| Tüm Maçlar | ||
| Tochigi SC | 12 | |
| Beraberlik | 5 | |
| FC Gifu | 8 | |
| Tochigi SC Evindeki Maçlar | ||
| Tochigi SC | 5 | |
| Beraberlik | 2 | |
| FC Gifu | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 |
JAP2
|
09.11.2014 | MS | Tochigi SC | 3 - 0 | FC Gifu | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2015 |
JAP2
|
19.04.2015 | MS | FC Gifu | 0 - 1 | Tochigi SC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2015 |
JAP2
|
23.08.2015 | MS | Tochigi SC | 0 - 1 | FC Gifu | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2018 |
JAP2
|
21.03.2018 | MS | FC Gifu | 1 - 1 | Tochigi SC | 0 - 1 | 2,20 | 2,90 | 2,50 | |||||||||
| 2018 |
JAP2
|
04.08.2018 | MS | Tochigi SC | 4 - 1 | FC Gifu | 2 - 1 | 2,10 | 2,80 | 2,70 | |||||||||
| 2019 |
JAP2
|
28.04.2019 | MS | Tochigi SC | 1 - 1 | FC Gifu | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2019 |
JAP2
|
07.09.2019 | MS | FC Gifu | 0 - 0 | Tochigi SC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
JAP3
|
13.04.2025 | MS | FC Gifu | 0 - 1 | Tochigi SC | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
JAP3
|
02.11.2025 | MS | Tochigi SC | 1 - 2 | FC Gifu | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
JAP3
|
29.08.2026 | MS | FC Gifu | 4 - 1 | Tochigi SC | 3 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| JAP2-3 | 17.05 | Yokohama FC | 1 - 0 | Tochigi SC |
|
| JAP2-3 | 24.05 | Vanraure | 0 - 0 | Tochigi SC |
|
| JAP2-3 | 31.05 | Tochigi SC | 0 - 0 | Parceiro N |
|
| JAP2-3 | 07.06 | Tochigi SC | 2 - 1 | Giravanz |
|
| JAP3 | 09.08 | Tochigi SC | 3 - 2 | Zweigen |
|
| JAP3 | 15.08 |
|
0 - 0 |
Tochigi SC
|
|
| JPK | 19.08 | Tochigi SC | 2 - 0 | Urayasu |
|
| JAP3 | 22.08 | Tochigi SC | 2 - 2 | Giravanz |
|
| JPK | 26.08 | Kawasaki | 3 - 1 | Tochigi SC |
|
| JAP3 | 29.08 | FC Gifu | 4 - 1 | Tochigi SC |
|
| JAP3 | 05.09 | Tochigi SC | v | Kochi Utd | |
| JLK | 09.09 | Tochigi SC | v | M. Yamagata | |
| JAP3 | 13.09 | Parceiro N | v | Tochigi SC |
| JAP2-3 | 16.05 | Kofu | 2 - 2 | FC Gifu |
|
| JAP2-3 | 23.05 | FC Gifu | 0 - 2 | Omiya |
|
| JAP2-3 | 31.05 | ThespaKusats | 0 - 1 | FC Gifu |
|
| JAP2-3 | 06.06 | FC Gifu | 1 - 1 | Gainare |
|
| JAP3 | 09.08 |
|
0 - 3 | FC Gifu |
|
| JAP3 | 15.08 | FC Gifu | 7 - 0 | Kochi Utd |
|
| JPK | 19.08 | FC Gifu | 3 - 1 | Toyama |
|
| JAP3 | 22.08 | Kagoshima Un | 0 - 0 | FC Gifu |
|
| JPK | 26.08 | Cerezo Osaka | 3 - 1 | FC Gifu |
|
| JAP3 | 29.08 | FC Gifu | 4 - 1 | Tochigi SC |
|
| JLK | 02.09 | FC Gifu | v | Tokushima | |
| JAP3 | 05.09 | FC Gifu | v | Zweigen | |
| JAP3 | 12.09 | Nara Club | v | FC Gifu |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Yok | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Yok | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Üst | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %25 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %50 | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ryuga Tashiro |
K
|
4 | |||
| Ryusei Tabata |
D
|
4 | 1 | ||
| Ryo Sakurai |
D
|
4 | |||
| Taishi Nagai |
O
|
4 | 2 | ||
| Hiroto Sese |
O
|
4 | 1 | ||
| Katsuya Nakano |
O
|
4 | |||
| Toya Myogan |
O
|
4 | |||
| Kohei Uchida |
O
|
4 | |||
| Taiyo Yamaguchi |
F
|
3 | |||
| Taiyo Igarashi |
F
|
3 | 1 | ||
| S. Suzuki |
B
|
4 | |||
| Toplam: | 5 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Koki Yumine |
D
|
3 | |||
| Kentaro Kai |
D
|
4 | |||
| Shun Nakamura |
O
|
4 | 1 | ||
| Akito Fukuta |
O
|
4 | |||
| Jin Izumisawa |
O
|
0,55 M € | 4 | 1 | |
| In-Ju Mun |
O
|
4 | |||
| Tatsuya Hakozaki |
O
|
4 | |||
| Tomoya Yokoyama |
F
|
4 | |||
| H. Kanda |
B
|
4 | 4 | ||
| Ryusei Haruna |
B
|
4 | |||
| S. Ogushi |
B
|
4 | 3 | ||
| Toplam: | 0,55 M € | 9 | |||
| Taishi Nagai | 2 |
| Hiroto Sese | 1 |
| Wadi Ibrahim Suzuki | 1 |
| H. Kanda | 4 |
| S. Ogushi | 3 |
| Jordan Tell | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Gifu | 4 | 10 | +13 | |
| 2 | Ehime FC | 4 | 10 | +8 | |
| 3 | Kagoshima United | 4 | 10 | +4 | |
| 4 | Sagamihara | 4 | 7 | +3 | |
| 5 | Gainare Tottori | 4 | 7 | -2 | |
| 6 | Osaka | 4 | 6 | +2 | |
| 7 | Parceiro Nagano | 4 | 6 | -1 | |
| 8 | MIO Biwako Shiga | 4 | 6 | -2 | |
| 9 | Roasso Kumamoto | 4 | 5 | +1 | |
| 10 | Tochigi SC | 4 | 5 | -2 | |
| 11 | Ryukyu | 3 | 4 | 0 | |
| 12 | Kamatamare Sanuki | 4 | 4 | -1 | |
| 13 | Renofa Yamaguchi | 4 | 4 | -2 | |
| 14 | Nara Club | 4 | 4 | -3 | |
| 15 | Kochi United | 4 | 4 | -8 | |
| 16 | Giravanz Kitakyushu | 3 | 3 | 0 | |
| 17 | Matsumoto Yamaga | 4 | 3 | -1 | |
| 18 | Zweigen Kanazawa | 4 | 3 | -2 | |
| 19 | ThespaKusatsu Gunma | 4 | 3 | -4 | |
| 20 | Fukushima United | 4 | 1 | -3 | |