| Tüm Maçlar | ||
| Bucheon 1995 | 13 | |
| Beraberlik | 15 | |
| Anyang | 20 | |
| Bucheon 1995 Evindeki Maçlar | ||
| Bucheon 1995 | 6 | |
| Beraberlik | 8 | |
| Anyang | 10 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 |
GKOR2
|
22.06.2022 | MS | Bucheon 95 | 0 - 1 | Anyang | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2022 |
GKOR2
|
16.08.2022 | MS | Anyang | 4 - 2 | Bucheon 95 | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2022 |
GKOR2
|
08.10.2022 | MS | Anyang | 1 - 0 | Bucheon 95 | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
GKOR2
|
08.04.2023 | MS | Bucheon 95 | 2 - 4 | Anyang | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2023 |
GKOR2
|
03.06.2023 | MS | Anyang | 2 - 2 | Bucheon 95 | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2023 |
GKOR2
|
21.10.2023 | MS | Bucheon 95 | 1 - 1 | Anyang | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024 |
GKOR2
|
10.04.2024 | MS | Anyang | 3 - 0 | Bucheon 95 | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
GKOR2
|
30.06.2024 | MS | Bucheon 95 | 1 - 2 | Anyang | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
GKOR2
|
02.11.2024 | MS | Bucheon 95 | 0 - 0 | Anyang | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
GKOR
|
02.05.2026 | MS |
|
0 - 1 | Bucheon 95 | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| GKOR | 18.03 | Bucheon 95 | 0 - 0 | Gangwon |
|
| GKOR | 22.03 |
|
0 - 0 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 04.04 | Jeju Utd | 1 - 0 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 11.04 | Gwangju | 0 - 1 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 18.04 | Bucheon 95 | 2 - 2 | Incheon Utd |
|
| GKOR | 21.04 | FC Seoul | 3 - 0 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 25.04 |
|
0 - 2 | Gimcheon Sangmu |
|
| GKOR | 02.05 |
|
0 - 1 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 05.05 | Bucheon 95 | 0 - 1 | Jeju Utd |
|
| GKOR | 10.05 | Ulsan Hyundai | 1 - 0 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 13.05 | Bucheon 95 | v | Jeonbuk Motors | |
| GKOR | 17.05 | Bucheon 95 | v | Pohang Steelers | |
| GKOR | 04.07 | Daejeon Citizen | v | Bucheon 95 |
| GKOR | 18.03 | Jeonbuk Motors | 2 - 1 | Anyang |
|
| GKOR | 22.03 |
|
0 - 1 | Incheon Utd |
|
| GKOR | 05.04 | Anyang | 1 - 1 | FC Seoul |
|
| GKOR | 12.04 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Anyang |
|
| GKOR | 19.04 | Pohang Steelers | 0 - 1 | Anyang |
|
| GKOR | 22.04 | Anyang | 1 - 1 | Ulsan Hyundai |
|
| GKOR | 26.04 | Gwangju | 2 - 5 | Anyang |
|
| GKOR | 02.05 |
|
0 - 1 | Bucheon 95 |
|
| GKOR | 05.05 |
|
0 - 0 |
Anyang
|
|
| GKOR | 10.05 | Anyang | 1 - 1 | Jeonbuk Motors |
|
| GKOR | 13.05 | Anyang | v | Gimcheon Sangmu | |
| GKOR | 17.05 | Jeju Utd | v | Anyang | |
| GKOR | 04.07 | Anyang | v | Pohang Steelers |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %23 | - | %0 |
|
| Berabere | 4 | %31 | 3 | %50 |
|
| Kaybetti | 6 | %46 | 3 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %23 | 2 | %29 |
|
| Berabere | 7 | %54 | 4 | %57 |
|
| Kaybetti | 3 | %23 | 1 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 8 | %62 | 4 | %67 |
|
| Kaybetti | 5 | %38 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %15 | 1 | %14 |
|
| Berabere | 10 | %77 | 6 | %86 |
|
| Kaybetti | 1 | %8 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 4 | %31 | 3 | %50 |
|
| Yok | 9 | %69 | 3 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 9 | %69 | 5 | %71 |
|
| Yok | 4 | %31 | 2 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %54 | 2 | %33 |
|
| Üst | 6 | %46 | 4 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %31 | 2 | %29 |
|
| Üst | 9 | %69 | 5 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %69 | 4 | %67 |
|
| Üst | 4 | %31 | 2 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %77 | 5 | %71 |
|
| Üst | 3 | %23 | 2 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %85 | 5 | %83 |
|
| Üst | 2 | %15 | 1 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %92 | 6 | %86 |
|
| Üst | 1 | %8 | 1 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %54 | 2 | %33 |
|
| 2-3 | 4 | %31 | 3 | %50 |
|
| 4-5 | 2 | %15 | 1 | %17 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %31 | 2 | %29 |
|
| 2-3 | 8 | %62 | 4 | %57 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %8 | 1 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %23 | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %23 | 2 | %33 |
|
| 2/X | 1 | %7 | 1 | %16 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %38 | 2 | %33 |
|
| 2/2 | 1 | %7 | 1 | %16 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 2 | %15 | 1 | %14 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %7 | - | - |
|
| X/X | 5 | %38 | 4 | %57 |
|
| 2/X | 1 | %7 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %23 | 1 | %14 |
|
| 2/2 | 1 | %7 | 1 | %14 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Hyung-Geun Kim |
K
|
11 | |||
| Patrick |
D
|
0,10 M € | 8 | ||
| Sung-Wook Hong |
D
|
12 | |||
| Bit-Garam Yoon |
O
|
0,70 M € | 10 | ||
| Tae-Hyun Ahn |
O
|
12 | |||
| Ho-Jin Jeong |
O
|
8 | |||
| Rodrigo Bassani |
O
|
6 | |||
| Jong-Woo Kim |
O
|
0,05 M € | 6 | ||
| Eui-Hyeong Lee |
F
|
8 | |||
| Jefferson Fernando Isidio |
F
|
12 | 4 | 1 | |
| Kazuki Takahashi |
F
|
12 | |||
| Toplam: | 0,85 M € | 4 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jeong-Hoon Kim |
K
|
12 | |||
| Kwon Kyung-Won |
D
|
0,75 M € | 10 | ||
| Chang-Yong Lee |
D
|
10 | 1 | ||
| Dong Jin Kim |
D
|
12 | |||
| Tae-Hee Lee |
D
|
0,10 M € | 12 | ||
| Jeong-Hyun Kim |
O
|
11 | 1 | 1 | |
| Woon Kim |
F
|
10 | 2 | ||
| York Rafael |
F
|
4 | |||
| Geon-Joo Choi |
F
|
12 | 2 | ||
| Airton |
B
|
12 | 4 | ||
| Chae Hyun-Woo |
B
|
7 | |||
| Toplam: | 0,85 M € | 9 | |||
| Jefferson Fernando Isidio | 4 |
| Vitor Rego | 2 |
| Jae-Won Shin | 1 |
| Airton | 4 |
| Matheus | 3 |
| Geon-Joo Choi | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 14 | 29 | +14 | |
| 2 | Ulsan Hyundai | 13 | 23 | +3 | |
| 3 | Jeonbuk Motors | 13 | 22 | +8 | |
| 4 | Pohang Steelers | 14 | 22 | +2 | |
| 5 | Gangwon | 14 | 21 | +7 | |
| 6 | Incheon United | 14 | 18 | 0 | |
| 7 | Jeju United | 13 | 18 | -1 | |
| 8 | Daejeon Citizen | 14 | 16 | +2 | |
| 9 | Anyang | 13 | 16 | +2 | |
| 10 | Gimcheon Sangmu | 13 | 13 | -5 | |
| 11 | Bucheon 1995 | 13 | 13 | -6 | |
| 12 | Gwangju | 14 | 7 | -26 | |