| Tüm Maçlar | ||
| Lugano | 26 | |
| Beraberlik | 20 | |
| St. Gallen | 22 | |
| Lugano Evindeki Maçlar | ||
| Lugano | 16 | |
| Beraberlik | 10 | |
| St. Gallen | 9 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
İSV
|
28.01.2024 | MS |
|
1 - 4 | Lugano | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV
|
09.03.2024 | MS | St. Gallen | 2 - 3 | Lugano | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV
|
04.05.2024 | MS | Lugano | 0 - 1 | St. Gallen | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV
|
01.09.2024 | MS | Lugano | 1 - 1 | St. Gallen | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV
|
05.02.2025 | MS | St. Gallen | 2 - 1 | Lugano | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV
|
13.04.2025 | MS | Lugano | 1 - 1 | St. Gallen | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
13.09.2025 | MS | St. Gallen | 1 - 0 | Lugano | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
26.11.2025 | MS | Lugano | 1 - 3 | St. Gallen | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
17.03.2026 | MS | St. Gallen | 1 - 1 |
Lugano
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
10.05.2026 | MS | Lugano | 1 - 2 | St. Gallen | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV | 26.07 | Lugano | 2 - 1 |
Vaduz
|
|
| AVKL | 29.07 | Dukagjini | 1 - 5 | Lugano |
|
| İSV | 02.08 | Grasshoppers | 1 - 4 | Lugano |
|
| AVKL | 06.08 | Lugano | 2 - 0 | Runavik |
|
| İSV | 09.08 | Lugano | 5 - 0 | Zürich |
|
| AVKL | 13.08 | Runavik | 2 - 2 | Lugano |
|
| İSVK | 16.08 | Vedeggio | 1 - 10 | Lugano |
|
| AVKL | 20.08 | Lugano | 2 - 1 | M.Tel Aviv |
|
| AVKL | 27.08 | M.Tel Aviv | 1 - 1 |
Lugano
|
|
| İSV | 30.08 | Sion | 1 - 2 | Lugano |
|
| İSV | 03.09 | Lugano | v | Servette | |
| İSV | 06.09 | Basel | v | Lugano | |
| İSV | 12.09 | Lugano | v | Young Boys |
| İSV | 26.07 | St. Gallen | 2 - 1 | Zürich |
|
| AVL | 30.07 | Benfica | 5 - 0 |
St. Gallen
|
|
| İSV | 02.08 | Vaduz | 2 - 3 | St. Gallen |
|
| AVKL | 06.08 | FC Sheriff | 1 - 3 | St. Gallen |
|
| İSV | 09.08 | St. Gallen | 2 - 2 | Luzern |
|
| AVKL | 13.08 | St. Gallen | 5 - 1 | FC Sheriff |
|
| İSVK | 16.08 | Thalwil | 0 - 3 | St. Gallen |
|
| AVKL | 20.08 | Nordsjaelland | 1 - 0 | St. Gallen |
|
| AVKL | 27.08 |
|
2 - 3 | Nordsjaelland |
|
| İSV | 30.08 | St. Gallen | 3 - 4 | Thun |
|
| İSV | 02.09 | Grasshoppers | v | St. Gallen | |
| İSV | 06.09 | Servette | v | St. Gallen | |
| İSV | 12.09 | St. Gallen | v | Sion |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %100 | 2 | %100 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | 1 | %100 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 1 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Yok | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %100 | 1 | %100 |
|
| Yok | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %100 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %100 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 2 | %50 | 1 | %100 |
|
| 6+ | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %25 | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 1 | %25 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %25 | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| 2/2 | 1 | %25 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| David von Ballmoos |
K
|
1,70 M € | 4 | ||
| Joel Bichsel |
D
|
0,18 M € | 3 | ||
| Mattia Zanotti |
D
|
3,50 M € | 4 | ||
| Lars Lukas Mai |
D
|
2,00 M € | 4 | 1 | |
| Antonios Papadopoulos |
D
|
1,25 M € | 4 | 1 | |
| Anto Grgic |
O
|
0,75 M € | 4 | ||
| Ahmed Kendouci |
O
|
4 | |||
| Daniel Correia |
O
|
0,95 M € | 4 | 1 | |
| Yanis Cimignani |
O
|
2,25 M € | 4 | 2 | |
| Dereck Moncada |
F
|
4 | 3 | ||
| Renato Steffen |
F
|
1,00 M € | 4 | 1 | |
| Erik Pihlström |
F
|
4 | 1 | ||
| Toplam: | 13,58 M € | 10 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lawrence Ati |
K
|
1,75 M € | 3 | ||
| Chima Okoroji |
D
|
0,80 M € | 4 | ||
| Hugo Vandermersch |
D
|
4 | |||
| Joel Ruiz |
D
|
4 | |||
| Jozo Stanic |
D
|
0,25 M € | 4 | ||
| Christian Witzig |
O
|
3 | |||
| Mihailo Stevanovic |
O
|
4 | |||
| Lukas Daschner |
O
|
1,25 M € | 4 | 2 | |
| Diego Besio |
F
|
3 | |||
| Aliou Balde |
F
|
0,90 M € | 4 | 1 | |
| Lukas Görtler |
F
|
0,45 M € | 4 | 2 | |
| Toplam: | 5,40 M € | 5 | |||
| Dereck Moncada | 3 |
| Yanis Cimignani | 2 |
| Kevin Behrens | 2 |
| Enoch Owusu | 2 |
| Lukas Daschner | 2 |
| Lukas Görtler | 2 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Mattia Croci-Torti | 0 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Enrico Maassen | 3 | |
| Mattia Croci-Torti Evindeki Maçlar | ||||
| Mattia Croci-Torti | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Enrico Maassen | 2 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugano | 4 | 12 | +10 | |
| 2 | Young Boys | 5 | 11 | +10 | |
| 3 | Basel | 5 | 10 | +3 | |
| 4 | St. Gallen | 4 | 7 | +1 | |
| 5 | Sion | 4 | 6 | +1 | |
| 6 | Thun | 4 | 6 | -5 | |
| 7 | Zürich | 5 | 6 | -5 | |
| 8 | Lausanne Sports | 5 | 5 | -1 | |
| 9 | Luzern | 5 | 5 | -4 | |
| 10 | Servette | 4 | 4 | -1 | |
| 11 | Vaduz | 5 | 3 | -2 | |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 1 | -7 | |