| Tüm Maçlar | ||
| DAC U19 | 7 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Ruzomberok U19 | 3 | |
| DAC U19 Evindeki Maçlar | ||
| DAC U19 | 5 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Ruzomberok U19 | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 |
SLVU19
|
16.06.2018 | MS | DAC U19 | 2 - 2 | Ruzomberok U19 | - | ||||||||||||
| 2019/2020 |
SLVU19
|
03.12.2019 | MS | DAC U19 | 5 - 0 | Ruzomberok U19 | - | ||||||||||||
| 2020/2021 |
SLVU19
|
19.09.2020 | MS | Ruzomberok U19 | 4 - 4 | DAC U19 | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
SLVU19
|
12.08.2023 | MS | Ruzomberok U19 | 3 - 0 | DAC U19 | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
SLVU19
|
02.12.2023 | MS | DAC U19 | 3 - 0 | Ruzomberok U19 | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
SLVU19
|
19.10.2024 | MS | Ruzomberok U19 | 0 - 4 | DAC U19 | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
SLVU19
|
10.05.2025 | MS | DAC U19 | 1 - 0 | Ruzomberok U19 | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
SLVU19
|
29.10.2025 | MS | DAC U19 | 3 - 0 | Ruzomberok U19 | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
SLVU19
|
26.05.2026 | MS | Ruzomberok U19 | 1 - 2 | DAC U19 | - | ||||||||||||
| 2026/2027 |
SLVU19
|
05.09.2026 | MS | Ruzomberok U19 | 1 - 1 | DAC U19 | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| SLVU19 | 29.04 | DAC U19 | 3 - 1 | Trencin U19 |
|
| SLVU19 | 02.05 | DAC U19 | 1 - 5 | Trnava |
|
| SLVU19 | 09.05 | FC Kosice | 2 - 2 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 26.05 | Ruzomberok U19 | 1 - 2 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 30.05 | DAC U19 | 0 - 3 | Slovan U19 |
|
| SLVU19 | 06.06 | Fomat | 2 - 0 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 13.08 | DAC U19 | 3 - 2 | Podbrezova U19 |
|
| SLVU19 | 22.08 | Petrzalka | 0 - 1 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 27.08 | DAC U19 | 1 - 2 | Zemplin U19 |
|
| SLVU19 | 05.09 | Ruzomberok U19 | 1 - 1 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 09.09 | DAC U19 | v | FC Kosice | |
| SLVU19 | 19.09 | Skalica U19 | v | DAC U19 | |
| SLVU19 | 06.10 | DAC U19 | v | Zilina U19 |
| SLVU19 | 02.05 | Ruzomberok U19 | 0 - 1 | Trencin U19 |
|
| SLVU19 | 09.05 | Fomat | 0 - 0 | Ruzomberok U19 |
|
| SLVU19 | 19.05 | Slovan U19 | 2 - 1 | Ruzomberok U19 |
|
| SLVU19 | 26.05 | Ruzomberok U19 | 1 - 2 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 30.05 | Zemplin U19 | 2 - 1 | Ruzomberok U19 |
|
| SLVU19 | 06.06 | Ruzomberok U19 | 0 - 5 | Dukla |
|
| SLVU19 | 15.08 | Presov U19 | 1 - 0 | Ruzomberok U19 |
|
| SLVU19 | 22.08 | Ruzomberok U19 | 1 - 4 | Dukla |
|
| SLVU19 | 29.08 | Trencin U19 | 3 - 2 | Ruzomberok U19 |
|
| SLVU19 | 05.09 | Ruzomberok U19 | 1 - 1 | DAC U19 |
|
| SLVU19 | 12.09 | Podbrezova U19 | v | Ruzomberok U19 | |
| SLVU19 | 19.09 | Ruzomberok U19 | v | Petrzalka | |
| SLVU19 | 06.10 | Zemplin U19 | v | Ruzomberok U19 |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | 2 | %50 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Yok | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Yok | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| Üst | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Üst | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | 1 | %25 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | 1 | %25 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %25 | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Trencin U19 | 4 | 10 | +6 | |
| 2 | Slovan Bratislava U19 | 4 | 10 | +5 | |
| 3 | Dukla U19 | 4 | 9 | +5 | |
| 4 | Podbrezova U19 | 4 | 7 | +2 | |
| 5 | Presov U19 | 4 | 7 | +2 | |
| 6 | DAC U19 | 4 | 7 | +1 | |
| 7 | Spartak Trnava U19 | 4 | 6 | +3 | |
| 8 | FC Kosice U19 | 4 | 6 | -1 | |
| 9 | Zilina U19 | 4 | 5 | -1 | |
| 10 | Liptovsky Mikulas U19 | 4 | 4 | -3 | |
| 11 | Zemplin Michalovce U19 | 4 | 3 | -2 | |
| 12 | Skalica U19 | 4 | 3 | -7 | |
| 13 | Ruzomberok U19 | 4 | 1 | -5 | |
| 14 | Petrzalka U19 | 4 | 1 | -5 | |