Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Jaraaf
4
Beraberlik
7
DSC
2
Jaraaf Evindeki Maçlar
Jaraaf
1
Beraberlik
2
DSC
2
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2018/2019  SEN 18.05.2019 MS   Jaraaf 0 - 1 DSC   -      
2019/2020  SEN 25.01.2020 MS   DSC 0 - 2 Jaraaf   -      
2021/2022  SEN 27.02.2022 MS   DSC 0 - 0 Jaraaf   0 - 0      
2022/2023  SEN 26.11.2022 MS   Jaraaf 0 - 1 DSC   -      
2022/2023  SEN 06.05.2023 MS   DSC 0 - 1 Jaraaf   -      
2023/2024  SEN 04.11.2023 MS   DSC 1 - 1 Jaraaf   -      
2023/2024  SEN 02.03.2024 MS   Jaraaf 0 - 0 DSC   0 - 0      
2024/2025  SEN 27.10.2024 MS   Jaraaf 1 - 1 DSC   -      
2024/2025  SEN 08.03.2025 MS   DSC 0 - 2 Jaraaf   -      
2025/2026  SEN 01.02.2026 MS   DSC 0 - 0 Jaraaf   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Jaraaf - Form Durumu
SEN 08.03   AJEL 1 - 0 Jaraaf  
SEN 15.03   Jaraaf 0 - 1 Wally Daan  
SEN 25.03   StadeMbour 0 - 2 Jaraaf  
SEN 29.03   Teungueth 1 - 0 Jaraaf  
SEN 11.04   Jaraaf 2 - 1 Guediawaye  
SEN 18.04   Goree 0 - 0 Jaraaf  
SEN 26.04   Jaraaf 1 - 0 Linguere  
SEN 02.05   Generation Ft. 2 - 0 Jaraaf  
SEN 10.05   Jaraaf 0 - 0 Sonacos  
SEN 13.05   Pikine 0 - 0 Jaraaf  
SEN 16.05 Jaraaf v DSC  
DSC - Form Durumu
SEN 07.03   Goree 1 - 0 DSC  
SEN 15.03   DSC 0 - 1 HLM FC  
SEN 25.03   Linguere 2 - 2 DSC  
SEN 29.03   DSC 1 - 1 Ouakam  
SEN 11.04   Generation Ft. 5 - 0 DSC  
SEN 18.04   DSC 2 - 0 AJEL  
SEN 26.04   Sonacos 1 - 1 DSC  
SEN 02.05   DSC 1 - 2 Wally Daan  
SEN 10.05   Pikine 0 - 0 DSC  
SEN 13.05   DSC 0 - 2 StadeMbour  
SEN 16.05 Jaraaf v DSC  
Bu ligde Jaraaf evinde 3 maçtır kaybetmiyor, toplamda 3 maçtır kazanamıyor.
Bu ligde DSC deplasmanda 11 maçtır kazanamıyor, toplamda 4 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Jaraaf - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 7 %26 4 %31
 
 
Berabere 13 %48 6 %46
 
 
Kaybetti 7 %26 3 %23
 
 
DSC - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %15 1 %8
 
 
Berabere 15 %56 8 %62
 
 
Kaybetti 8 %30 4 %31
 
 
 Jaraaf - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 22 %81 9 %69
 
 
Kaybetti 5 %19 4 %31
 
 
 DSC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 23 %85 11 %85
 
 
Kaybetti 4 %15 2 %15
 
 
Jaraaf - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 7 %26 4 %31
 
 
Yok 20 %74 9 %69
 
 
DSC - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 12 %44 5 %38
 
 
Yok 15 %56 8 %62
 
 
Jaraaf - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 16 %59 7 %54
 
 
Üst 11 %41 6 %46
 
 
DSC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 9 %33 5 %38
 
 
Üst 18 %67 8 %62
 
 
Jaraaf - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 25 %93 12 %92
 
 
Üst 2 %7 1 %8
 
 
DSC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %74 10 %77
 
 
Üst 7 %26 3 %23
 
 
Jaraaf - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 27 %100 13 %100
 
 
Üst 0 %0 0 %0
 
 
DSC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 22 %81 11 %85
 
 
Üst 5 %19 2 %15
 
 
Jaraaf - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 16 %59 7 %54
 
 
2-3 11 %41 6 %46
 
 
4-5 0 %0 0 %0
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
DSC - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 9 %33 5 %38
 
 
2-3 13 %48 6 %46
 
 
4-5 4 %15 2 %15
 
 
6+ 1 %4 0 %0
 
 
Jaraaf - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 1 %3 - -
 
 
X/1 7 %25 4 %30
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 11 %40 4 %30
 
 
2/X 2 %7 2 %15
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 4 %14 1 %7
 
 
2/2 2 %7 2 %15
 
 
DSC - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %7 2 %15
 
 
X/1 5 %18 2 %15
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 15 %55 8 %61
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 3 %11 1 %7
 
 
2/2 2 %7 - -
 
 
Jaraaf - En Golcüler
DSC - En Golcüler
Senegal 1.Lig Puan Durumu
  O P Av
1 AJEL   27 48 +7
2 Teungueth   27 47 +12
3 Goree   27 43 +14
4 Generation Foot   27 42 +14
5 Wally Daan   27 39 +4
6 Ouakam   27 38 +7
7 Casa Sport   27 36 +9
8 Pikine   27 36 +6
9 Jaraaf   27 34 0
10 Stade de Mbour   27 32 +1
11 HLM FC De Dakar   27 28 -8
12 DSC   27 27 -11
13 Guediawaye FC   27 26 -5
14 La Linguere   27 23 -13
15 Sonacos   27 23 -20
16 AS Camberene   27 20 -17