| Tüm Maçlar | ||
| Compostela | 3 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Villalbes | 3 | |
| Compostela Evindeki Maçlar | ||
| Compostela | 3 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Villalbes | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
İSTL
|
09.10.2016 | MS | Compostela | 1 - 0 | Villalbes | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
İSTL
|
25.02.2017 | MS | Villalbes | 2 - 0 | Compostela | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İSTL
|
10.09.2017 | MS | Villalbes | 4 - 1 | Compostela | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İSTL
|
28.01.2018 | MS | Compostela | 3 - 0 | Villalbes | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HAZ
|
29.07.2023 | Pen | Compostela | 0 - 0 | Villalbes | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İS4
|
15.10.2023 | MS | Compostela | 0 - 2 |
Villalbes
|
0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İS4
|
25.02.2024 | MS | Villalbes | 0 - 0 | Compostela | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSTL
|
09.11.2025 | MS | Villalbes | 2 - 2 | Compostela | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSTL
|
22.03.2026 | MS | Compostela | 0 - 0 | Villalbes | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSTL
|
16.05.2026 | MS | Villalbes | 0 - 0 | Compostela | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSTL | 22.03 | Compostela | 0 - 0 | Villalbes |
|
| İSTL | 28.03 | Noia | 1 - 1 |
Compostela
|
|
| İSTL | 02.04 | Compostela | 5 - 1 | Gran Pena |
|
| İSTL | 05.04 | Compostela | 0 - 2 | Arteixo |
|
| İSTL | 12.04 | Arosa | 0 - 2 | Compostela |
|
| İSTL | 19.04 | Compostela | 2 - 2 | Atletico Coruna |
|
| İSTL | 26.04 | Somozas | 1 - 1 | Compostela |
|
| İSTL | 01.05 | Compostela | 2 - 1 | Estradense |
|
| İSTL | 10.05 | Viveiro | 0 - 1 | Compostela |
|
| İSTL | 16.05 | Villalbes | 0 - 0 | Compostela |
|
| İSTL | 24.05 | Compostela | v | Villalbes |
| İSTL | 22.03 | Compostela | 0 - 0 | Villalbes |
|
| İSTL | 28.03 | Villalbes | 0 - 1 |
Barco
|
|
| İSTL | 02.04 | Arosa | 1 - 1 | Villalbes |
|
| İSTL | 05.04 |
|
0 - 0 |
Villalbes
|
|
| İSTL | 12.04 | Villalbes | 2 - 0 | Juventud |
|
| İSTL | 19.04 | Celtiga | 0 - 1 | Villalbes |
|
| İSTL | 26.04 | Villalbes | 0 - 3 | Silva |
|
| İSTL | 03.05 | Gran Pena | 4 - 1 | Villalbes |
|
| İSTL | 10.05 | Villalbes | 2 - 1 | Polvorin |
|
| İSTL | 16.05 | Villalbes | 0 - 0 | Compostela |
|
| İSTL | 24.05 | Compostela | v | Villalbes |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %54 | 12 | %71 |
|
| Berabere | 12 | %34 | 4 | %24 |
|
| Kaybetti | 4 | %11 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %37 | 6 | %35 |
|
| Berabere | 14 | %40 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 8 | %23 | 2 | %12 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %17 | 4 | %24 |
|
| Berabere | 27 | %77 | 13 | %76 |
|
| Kaybetti | 2 | %6 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 31 | %89 | 15 | %88 |
|
| Kaybetti | 4 | %11 | 2 | %12 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %51 | 10 | %59 |
|
| Yok | 17 | %49 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %31 | 5 | %29 |
|
| Yok | 24 | %69 | 12 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %23 | 2 | %12 |
|
| Üst | 27 | %77 | 15 | %88 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %43 | 10 | %59 |
|
| Üst | 20 | %57 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %60 | 6 | %35 |
|
| Üst | 14 | %40 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %71 | 15 | %88 |
|
| Üst | 10 | %29 | 2 | %12 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %80 | 12 | %71 |
|
| Üst | 7 | %20 | 5 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 29 | %83 | 15 | %88 |
|
| Üst | 6 | %17 | 2 | %12 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %23 | 2 | %12 |
|
| 2-3 | 20 | %57 | 10 | %59 |
|
| 4-5 | 6 | %17 | 4 | %24 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 15 | %43 | 10 | %59 |
|
| 2-3 | 14 | %40 | 5 | %29 |
|
| 4-5 | 6 | %17 | 2 | %12 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %17 | 4 | %23 |
|
| X/1 | 9 | %25 | 8 | %47 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 11 | %31 | 4 | %23 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %20 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/1 | 8 | %22 | 1 | %5 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/X | 13 | %37 | 8 | %47 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 10 | %28 | 6 | %35 |
|
| 2/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| Jorge Maceira Gonzalez | 14 |
| Anton Guisande Fernandez | 9 |
| Juan Manuel Parapar Calleja | 7 |
| Pablo Trigo Martinez | 14 |
| Alberto Lamas Verdes | 4 |
| Javier Varela Gonzalez | 4 |