| Tüm Maçlar | ||
| Almere City U19 | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| NAC Breda U19 | 2 | |
| Almere City U19 Evindeki Maçlar | ||
| Almere City U19 | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| NAC Breda U19 | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 |
HOLEEU19
|
16.12.2017 | MS | Almere City U19 | 3 - 0 | NAC Breda U19 | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
HOLU19
|
20.01.2018 | MS | NAC Breda U19 | 1 - 1 | Almere City U19 | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
HOLU19
|
07.04.2018 | MS | Almere City U19 | 1 - 2 | NAC Breda U19 | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOL19L3
|
21.03.2026 | MS | Almere City U19 | 1 - 2 | NAC Breda U19 | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HOL19L3 | 14.02 | Almere City U19 | 3 - 1 | Heerenveen U19 |
|
| HOL19L3 | 28.02 | Dordrecht U19 | 0 - 1 | Almere City U19 |
|
| HOL19L3 | 07.03 | VVV | 3 - 1 | Almere City U19 |
|
| HOL19L3 | 14.03 | Excelsior U19 | 0 - 0 | Almere City U19 |
|
| HOL19L3 | 21.03 | Almere City U19 | 1 - 2 | NAC Breda U19 |
|
| HOL19L3 | 28.03 | Almere City U19 | 3 - 2 | VVV |
|
| HOL19L3 | 11.04 | Heerenveen U19 | 2 - 3 | Almere City U19 |
|
| HOL19L3 | 18.04 | Almere City U19 | 1 - 1 | Helmond |
|
| HOL19L3 | 05.05 | Almere City U19 | 5 - 1 | Dordrecht U19 |
|
| HOL19L3 | 09.05 | Vitesse U19 | 3 - 4 | Almere City U19 |
|
| HOL19L3 | 16.05 | Almere City U19 | v | Excelsior U19 | |
| HOL19L3 | 30.05 | NAC Breda U19 | v | Almere City U19 |
| HOL19L3 | 07.02 | NAC Breda U19 | 1 - 2 | Excelsior U19 |
|
| HOL19L3 | 28.02 | Vitesse U19 | 1 - 1 | NAC Breda U19 |
|
| HOL19L3 | 07.03 | Helmond | 0 - 1 | NAC Breda U19 |
|
| HOL19L3 | 14.03 | NAC Breda U19 | 1 - 5 | Heerenveen U19 |
|
| HOL19L3 | 21.03 | Almere City U19 | 1 - 2 | NAC Breda U19 |
|
| HOL19L3 | 28.03 | NAC Breda U19 | 1 - 0 | Helmond |
|
| HOL19L3 | 11.04 | NAC Breda U19 | 1 - 2 | VVV |
|
| HOL19L3 | 18.04 | Dordrecht U19 | 2 - 1 | NAC Breda U19 |
|
| HOL19L3 | 02.05 | NAC Breda U19 | 4 - 2 | Vitesse U19 |
|
| HOL19L3 | 09.05 | Excelsior U19 | 2 - 0 | NAC Breda U19 |
|
| HOL19L3 | 16.05 | Heerenveen U19 | v | NAC Breda U19 | |
| HOL19L3 | 30.05 | NAC Breda U19 | v | Almere City U19 |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %58 | 3 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %17 | 1 | %17 |
|
| Kaybetti | 3 | %25 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %42 | 2 | %33 |
|
| Berabere | 2 | %17 | 2 | %33 |
|
| Kaybetti | 5 | %42 | 2 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %8 | 1 | %17 |
|
| Berabere | 11 | %92 | 5 | %83 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 12 | %100 | 6 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 9 | %75 | 6 | %100 |
|
| Yok | 3 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 9 | %75 | 4 | %67 |
|
| Yok | 3 | %25 | 2 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %17 | 0 | %0 |
|
| Üst | 10 | %83 | 6 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %17 | 1 | %17 |
|
| Üst | 10 | %83 | 5 | %83 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %25 | 1 | %17 |
|
| Üst | 9 | %75 | 5 | %83 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %42 | 4 | %67 |
|
| Üst | 7 | %58 | 2 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %33 | 2 | %33 |
|
| Üst | 8 | %67 | 4 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %75 | 6 | %100 |
|
| Üst | 3 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %17 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %17 | 2 | %33 |
|
| 4-5 | 6 | %50 | 3 | %50 |
|
| 6+ | 2 | %17 | 1 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %17 | 1 | %17 |
|
| 2-3 | 7 | %58 | 5 | %83 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 3 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %8 | 1 | %16 |
|
| X/1 | 3 | %25 | 2 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %16 | 1 | %16 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6 | %50 | 2 | %33 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 5 | %41 | 2 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %16 | 2 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %41 | 2 | %33 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VVV U19 | 12 | 26 | +12 | |
| 2 | Almere City U19 | 12 | 23 | +9 | |
| 3 | Vitesse U19 | 12 | 20 | +5 | |
| 4 | Excelsior U19 | 12 | 17 | +3 | |
| 5 | NAC Breda U19 | 12 | 17 | -2 | |
| 6 | Dordrecht U19 | 12 | 14 | -10 | |
| 7 | Heerenveen U19 | 12 | 12 | 0 | |
| 8 | Helmond Sport U19 | 12 | 7 | -17 | |