| Tüm Maçlar | ||
| Kriens | 8 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Rapperswil-Jona | 10 | |
| Kriens Evindeki Maçlar | ||
| Kriens | 4 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Rapperswil-Jona | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 |
İSV2
|
09.03.2019 | MS | Kriens | 2 - 1 | Rapperswil | 1 - 0 | 1,90 | 3,20 | 2,80 | |||||||||
| 2018/2019 |
İSV2
|
03.05.2019 | MS | Rapperswil | 1 - 0 | Kriens | 0 - 0 | 2,30 | 3,20 | 2,20 | |||||||||
| 2019/2020 |
HAZ
|
21.01.2020 | MS | Kriens | 4 - 2 | Rapperswil | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İSV1Y
|
10.09.2022 | MS | Rapperswil | 2 - 1 | Kriens | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İSV1Y
|
18.03.2023 | MS | Kriens | 2 - 0 | Rapperswil | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV1Y
|
07.10.2023 | MS | Kriens | 2 - 5 | Rapperswil | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV1Y
|
13.04.2024 | MS | Rapperswil | 4 - 1 | Kriens | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
23.10.2024 | MS | Rapperswil | 0 - 2 | Kriens | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
26.04.2025 | MS | Kriens | 1 - 5 | Rapperswil | - | ||||||||||||
| 2026/2027 |
İSV2
|
01.09.2026 | MS |
|
1 - 1 | Kriens | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV2 | 07.08 | Kriens | 0 - 2 | Yverdon |
|
| İSVK | 16.08 | Cham | 2 - 0 | Kriens |
|
| İSV2 | 22.08 | Wil 1900 | 0 - 2 | Kriens |
|
| İSV2 | 28.08 | Kriens | 3 - 0 |
Nyonnais
|
|
| İSV2 | 01.09 |
|
1 - 1 | Kriens |
|
| İSV2 | 04.09 | Kriens | 0 - 2 | Stade Ouchy |
|
| İSV2 | 12.09 | Aarau | 2 - 2 | Kriens |
|
| İSV2 | 18.09 | Kriens | 4 - 1 | Etoile |
|
| HAZ | 03.10 | Thun | 2 - 0 | Kriens |
|
| İSV2 | 09.10 | Kriens | 1 - 1 | Wil 1900 |
|
| İSV2 | 25.10 | Yverdon | v | Kriens | |
| İSV2 | 30.10 | Etoile | v | Kriens | |
| İSV2 | 06.11 | Kriens | v | Rapperswil |
| İSV2 | 07.08 | Stade Ouchy | 2 - 0 | Rapperswil |
|
| İSVK | 15.08 | YF Juventus | 1 - 6 | Rapperswil |
|
| İSV2 | 21.08 | Rapperswil | 0 - 2 | Winterthur |
|
| İSV2 | 28.08 | Etoile | 2 - 1 | Rapperswil |
|
| İSV2 | 01.09 |
|
1 - 1 | Kriens |
|
| İSV2 | 04.09 | Aarau | 3 - 2 | Rapperswil |
|
| İSV2 | 11.09 | Rapperswil | 2 - 0 | Yverdon |
|
| İSV2 | 18.09 | Xamax | 0 - 3 | Rapperswil |
|
| İSV2 | 09.10 | Rapperswil | 0 - 3 | Stade Ouchy |
|
| İSVK | 16.10 | Rapperswil | 0 - 2 | St. Gallen |
|
| İSV2 | 23.10 | Wil 1900 | v | Rapperswil | |
| İSV2 | 30.10 | Rapperswil | v | Nyonnais | |
| İSV2 | 06.11 | Kriens | v | Rapperswil |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %40 | 3 | %50 |
|
| Berabere | 3 | %30 | 1 | %17 |
|
| Kaybetti | 3 | %30 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %30 | 2 | %40 |
|
| Berabere | 1 | %10 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 6 | %60 | 3 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %50 | 3 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %20 | 1 | %17 |
|
| Kaybetti | 3 | %30 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %30 | 3 | %60 |
|
| Berabere | 3 | %30 | 1 | %20 |
|
| Kaybetti | 4 | %40 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 5 | %50 | 2 | %33 |
|
| Yok | 5 | %50 | 4 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 5 | %50 | 3 | %60 |
|
| Yok | 5 | %50 | 2 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 10 | %100 | 6 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 10 | %100 | 5 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %60 | 4 | %67 |
|
| Üst | 4 | %40 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %40 | 1 | %20 |
|
| Üst | 6 | %60 | 4 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %70 | 5 | %83 |
|
| Üst | 3 | %30 | 1 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %80 | 4 | %80 |
|
| Üst | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 7 | %70 | 5 | %83 |
|
| 4-5 | 3 | %30 | 1 | %17 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 8 | %80 | 4 | %80 |
|
| 4-5 | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| 6+ | 1 | %10 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %40 | 3 | %50 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %20 | 1 | %16 |
|
| 2/X | 1 | %10 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 3 | %30 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| X/1 | 2 | %20 | 1 | %20 |
|
| 2/1 | 1 | %10 | 1 | %20 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %10 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 5 | %50 | 2 | %40 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Salchli |
K
|
10 | |||
| Kevin Tröndle |
D
|
0,10 M € | 7 | 1 | |
| Manuel Fah |
D
|
9 | |||
| Enea Heiniger |
D
|
9 | |||
| Julian Hermann |
O
|
9 | |||
| Mauricio Willimann Rangel |
O
|
10 | |||
| Martin François |
O
|
0,05 M € | 10 | 2 | |
| Elio Rufener |
O
|
10 | 5 | ||
| Malek Sadek Ishuayed Sanchez |
F
|
10 | 1 | ||
| Nico Siegrist |
F
|
0,20 M € | 10 | 2 | |
| Albin Krasniqi |
F
|
10 | 4 | ||
| Toplam: | 0,35 M € | 15 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ismajl Beka |
D
|
0,45 M € | 3 | ||
| Joseph Junior Ambassa |
D
|
10 | |||
| Valon Hamdiju |
D
|
7 | |||
| Alexis Charveys |
O
|
10 | 1 | ||
| Salifou Diarrassouba |
O
|
10 | 2 | ||
| Noa-Grace Mupemba |
F
|
4 | 4 | ||
| Evan Rossier |
F
|
10 | |||
| Axel Bakayoko |
F
|
1,50 M € | 9 | 1 | |
| Bruno Morgado |
F
|
8 | |||
| William Le Pogam |
F
|
10 | |||
| A. Omerovic |
B
|
5 | |||
| Toplam: | 1,95 M € | 8 | |||
| Elio Rufener | 5 |
| Albin Krasniqi | 4 |
| Nico Siegrist | 2 |
| Noa-Grace Mupemba | 4 |
| Yannis Ryter | 3 |
| Salifou Diarrassouba | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Ouchy | 10 | 24 | +17 | |
| 2 | Yverdon | 10 | 19 | +7 | |
| 3 | Winterthur | 10 | 18 | +8 | |
| 4 | Kriens | 10 | 15 | +5 | |
| 5 | Neuchatel Xamax | 10 | 15 | -2 | |
| 6 | Aarau | 10 | 12 | -3 | |
| 7 | Rapperswil-Jona | 10 | 10 | -4 | |
| 8 | Wil 1900 | 10 | 10 | -6 | |
| 9 | Etoile Carouge | 10 | 9 | -6 | |
| 10 | Stade Nyonnais | 10 | 5 | -16 | |