| Tüm Maçlar | ||
| Thisted | 8 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Roskilde | 5 | |
| Thisted Evindeki Maçlar | ||
| Thisted | 3 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Roskilde | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 |
DAN1
|
26.08.2018 | MS | Roskilde | 2 - 2 | Thisted | 1 - 1 | 1,75 | 3,00 | 3,10 | |||||||||
| 2018/2019 |
DAN1
|
21.10.2018 | MS | Thisted | 3 - 2 |
Roskilde
|
0 - 2 | 2,80 | 3,00 | 1,95 | |||||||||
| 2018/2019 |
DAN1
|
24.03.2019 | MS | Roskilde | 2 - 1 | Thisted | 2 - 0 | 1,45 | 3,40 | 4,60 | |||||||||
| 2022/2023 |
DAN2
|
27.08.2022 | MS | Thisted | 1 - 1 | Roskilde | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
DAN2
|
06.04.2023 | MS | Roskilde | 0 - 1 | Thisted | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
DAN2
|
14.10.2023 | MS | Roskilde | 2 - 3 | Thisted | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
DAN2
|
18.11.2023 | MS | Thisted | 1 - 3 | Roskilde | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
DAN2
|
21.09.2025 | MS | Thisted | 0 - 0 | Roskilde | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
DAN2
|
01.11.2025 | MS | Roskilde | 1 - 2 | Thisted | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
DAN2
|
25.04.2026 | MS | Roskilde | 0 - 1 | Thisted | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| DAN2 | 20.03 | Vendsyssel | 2 - 1 | Thisted |
|
| DAN2 | 27.03 | Thisted | 1 - 0 | Skive IK |
|
| DAN2 | 01.04 | Fremad Amager | 2 - 0 | Thisted |
|
| DAN2 | 06.04 | Thisted | 0 - 0 | Brabrand |
|
| DAN2 | 11.04 | Thisted | 2 - 0 | Naestved |
|
| DAN2 | 19.04 | Thisted | 4 - 0 | Hellerup IK |
|
| DAN2 | 25.04 | Roskilde | 0 - 1 | Thisted |
|
| DAN2 | 01.05 | Vendsyssel | 1 - 0 | Thisted |
|
| DAN2 | 08.05 | Thisted | 1 - 2 | AB Gladsaxe |
|
| DAN2 | 13.05 | Thisted | 0 - 2 | Vendsyssel |
|
| DAN2 | 16.05 | Hellerup IK | v | Thisted | |
| DAN2 | 23.05 | Naestved | v | Thisted | |
| DAN2 | 29.05 | Thisted | v | Roskilde |
| DAN2 | 20.03 | Roskilde | 0 - 1 | FC Helsingor |
|
| DAN2 | 27.03 | AB Gladsaxe | 2 - 0 | Roskilde |
|
| DAN2 | 02.04 | Roskilde | 2 - 3 | Naestved |
|
| DAN2 | 06.04 | Vendsyssel | 3 - 0 | Roskilde |
|
| DAN2 | 11.04 | Roskilde | 1 - 1 | Vendsyssel |
|
| DAN2 | 17.04 | Naestved | 0 - 0 | Roskilde |
|
| DAN2 | 25.04 | Roskilde | 0 - 1 | Thisted |
|
| DAN2 | 01.05 | Roskilde | 2 - 3 | AB Gladsaxe |
|
| DAN2 | 08.05 | Hellerup IK | 1 - 2 | Roskilde |
|
| DAN2 | 13.05 | AB Gladsaxe | 1 - 2 | Roskilde |
|
| DAN2 | 16.05 | Roskilde | v | Naestved | |
| DAN2 | 24.05 | Vendsyssel | v | Roskilde | |
| DAN2 | 29.05 | Thisted | v | Roskilde |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %43 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 6 | %21 | 4 | %27 |
|
| Kaybetti | 10 | %36 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %43 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 9 | %32 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %32 | 5 | %33 |
|
| Berabere | 11 | %39 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 7 | %25 | 4 | %27 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %43 | 2 | %14 |
|
| Berabere | 9 | %32 | 7 | %50 |
|
| Kaybetti | 7 | %25 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %39 | 5 | %33 |
|
| Yok | 17 | %61 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Yok | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %32 | 4 | %27 |
|
| Üst | 19 | %68 | 11 | %73 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %18 | 3 | %21 |
|
| Üst | 23 | %82 | 11 | %79 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %57 | 8 | %53 |
|
| Üst | 12 | %43 | 7 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %50 | 8 | %57 |
|
| Üst | 14 | %50 | 6 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %86 | 12 | %80 |
|
| Üst | 4 | %14 | 3 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %79 | 14 | %100 |
|
| Üst | 6 | %21 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %32 | 4 | %27 |
|
| 2-3 | 15 | %54 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | 3 | %11 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %18 | 3 | %21 |
|
| 2-3 | 17 | %61 | 11 | %79 |
|
| 4-5 | 5 | %18 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %25 | 5 | %33 |
|
| X/1 | 3 | %10 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 4 | %14 | 3 | %20 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %14 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 7 | %25 | 4 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| X/X | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AB Gladsaxe | 6 | 62 | +6 | |
| 2 | Vendsyssel FF | 6 | 57 | +10 | |
| 3 | Naestved | 6 | 48 | -7 | |
| 4 | Roskilde | 6 | 43 | 0 | |
| 5 | Thisted | 6 | 42 | +3 | |
| 6 | Hellerup IK | 6 | 35 | -12 | |