| Tüm Maçlar | ||
| Anderlecht | 47 | |
| Beraberlik | 28 | |
| Gent | 16 | |
| Anderlecht Evindeki Maçlar | ||
| Anderlecht | 30 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Gent | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
BEL
|
04.02.2024 | MS | Anderlecht | 1 - 0 | Gent | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
24.11.2024 | MS | Anderlecht | 6 - 0 |
Gent
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
02.02.2025 | MS |
|
1 - 0 |
Anderlecht
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
23.04.2025 | MS | Anderlecht | 5 - 0 | Gent | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
27.04.2025 | MS |
|
0 - 1 | Anderlecht | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
23.09.2025 | MS | Anderlecht | 1 - 0 | Gent | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEK
|
15.01.2026 | MS |
|
1 - 0 | Gent | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
18.01.2026 | MS | Gent | 4 - 2 | Anderlecht | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
12.04.2026 | MS | Anderlecht | 3 - 1 | Gent | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
10.05.2026 | MS | Gent | 1 - 1 |
Anderlecht
|
1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| BEL | 15.03 | Mechelen | 1 - 0 |
Anderlecht
|
|
| BEL | 22.03 | Anderlecht | 2 - 3 | Cercle Brugge |
|
| BEL | 06.04 | Club Brugge | 4 - 2 | Anderlecht |
|
| BEL | 12.04 | Anderlecht | 3 - 1 | Gent |
|
| BEL | 18.04 | Mechelen | 1 - 2 | Anderlecht |
|
| BEL | 23.04 | St. Truidense | 2 - 0 | Anderlecht |
|
| BEL | 26.04 |
|
1 - 3 | US Gilloise |
|
| BEL | 03.05 | Anderlecht | 1 - 3 | Club Brugge |
|
| BEL | 10.05 | Gent | 1 - 1 |
Anderlecht
|
|
| BEK | 14.05 | US Gilloise | 3 - 1 | Anderlecht |
|
| BEL | 17.05 | Anderlecht | v | Mechelen | |
| BEL | 21.05 | Anderlecht | v | St. Truidense | |
| BEL | 24.05 | US Gilloise | v | Anderlecht |
| BEL | 08.03 | Gent | 3 - 1 | Mechelen |
|
| BEL | 13.03 | Gent | 2 - 0 | Zulte Waregem |
|
| BEL | 22.03 | Dender EH | 1 - 3 | Gent |
|
| BEL | 06.04 | Gent | 1 - 1 | Mechelen |
|
| BEL | 12.04 | Anderlecht | 3 - 1 | Gent |
|
| BEL | 19.04 | Gent | 0 - 0 | St. Truidense |
|
| BEL | 22.04 | US Gilloise | 0 - 0 | Gent |
|
| BEL | 26.04 | Gent | 0 - 2 | Club Brugge |
|
| BEL | 03.05 | Mechelen | 1 - 0 | Gent |
|
| BEL | 10.05 | Gent | 1 - 1 |
Anderlecht
|
|
| BEL | 16.05 | St. Truidense | v | Gent | |
| BEL | 21.05 | Gent | v | US Gilloise | |
| BEL | 24.05 | Club Brugge | v | Gent |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %38 | 9 | %50 |
|
| Berabere | 9 | %24 | 4 | %22 |
|
| Kaybetti | 14 | %38 | 5 | %28 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %35 | 5 | %28 |
|
| Berabere | 10 | %27 | 5 | %28 |
|
| Kaybetti | 14 | %38 | 8 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %22 | 4 | %22 |
|
| Berabere | 17 | %46 | 8 | %44 |
|
| Kaybetti | 12 | %32 | 6 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %30 | 4 | %22 |
|
| Berabere | 13 | %35 | 8 | %44 |
|
| Kaybetti | 13 | %35 | 6 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %54 | 11 | %61 |
|
| Yok | 17 | %46 | 7 | %39 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 21 | %57 | 11 | %61 |
|
| Yok | 16 | %43 | 7 | %39 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %27 | 7 | %39 |
|
| Üst | 27 | %73 | 11 | %61 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %19 | 4 | %22 |
|
| Üst | 30 | %81 | 14 | %78 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %51 | 8 | %44 |
|
| Üst | 18 | %49 | 10 | %56 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %49 | 7 | %39 |
|
| Üst | 19 | %51 | 11 | %61 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %59 | 10 | %56 |
|
| Üst | 15 | %41 | 8 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %65 | 10 | %56 |
|
| Üst | 13 | %35 | 8 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %27 | 7 | %39 |
|
| 2-3 | 12 | %32 | 3 | %17 |
|
| 4-5 | 10 | %27 | 6 | %33 |
|
| 6+ | 5 | %14 | 2 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %19 | 4 | %22 |
|
| 2-3 | 17 | %46 | 6 | %33 |
|
| 4-5 | 11 | %30 | 7 | %39 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 1 | %6 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %21 | 4 | %22 |
|
| X/1 | 8 | %21 | 4 | %22 |
|
| 2/1 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 7 | %18 | 4 | %22 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| 2/2 | 7 | %18 | 5 | %27 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %27 | 5 | %27 |
|
| X/1 | 4 | %10 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 6 | %16 | 3 | %16 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 3 | %16 |
|
| 2/2 | 7 | %18 | 2 | %11 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Colin Coosemans |
K
|
0,85 M € | 6 | ||
| Ludwig Augustinsson |
D
|
4,25 M € | 6 | ||
| Lucas Hey |
D
|
4,00 M € | 4 | ||
| Mathys Angely |
D
|
3 | |||
| Ilay Camara |
D
|
4 | |||
| Nathan De Cat |
O
|
4 | |||
| Tristan Degreef |
O
|
2,00 M € | 7 | 1 | |
| Marco Kana |
O
|
1,00 M € | 5 | ||
| Yari Verschaeren |
O
|
5,00 M € | 7 | 1 | |
| Mihajlo Cvetkovic |
F
|
7 | 4 | 1 | |
| Adriano Bertaccini |
F
|
0,15 M € | 7 | 2 | |
| Toplam: | 17,25 M € | 8 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Davy Roef |
K
|
1,25 M € | 7 | ||
| Matties Volckaert |
D
|
7 | |||
| Jean-Kevin Duverne |
D
|
3,50 M € | 5 | 1 | |
| Siebe Van Der Heyden |
D
|
2,00 M € | 7 | ||
| Leonardo Lopes |
O
|
6 | |||
| Michal Skoras |
O
|
4,00 M € | 7 | ||
| Tibe De Vlieger |
O
|
6 | |||
| Aime Omgba |
F
|
4 | |||
| Tiago Araujo |
F
|
7 | |||
| Bi Christ Hyllarion Goore |
F
|
7 | |||
| Ibrahima Cisse |
B
|
7 | |||
| Toplam: | 10,75 M € | 1 | |||
| Thorgan Hazard | 13 |
| Mihajlo Cvetkovic | 9 |
| Nilson Angulo | 6 |
| Wilfried Kanga | 11 |
| Omri Gandelman | 7 |
| Max Dean | 7 |
Lawrence Visser
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | BEL |
12.04.2026 | MS | Anderlecht | 3 - 1 | Gent | 0 - 1 | ||||||||
| 2025/2026 | BEL |
18.01.2026 | MS | Gent | 4 - 2 | Anderlecht | 1 - 2 | ||||||||
| 2024/2025 | BEL |
27.04.2025 | MS | Gent | 0 - 1 | Anderlecht | 0 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 38 | 18 | 7 | 13 | 6 | 6 |
| İçerde | 23 | 11 | 7 | 5 | 3 | 4 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 40 | 16 | 9 | 15 | 5 | 5 |
| Deplasmanda | 18 | 7 | 5 | 6 | 2 | 4 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Jeremy Taravel | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Rik De Mil | 0 | |
| Jeremy Taravel Evindeki Maçlar | ||||
| Jeremy Taravel | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Rik De Mil | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.75
|
X
3.17
|
2
3.14
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 7 | 18 | +13 | |
| 2 | Union Saint-Gilloise | 7 | 16 | +7 | |
| 3 | St. Truidense | 7 | 10 | +2 | |
| 4 | Anderlecht | 7 | 7 | -5 | |
| 5 | Gent | 7 | 4 | -5 | |
| 6 | Mechelen | 7 | 4 | -12 | |