Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Dundee FC
36
Beraberlik
13
St. Mirren
35
Dundee FC Evindeki Maçlar
Dundee FC
23
Beraberlik
5
St. Mirren
13
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  İKP 11.11.2023 MS   Dundee FC 4 - 0 St.Mirren   2 - 0      
2023/2024  İKP 07.02.2024 MS St.Mirren 2 - 0 Dundee FC   0 - 0      
2023/2024  İKP 04.05.2024 MS   Dundee FC 1 - 3 St.Mirren   0 - 1      
2024/2025  İKP 31.08.2024 MS   Dundee FC 2 - 2 St.Mirren   1 - 2      
2024/2025  İKP 29.12.2024 MS   St.Mirren 1 - 2 Dundee FC   1 - 1      
2024/2025  İKP 05.04.2025 MS   Dundee FC 2 - 0 St.Mirren   1 - 0      
2025/2026  İKP 27.09.2025 MS   St.Mirren 1 - 0 Dundee FC   1 - 0      
2025/2026  İKP 29.11.2025 MS   Dundee FC 3 - 1 St.Mirren   2 - 1      
2025/2026  İKP 31.01.2026 MS St.Mirren 0 - 0 Dundee FC   0 - 0      
2025/2026  İKP 02.05.2026 MS   Dundee FC 1 - 0 St.Mirren   1 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Dundee FC - Form Durumu
İKP 21.03 Hearts 1 - 0 Dundee FC  
İKP 05.04 Dundee FC 1 - 2 Celtic  
İKP 11.04   Kilmarnock 2 - 2 Dundee FC  
İKP 26.04   Dundee Utd 3 - 0 Dundee FC  
İKP 02.05   Dundee FC 1 - 0 St.Mirren  
İKP 09.05   Dundee FC 3 - 0 Livingston  
İKP 12.05   Kilmarnock 3 - 1 Dundee FC  
İKP 17.05   Dundee FC 3 - 2 Aberdeen  
HAZ 27.06   Livingston 2 - 0 Dundee FC  
HAZ 02.07   Dundee FC 1 - 2 Paksi SE  
HAZ 04.07 Dundee FC v M.Haifa  
HAZ 08.07 Brechin City v Dundee FC  
İKLK 11.07 Dundee FC v Airdrieonian  
St. Mirren - Form Durumu
İKK 19.04   Celtic 6 - 2 St.Mirren  
İKP 25.04   St.Mirren 0 - 2 Livingston  
İKP 02.05   Dundee FC 1 - 0 St.Mirren  
İKP 09.05   St.Mirren 0 - 3 Kilmarnock  
İKP 12.05   Aberdeen 0 - 2 St.Mirren  
İKP 17.05   St.Mirren 1 - 1 Dundee Utd  
İKCL 21.05   Partick 1 - 1 St.Mirren  
İKCL 25.05   St.Mirren 1 - 0 Partick  
HAZ 27.06   Arbroath 2 - 4 St.Mirren  
HAZ 01.07   St.Mirren 1 - 3 Hearts  
İKLK 11.07 Dumbarton v St.Mirren  
İKLK 18.07 Cove Rangers v St.Mirren  
İKLK 21.07 St.Mirren v East Kilbride  
Bu ligde Dundee FC evinde 3 maçtır kazanıyor
İstatistikler
Dundee FC - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 11 %29 9 %47
 
 
Berabere 9 %24 4 %21
 
 
Kaybetti 18 %47 6 %32
 
 
St. Mirren - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 8 %21 3 %16
 
 
Berabere 10 %26 4 %21
 
 
Kaybetti 20 %53 12 %63
 
 
 Dundee FC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 11 %29 7 %37
 
 
Berabere 11 %29 3 %16
 
 
Kaybetti 16 %42 9 %47
 
 
 St. Mirren - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 6 %16 2 %11
 
 
Berabere 18 %47 8 %42
 
 
Kaybetti 14 %37 9 %47
 
 
Dundee FC - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 18 %47 12 %63
 
 
Yok 20 %53 7 %37
 
 
St. Mirren - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 14 %37 11 %58
 
 
Yok 24 %63 8 %42
 
 
Dundee FC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 11 %29 3 %16
 
 
Üst 27 %71 16 %84
 
 
St. Mirren - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 12 %32 3 %16
 
 
Üst 26 %68 16 %84
 
 
Dundee FC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 16 %42 6 %32
 
 
Üst 22 %58 13 %68
 
 
St. Mirren - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 26 %68 11 %58
 
 
Üst 12 %32 8 %42
 
 
Dundee FC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 25 %66 12 %63
 
 
Üst 13 %34 7 %37
 
 
St. Mirren - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 32 %84 15 %79
 
 
Üst 6 %16 4 %21
 
 
Dundee FC - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 11 %29 3 %16
 
 
2-3 14 %37 9 %47
 
 
4-5 12 %32 6 %32
 
 
6+ 1 %3 1 %5
 
 
St. Mirren - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 12 %32 3 %16
 
 
2-3 20 %53 12 %63
 
 
4-5 4 %11 2 %11
 
 
6+ 2 %5 2 %11
 
 
Dundee FC - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 13 %34 7 %36
 
 
X/1 5 %13 - -
 
 
2/1 3 %7 2 %10
 
 
1/X 1 %2 - -
 
 
X/X 6 %15 3 %15
 
 
2/X 2 %5 1 %5
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 8 %21 6 %31
 
 
St. Mirren - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 12 %31 9 %47
 
 
X/1 5 %13 3 %15
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %2 - -
 
 
X/X 7 %18 3 %15
 
 
2/X 2 %5 1 %5
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 6 %15 2 %10
 
 
2/2 5 %13 1 %5
 
 
Dundee FC - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Kieran O'Hara
K
  4    
Billy Koumetio
D
0,45 M € 5    
Ryan Astley
O
  5 1  
Ethan Hamilton
O
  4    
Drey Wright
O
  3 1  
Callum Jones
O
  2    
Finlay Robertson
O
  4 1  
Charlie Reilly
O
  3    
Cameron Congreve
F
  4 1  
Joe Westley
F
  5 2  
Imari Narain Samuels
B
0,05 M € 5    
Toplam: 0,50 M €   6  
St. Mirren - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Ross Sinclair
K
  5    
Mark O'Hara
D
0,35 M € 5    
Scott Tanser
D
  4    
Marcus Fraser
D
0,35 M € 4    
Jayden Richardson
D
  4    
Miguel Freckleton
D
  5    
Roland Idowu
O
  4    
Allan Campbell
O
2,50 M € 5    
Alexandros Gogic
O
0,10 M € 3    
Jake Young
F
  4 1  
L. Douglas
B
  3    
Toplam: 3,30 M €   1  
Dundee FC - En Golcüler
Simon Murray 7
Joe Westley 4
Ashley Hay 4
Teknik Direktörlerin Aralarındaki Maçlar
Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar
Steven Pressley
1
Beraberlik
0
Craig McLeish
0
Steven Pressley Evindeki Maçlar
Steven Pressley
1
Beraberlik
0
Craig McLeish
0
Tüm maçlar
Maç Sonucu 36253 MBS:
1
2.02
X
2.88
2
2.75
İskoçya Premiership Küme Düşme Grubu Puan Durumu
  O P Av
1 Dundee United   5 45 -2
2 Dundee FC   5 42 0
3 Kilmarnock   5 40 +10
4 Aberdeen   5 40 0
5 St. Mirren   5 34 -4
6 Livingston   5 21 -4
Maç Sonucu 36253  
1
X
2
Çifte Şans 36254  
1-X
1-2
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (0:2) 36255  
1
X
2
-
Handikaplı Maç Sonucu (0:1) 36256  
1
X
2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0) 36257  
1
X
2
Handikaplı Maç Sonucu (2:0) 02088  
1
-
X
2
İlk Yarı/Maç Sonucu 36275  
1/1
1/X
1/2
X/1
X/X
X/2
2/1
2/X
2/2
Maç Sonucu ve (1,5) Alt/Üst 36259  
1 ve Alt
X ve Alt
2 ve Alt
1 ve Üst
X ve Üst
2 ve Üst
Maç Sonucu ve (2,5) Alt/Üst 36260  
1 ve Alt
X ve Alt
2 ve Alt
1 ve Üst
X ve Üst
2 ve Üst
Maç Sonucu ve (3,5) Alt/Üst 36261  
1 ve Alt
X ve Alt
2 ve Alt
1 ve Üst
X ve Üst
2 ve Üst
Maç Sonucu ve (4,5) Alt/Üst 36262  
1 ve Alt
X ve Alt
2 ve Alt
1 ve Üst
X ve Üst
2 ve Üst
İlk Gol 36258  
1
Olmaz
2
0,5 Alt/Üst 36263  
Alt
Üst
-
1,5 Alt/Üst 36264  
Alt
Üst
2,5 Alt/Üst 36265  
Alt
Üst
3,5 Alt/Üst 36266  
Alt
Üst
4,5 Alt/Üst 36267  
Alt
-
Üst
Karşılıklı Gol 36268  
Var
Yok
Toplam Gol Aralığı 36269  
0-1 Gol
2-3 Gol
4-5 Gol
6+ Gol
1. Yarı Sonucu 36270  
1
X
2
1. Yarı Çifte Şans 36271  
1-X
1-2
X-2
2. Yarı Sonucu 36276  
1
X
2
1. Yarı 0,5 Alt/Üst 36272  
Alt
Üst
1. Yarı 1,5 Alt/Üst 36273  
Alt
Üst
1. Yarı 2,5 Alt/Üst 36274  
Alt
-
Üst
Evsahibi 0,5 Alt/Üst 36278  
Alt
Üst
Evsahibi 1,5 Alt/Üst 36279  
Alt
Üst
Evsahibi 2,5 Alt/Üst 36280  
Alt
-
Üst
Deplasman 0,5 Alt/Üst 36281  
Alt
Üst
Deplasman 1,5 Alt/Üst 36282  
Alt
Üst
Deplasman 2,5 Alt/Üst 36283  
Alt
-
Üst
Tek/Çift 36290  
Tek
Çift
Daha Çok Gol Olacak Yarı 36284  
1.Y
Eşit
2.Y
Evsahibi İki Yarıda da Gol 36306  
Atar
Atamaz
Deplasman İki Yarıda da Gol 36305  
Atar
Atamaz
-