | 1 - 0 | 1,25 | 4,00 | 7,00 | |||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İNP | 22.02 | Crystal Palace | 1 - 0 |
Wolves
|
|
| İNP | 27.02 | Wolves | 2 - 0 | Aston Villa |
|
| İNP | 03.03 | Wolves | 2 - 1 | Liverpool |
|
| FAK | 06.03 | Wolves | 1 - 3 | Liverpool |
|
| İNP | 16.03 | Brentford | 2 - 2 | Wolves |
|
| İNP | 10.04 | West Ham | 4 - 0 | Wolves |
|
| İNP | 18.04 | Leeds Utd | 3 - 0 | Wolves |
|
| İNP | 25.04 | Wolves | 0 - 1 | Tottenham |
|
| İNP | 02.05 | Wolves | 1 - 1 |
Sunderland
|
|
| İNP | 09.05 | Brighton | 3 - 0 | Wolves |
|
| İNP | 17.05 | Wolves | v | Fulham | |
| İNP | 24.05 | Burnley | v | Wolves |
| İN2 | 21.03 | Notts County | 5 - 2 |
Cheltenham
|
|
| İN2 | 24.03 | Oldham Ath | 3 - 0 |
Notts County
|
|
| İN2 | 28.03 | Harrogate | 0 - 2 | Notts County |
|
| İN2 | 03.04 | Salford | 2 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 06.04 | Notts County | 3 - 1 | Newport County |
|
| İN2 | 11.04 |
|
4 - 0 | Notts County |
|
| İN2 | 18.04 | Notts County | 1 - 2 | Barnet |
|
| İN2 | 25.04 | Colchester | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 02.05 | Notts County | 1 - 1 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 10.05 | Chestfield | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 15.05 | Notts County | v | Chestfield |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.35 | 2 | %67 | 2 | %100 |
|
| Berabere | 3.60 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 5.50 | 1 | %33 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5.50 | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Berabere | 3.60 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1.35 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.20 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 3.40 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 2.20 | 1 | %33 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.20 | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Berabere | 3.40 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 2.20 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.75 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2.30 | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 5.25 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5.25 | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 2.30 | 3 | %100 | 3 | %100 |
|
| Kaybetti | 1.75 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Yok | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Yok | - | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Üst | - | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.75 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1.60 | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.75 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Üst | 1.60 | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Üst | - | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3.25 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 1.75 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 2.60 | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 22.00 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3.25 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 1.75 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 2.60 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 22.00 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1.85 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 4.00 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 22.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 19.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 6.00 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 14.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 38.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 10.00 | - | - | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1.85 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 4.00 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 22.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 19.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 6.00 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 14.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 38.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 10.00 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Wayne Hennessey |
K
|
0,25 M € | 3 | ||
| Christophe Berra |
D
|
2,50 M € | 2 | ||
| Steven Mouyokolo |
D
|
0,40 M € | 2 | ||
| George Elokobi |
D
|
0,35 M € | 3 | 1 | |
| Kevin Foley |
D
|
3,25 M € | 3 | 1 | |
| Michael Mancienne |
D
|
1,25 M € | 1 | ||
| Matt Jarvis |
O
|
2,75 M € | 1 | ||
| Stephen Hunt |
O
|
2,75 M € | 1 | ||
| David Jones |
O
|
1,25 M € | 1 | ||
| Steven Fletcher |
F
|
2,50 M € | 2 | 1 | |
| Sylvan Ebanks-Blake |
F
|
1,25 M € | 3 | ||
| Toplam: | 18,50 M € | 3 | |||
| Nenad Milijas | 2 |
| Kevin Doyle | 2 |
| Steven Fletcher | 1 |
James Linington
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2010/2011 | İNLK |
21.09.2010 | UZ | Wolverhampton | 4 - 2 | Notts County | 0 - 0 | 1,35 | 3,60 | 5,50 | 1,75 | 1,60 | |||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| İçerde | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Deplasmanda | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Mick McCarthy | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Craig Jonathan Short | 0 | |
| Mick McCarthy Evindeki Maçlar | ||||
| Mick McCarthy | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Craig Jonathan Short | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 1.35 | 3.60 | 5.50 | 2.20 | 3.40 | 2.20 | +1h | |
| IY 1,5 Gol | AÜ 1,5 Gol | AÜ 2,5 Gol | AÜ 3,5 Gol | ||||
| Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst |
| - | - | - | - | 1.75 | 1.60 | - | - |
| Karşılıklı Gol | İlk Yarı Sonucu | |||
| Var | Yok | İY 1 | İY 0 | İY 2 |
| - | - | 1.75 | 2.30 | 5.25 |
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| - | 1.08 | 2.18 | 3.25 | 1.75 | 2.60 | 22.00 |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 1.85 | 19.00 | 38.00 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 4.00 | 6.00 | 12.00 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 22.00 | 14.00 | 10.00 |