| Tüm Maçlar | ||
| Osaka | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Ehime FC | 4 | |
| Osaka Evindeki Maçlar | ||
| Osaka | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Ehime FC | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 |
JPK
|
05.09.2015 | UZ | Osaka | 2 - 3 | Ehime FC | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023 |
JAP3
|
26.03.2023 | MS | Ehime FC | 2 - 1 | Osaka | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2023 |
JAP3
|
02.12.2023 | MS | Osaka | 1 - 2 | Ehime FC | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2026 |
JAP2-3
|
15.03.2026 | MS | Ehime FC | 0 - 1 | Osaka | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
JAP2-3
|
17.04.2026 | MS | Osaka | 0 - 1 | Ehime FC | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| JAP2-3 | 30.05 | Osaka | 0 - 0 | Biwako Shiga |
|
| JAP2-3 | 06.06 | Jubilo Iwata | 2 - 2 | Osaka |
|
| JAP3 | 08.08 | Gainare | 1 - 1 | Osaka |
|
| JAP3 | 16.08 | Osaka | 4 - 2 | Parceiro N |
|
| JPK | 19.08 | Nara Club | 1 - 4 | Osaka |
|
| JAP3 | 22.08 | Osaka | 2 - 2 | Ryukyu |
|
| JPK | 26.08 | Shimizu | 2 - 1 | Osaka |
|
| JAP3 | 30.08 |
|
0 - 0 | Osaka |
|
| JLK | 02.09 | Osaka | 3 - 0 | Kofu |
|
| JAP3 | 05.09 | Matsumoto | 0 - 0 | Osaka |
|
| JAP3 | 14.09 | Osaka | v | Ehime FC | |
| JAP3 | 18.09 | Osaka | v | Fukushima | |
| JAP3 | 26.09 | Kochi Utd | v | Osaka |
| JAP2-3 | 30.05 | Ehime FC | 0 - 1 | Roasso |
|
| JAP2-3 | 06.06 | Fujieda MYFC | 1 - 0 | Ehime FC |
|
| JAP3 | 09.08 | Ehime FC | 4 - 1 | Nara Club |
|
| JAP3 | 16.08 | Ehime FC | 4 - 0 | Gainare |
|
| JPK | 19.08 | Ehime FC | 2 - 1 | IPU |
|
| JAP3 | 22.08 | Matsumoto | 2 - 2 | Ehime FC |
|
| JPK | 26.08 | V-Varen Naga | 3 - 2 | Ehime FC |
|
| JAP3 | 30.08 | Zweigen | 0 - 1 | Ehime FC |
|
| JLK | 02.09 | Ehime FC | 1 - 0 | Blaublitz |
|
| JAP3 | 05.09 | Ehime FC | 4 - 2 | Giravanz |
|
| JAP3 | 14.09 | Osaka | v | Ehime FC | |
| JAP3 | 19.09 | Ehime FC | v | Kamatamare | |
| JAP3 | 26.09 | Ryukyu | v | Ehime FC |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %15 | 1 | %10 |
|
| Berabere | 10 | %50 | 5 | %50 |
|
| Kaybetti | 7 | %35 | 4 | %40 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %40 | 5 | %50 |
|
| Berabere | 3 | %15 | 2 | %20 |
|
| Kaybetti | 9 | %45 | 3 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %5 | - | %0 |
|
| Berabere | 13 | %65 | 6 | %60 |
|
| Kaybetti | 6 | %30 | 4 | %40 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %40 | 6 | %60 |
|
| Berabere | 7 | %35 | 3 | %30 |
|
| Kaybetti | 5 | %25 | 1 | %10 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 8 | %40 | 5 | %50 |
|
| Yok | 12 | %60 | 5 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 5 | %25 | 3 | %30 |
|
| Yok | 15 | %75 | 7 | %70 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %50 | 4 | %40 |
|
| Üst | 10 | %50 | 6 | %60 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %50 | 5 | %50 |
|
| Üst | 10 | %50 | 5 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %65 | 6 | %60 |
|
| Üst | 7 | %35 | 4 | %40 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %65 | 6 | %60 |
|
| Üst | 7 | %35 | 4 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %75 | 8 | %80 |
|
| Üst | 5 | %25 | 2 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %75 | 7 | %70 |
|
| Üst | 5 | %25 | 3 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %50 | 4 | %40 |
|
| 2-3 | 5 | %25 | 4 | %40 |
|
| 4-5 | 5 | %25 | 2 | %20 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %50 | 5 | %50 |
|
| 2-3 | 5 | %25 | 2 | %20 |
|
| 4-5 | 4 | %20 | 2 | %20 |
|
| 6+ | 1 | %5 | 1 | %10 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %10 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %10 | 1 | %10 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %45 | 4 | %40 |
|
| 2/X | 1 | %5 | 1 | %10 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %10 | 1 | %10 |
|
| 2/2 | 4 | %20 | 3 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %15 | 1 | %10 |
|
| X/1 | 3 | %15 | 2 | %20 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %5 | 1 | %10 |
|
| 2/X | 2 | %10 | 1 | %10 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %15 | - | - |
|
| 2/2 | 8 | %40 | 5 | %50 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Hiromichi Sugawara |
K
|
18 | |||
| Ryu Kawakami |
D
|
18 | 1 | ||
| Yuto Minakuchi |
D
|
2 | |||
| Shunsuke Tachino |
D
|
11 | 1 | ||
| Rikuto Kubo |
O
|
15 | |||
| Shunta Morimura |
O
|
8 | |||
| Yoko Iesaka |
O
|
16 | 1 | ||
| Sho Sumida |
O
|
16 | |||
| Soichiro Tsutsumi |
O
|
18 | |||
| Takumi Shimada |
F
|
18 | 4 | ||
| Ryunosuke Sugawara |
B
|
14 | 3 | ||
| Toplam: | 10 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Shugo Tsuji |
K
|
16 | |||
| Koji Sugiyama |
D
|
18 | |||
| Ryota Abe |
D
|
18 | 2 | ||
| Ryo Saito |
O
|
18 | 2 | ||
| Ryosuke Maeda |
O
|
17 | 1 | ||
| Kota Miyamoto |
O
|
0,10 M € | 12 | 1 | |
| Yuhi Takemoto |
O
|
18 | 2 | ||
| Kohei Hosoya |
O
|
5 | |||
| Yuya Taguchi |
F
|
18 | 6 | ||
| Takaya Kuroishi |
F
|
13 | 1 | ||
| Shota Hino |
B
|
18 | 4 | ||
| Toplam: | 0,10 M € | 19 | |||
| Takumi Shimada | 4 |
| Ryunosuke Sugawara | 3 |
| Shunsuke Tachino | 2 |
| Yuya Taguchi | 6 |
| Shota Hino | 4 |
| Ryo Saito | 2 |
|
1
1.91
|
X
2.74
|
2
2.86
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kataller Toyama | 18 | 36 | +13 | |
| 2 | Albirex Niigata | 18 | 32 | +4 | |
| 3 | Tokushima Vortis | 18 | 30 | +14 | |
| 4 | Kochi United | 18 | 28 | +2 | |
| 5 | Ehime FC | 18 | 27 | +7 | |
| 6 | Zweigen Kanazawa | 18 | 22 | -6 | |
| 7 | Imabari | 18 | 20 | -4 | |
| 8 | Nara Club | 18 | 19 | -9 | |
| 9 | Kamatamare Sanuki | 18 | 18 | -18 | |
| 10 | Osaka | 18 | 17 | -3 | |