| Tüm Maçlar | ||
| Dynamo de Douala | 5 | |
| Beraberlik | 2 | |
| PWD | 2 | |
| Dynamo de Douala Evindeki Maçlar | ||
| Dynamo de Douala | 3 | |
| Beraberlik | 1 | |
| PWD | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 |
KAM2
|
18.04.2017 | MS | PWD | 0 - 1 | Dynamo | - | ||||||||||||
| 2017 |
KAM2
|
14.08.2017 | MS | Dynamo | 1 - 0 | PWD | - | ||||||||||||
| 2018 |
KAM2
|
08.04.2018 | MS | PWD | 0 - 0 | Dynamo | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2018 |
KAM2
|
30.06.2018 | MS | Dynamo | 1 - 0 | PWD | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
KAM1
|
18.10.2023 | MS | PWD | 0 - 2 | Dynamo | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
KAM1
|
30.12.2023 | MS | Dynamo | 1 - 2 | PWD | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
KAM1
|
15.12.2024 | MS | Dynamo | 1 - 0 | PWD | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
KAM1
|
30.03.2025 | MS | PWD | 2 - 1 | Dynamo | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
KAM1
|
29.03.2026 | MS | Dynamo | 2 - 2 | PWD | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| KAM1 | 17.03 | Cotonspor | 2 - 1 | Dynamo |
|
| KAM1 | 22.03 | Fauve Azur | 0 - 1 | Dynamo |
|
| KAM1 | 29.03 | Dynamo | 2 - 2 | PWD |
|
| KAM1 | 01.04 | Panthere | 3 - 0 | Dynamo |
|
| KAM1 | 05.04 | Dynamo | 1 - 2 | Unisport B |
|
| KAM1 | 19.04 | Fortuna Mfou | 1 - 3 | Dynamo |
|
| KAM1 | 23.04 | Victoria Utd | 1 - 2 | Dynamo |
|
| KAM1 | 29.04 | Dynamo | 1 - 1 | Colombe |
|
| KAM1 | 03.05 | Aigle Royal | 1 - 2 | Dynamo |
|
| KAM1 | 10.05 | Dynamo | 2 - 1 | Renard |
|
| KAM1 | 17.05 | Canon | v | Dynamo | |
| KAM1 | 24.05 | Aigle Roya | v | Dynamo | |
| KAM1 | 31.05 | Dynamo | v | Fauve Azur |
| KAM1 | 18.03 | PWD | 0 - 0 | Fortuna Mfou |
|
| KAM1 | 22.03 | PWD | 2 - 1 | Aigle Roya |
|
| KAM1 | 29.03 | Dynamo | 2 - 2 | PWD |
|
| KAM1 | 01.04 | Colombe | 3 - 1 | PWD |
|
| KAM1 | 05.04 | PWD | 4 - 1 | Aigle Royal |
|
| KAM1 | 19.04 | PWD | 0 - 1 | Victoria Utd |
|
| KAM1 | 23.04 | Renard | 2 - 0 | PWD |
|
| KAM1 | 29.04 | Gazelle | 4 - 2 | PWD |
|
| KAM1 | 03.05 | Cotonspor | 5 - 2 | PWD |
|
| KAM1 | 10.05 | Panthere | 1 - 2 | PWD |
|
| KAM1 | 17.05 | PWD | v | Unisport B | |
| KAM1 | 24.05 | PWD | v | Fauve Azur | |
| KAM1 | 31.05 | Aigle Roya | v | PWD |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %50 | 5 | %56 |
|
| Berabere | 4 | %22 | 2 | %22 |
|
| Kaybetti | 5 | %28 | 2 | %22 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %44 | 2 | %20 |
|
| Berabere | 2 | %11 | 1 | %10 |
|
| Kaybetti | 8 | %44 | 7 | %70 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %28 | 2 | %22 |
|
| Berabere | 9 | %50 | 4 | %44 |
|
| Kaybetti | 4 | %22 | 3 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %11 | 2 | %20 |
|
| Berabere | 11 | %61 | 4 | %40 |
|
| Kaybetti | 5 | %28 | 4 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %61 | 6 | %67 |
|
| Yok | 7 | %39 | 3 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %61 | 7 | %70 |
|
| Yok | 7 | %39 | 3 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %17 | 0 | %0 |
|
| Üst | 15 | %83 | 9 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %22 | 1 | %10 |
|
| Üst | 14 | %78 | 9 | %90 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %33 | 3 | %33 |
|
| Üst | 12 | %67 | 6 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %33 | 2 | %20 |
|
| Üst | 12 | %67 | 8 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %67 | 5 | %56 |
|
| Üst | 6 | %33 | 4 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %61 | 5 | %50 |
|
| Üst | 7 | %39 | 5 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %17 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 9 | %50 | 5 | %56 |
|
| 4-5 | 5 | %28 | 3 | %33 |
|
| 6+ | 1 | %6 | 1 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %22 | 1 | %10 |
|
| 2-3 | 7 | %39 | 4 | %40 |
|
| 4-5 | 5 | %28 | 3 | %30 |
|
| 6+ | 2 | %11 | 2 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %16 | 2 | %22 |
|
| X/1 | 5 | %27 | 3 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %11 | - | - |
|
| 2/X | 2 | %11 | 2 | %22 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %11 | 1 | %11 |
|
| 2/2 | 4 | %22 | 1 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %22 | 4 | %40 |
|
| X/1 | 8 | %44 | 3 | %30 |
|
| 2/1 | 1 | %5 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %5 | - | - |
|
| 2/X | 1 | %5 | 1 | %10 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %11 | 1 | %10 |
|
| 2/2 | 1 | %5 | 1 | %10 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport Bafang | 18 | 40 | +19 | |
| 2 | Colombe | 18 | 31 | +14 | |
| 3 | Cotonsport | 18 | 31 | +9 | |
| 4 | Dynamo de Douala | 18 | 31 | +8 | |
| 5 | Canon | 18 | 28 | +7 | |
| 6 | Victoria United | 18 | 27 | 0 | |
| 7 | Gazelle | 18 | 26 | -2 | |
| 8 | PWD | 18 | 26 | -3 | |
| 9 | Panthere | 18 | 25 | +4 | |
| 10 | Aigle Royal | 18 | 21 | +2 | |
| 11 | Stade Renard | 18 | 19 | -1 | |
| 12 | Fauve Azur Elite | 18 | 14 | -19 | |
| 13 | Fortuna Mfou | 18 | 13 | -24 | |
| 14 | Aigle Royal de Moungo | 18 | 12 | -14 | |