| Tüm Maçlar | ||
| ThespaKusatsu Gunma | 4 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Ryukyu | 5 | |
| ThespaKusatsu Gunma Evindeki Maçlar | ||
| ThespaKusatsu Gunma | 1 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Ryukyu | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 |
JAP3
|
03.11.2018 | MS | Ryukyu | 4 - 2 | ThespaKusats | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2020 |
JAP2
|
16.08.2020 | MS | ThespaKusats | 0 - 1 | Ryukyu | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2020 |
JAP2
|
14.10.2020 | MS | Ryukyu | 0 - 1 | ThespaKusats | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021 |
JAP2
|
14.03.2021 | MS | ThespaKusats | 0 - 2 | Ryukyu | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021 |
JAP2
|
18.09.2021 | MS | Ryukyu | 0 - 1 | ThespaKusats | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2022 |
JAP2
|
16.04.2022 | MS | Ryukyu | 0 - 1 | ThespaKusats | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2022 |
JAP2
|
14.09.2022 | MS | ThespaKusats | 0 - 0 | Ryukyu | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
JAP3
|
15.02.2025 | MS | ThespaKusats | 0 - 0 | Ryukyu | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
JAP3
|
06.09.2025 | MS | Ryukyu | 3 - 2 | ThespaKusats | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
JAP3
|
10.10.2026 | MS | ThespaKusats | 2 - 1 | Ryukyu | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| JAP3 | 22.08 | ThespaKusats | 2 - 3 | Biwako Shiga |
|
| JPK | 26.08 | Tokyo Verdy | 4 - 1 | ThespaKusats |
|
| JAP3 | 30.08 | Parceiro N | 1 - 2 | ThespaKusats |
|
| JLK | 02.09 | ThespaKusats | 1 - 2 | Niigata |
|
| JAP3 | 05.09 | ThespaKusats | 1 - 3 | Fukushima |
|
| JAP3 | 12.09 | Renofa Yamag | 2 - 0 | ThespaKusats |
|
| JAP3 | 19.09 | ThespaKusats | 1 - 0 | Kochi Utd |
|
| JAP3 | 26.09 | ThespaKusats | 0 - 1 | Roasso |
|
| JAP3 | 03.10 | Ehime FC | 3 - 1 | ThespaKusats |
|
| JAP3 | 10.10 | ThespaKusats | 2 - 1 | Ryukyu |
|
| JAP3 | 17.10 | Gainare | v | ThespaKusats | |
| JAP3 | 21.10 | Matsumoto | v | ThespaKusats | |
| JAP3 | 24.10 | ThespaKusats | v | Kamatamare |
| JAP3 | 22.08 | Osaka | 2 - 2 | Ryukyu |
|
| JAP3 | 29.08 | Ryukyu | 2 - 1 | Sagamihara |
|
| JLK | 02.09 | Ryukyu | 2 - 3 | Yokohama FC |
|
| JAP3 | 05.09 | Kagoshima Un | 2 - 1 | Ryukyu |
|
| JAP3 | 09.09 | Ryukyu | 3 - 0 | Giravanz |
|
| JAP3 | 13.09 | Ryukyu | 1 - 0 | Kamatamare |
|
| JAP3 | 20.09 | Biwako Shiga | 3 - 0 | Ryukyu |
|
| JAP3 | 26.09 | Ryukyu | 1 - 1 | Ehime FC |
|
| JAP3 | 03.10 | Ryukyu | 0 - 2 | Zweigen |
|
| JAP3 | 10.10 | ThespaKusats | 2 - 1 | Ryukyu |
|
| JAP3 | 17.10 | Ryukyu | v | Tochigi SC | |
| JAP3 | 21.10 | Parceiro N | v | Ryukyu | |
| JAP3 | 24.10 | Nara Club | v | Ryukyu |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %30 | 2 | %33 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 7 | %70 | 4 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %30 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| Kaybetti | 5 | %50 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %10 | - | %0 |
|
| Berabere | 3 | %30 | 3 | %50 |
|
| Kaybetti | 6 | %60 | 3 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %30 | 1 | %20 |
|
| Berabere | 5 | %50 | 2 | %40 |
|
| Kaybetti | 2 | %20 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 6 | %60 | 4 | %67 |
|
| Yok | 4 | %40 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 5 | %50 | 3 | %60 |
|
| Yok | 5 | %50 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %30 | 2 | %33 |
|
| Üst | 7 | %70 | 4 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| Üst | 8 | %80 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %40 | 2 | %33 |
|
| Üst | 6 | %60 | 4 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %40 | 1 | %20 |
|
| Üst | 6 | %60 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %60 | 3 | %50 |
|
| Üst | 4 | %40 | 3 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %90 | 4 | %80 |
|
| Üst | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %30 | 2 | %33 |
|
| 2-3 | 3 | %30 | 1 | %17 |
|
| 4-5 | 4 | %40 | 3 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| 2-3 | 7 | %70 | 3 | %60 |
|
| 4-5 | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %20 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %20 | 2 | %33 |
|
| 2/1 | 1 | %10 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %10 | - | - |
|
| X/2 | 1 | %10 | 1 | %16 |
|
| 2/2 | 3 | %30 | 3 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %40 | 2 | %40 |
|
| X/1 | 3 | %30 | 2 | %40 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %10 | - | - |
|
| 2/X | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %10 | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Issei Kondo |
K
|
6 | |||
| Masato Nuki |
D
|
5 | 1 | ||
| Koutaro Yamahara |
D
|
8 | |||
| Ryo Nakamura |
D
|
6 | 1 | ||
| Ryuya Ohata |
D
|
10 | |||
| Taiyo Shimokawa |
D
|
10 | 1 | ||
| Faruzansana Mohamado |
O
|
10 | |||
| Junya Nodake |
O
|
6 | |||
| Manato Hyakuda |
F
|
9 | 2 | ||
| Ren Fujimura |
F
|
10 | 1 | ||
| Taika Nakashima |
F
|
9 | 1 | ||
| Toplam: | 7 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Hisaya Sato |
K
|
10 | |||
| Hiroki Fujiharu |
D
|
0,05 M € | 10 | ||
| Junya Suzuki |
D
|
10 | |||
| Yuma Funabashi |
D
|
7 | |||
| Yu Tomidokoro |
O
|
9 | 1 | ||
| Kazuaki Ihori |
O
|
10 | |||
| Sho Iwamoto |
O
|
9 | 2 | ||
| Yuma Kato |
O
|
10 | 2 | ||
| Kazuki Sota |
F
|
7 | 1 | ||
| Yosuke Ueno |
F
|
7 | 1 | ||
| Fumiya Takayanagi |
B
|
10 | |||
| Toplam: | 0,05 M € | 7 | |||
| Manato Hyakuda | 2 |
| Hiroto Konishi | 1 |
| Kohki Kazama | 1 |
| Sho Iwamoto | 2 |
| Yuma Kato | 2 |
| Toshikazu Teruuchi | 2 |
|
1
2.27
|
X
3.15
|
2
2.16
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehime FC | 10 | 23 | +14 | |
| 2 | Kagoshima United | 10 | 23 | +8 | |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 10 | 20 | +7 | |
| 4 | Nara Club | 10 | 20 | +5 | |
| 5 | Sagamihara | 10 | 18 | +6 | |
| 6 | Osaka | 10 | 17 | +9 | |
| 7 | FC Gifu | 10 | 16 | +10 | |
| 8 | Zweigen Kanazawa | 10 | 14 | +3 | |
| 9 | Roasso Kumamoto | 10 | 14 | +1 | |
| 10 | MIO Biwako Shiga | 10 | 14 | 0 | |
| 11 | Parceiro Nagano | 10 | 14 | 0 | |
| 12 | Gainare Tottori | 10 | 13 | -7 | |
| 13 | Matsumoto Yamaga | 10 | 11 | -2 | |
| 14 | Ryukyu | 10 | 11 | -3 | |
| 15 | Tochigi SC | 10 | 10 | -4 | |
| 16 | Giravanz Kitakyushu | 10 | 10 | -6 | |
| 17 | ThespaKusatsu Gunma | 10 | 9 | -9 | |
| 18 | Fukushima United | 10 | 8 | -5 | |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 10 | 5 | -8 | |
| 20 | Kochi United | 10 | 5 | -19 | |