| Tüm Maçlar | ||
| Gwangju | 12 | |
| Beraberlik | 9 | |
| Anyang | 6 | |
| Gwangju Evindeki Maçlar | ||
| Gwangju | 6 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Anyang | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 |
GKOR2
|
18.04.2022 | MS | Anyang | 2 - 2 | Gwangju | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2022 |
GKOR2
|
11.06.2022 | MS | Gwangju | 4 - 0 |
Anyang
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2022 |
GKOR2
|
15.07.2022 | MS |
|
0 - 0 | Anyang | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022 |
GKOR2
|
14.09.2022 | MS | Anyang | 1 - 2 | Gwangju | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
GKOR
|
01.03.2025 | MS | Gwangju | 2 - 1 | Anyang | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
GKOR
|
28.06.2025 | MS |
|
1 - 2 | Gwangju | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2025 |
GKOR
|
28.09.2025 | MS | Anyang | 0 - 0 | Gwangju | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
GKOR
|
25.10.2025 | MS | Gwangju | 1 - 0 | Anyang | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
GKOR
|
26.04.2026 | MS | Gwangju | 2 - 5 | Anyang | 0 - 3 | ||||||||||||
| 2026 |
GKOR
|
19.07.2026 | MS | Anyang | 1 - 1 | Gwangju | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| GKOR | 22.07 | Gwangju | 1 - 1 | Gimcheon Sangmu |
|
| GKOR | 26.07 |
|
1 - 2 | Jeju Utd |
|
| GKOK | 29.07 | Gwangju | 1 - 0 | Cheonan C |
|
| GKOR | 02.08 | Daejeon Citizen | 2 - 0 | Gwangju |
|
| GKOR | 08.08 | Bucheon 95 | 0 - 0 | Gwangju |
|
| GKOR | 15.08 | Gwangju | 1 - 2 | Pohang Steelers |
|
| GKOK | 19.08 | Ulsan Citizen | 0 - 1 | Gwangju |
|
| GKOR | 23.08 | Gwangju | 0 - 1 | Incheon Utd |
|
| GKOR | 26.08 |
|
2 - 2 | Gwangju |
|
| GKOR | 30.08 |
|
2 - 5 | FC Seoul |
|
| GKOR | 06.09 | Gimcheon Sangmu | v | Gwangju | |
| GKOR | 09.09 | Gwangju | v | Jeju Utd | |
| GKOR | 13.09 | Gwangju | v | Anyang |
| GKOR | 22.07 | Bucheon 95 | 2 - 3 | Anyang |
|
| GKOR | 26.07 | Anyang | 2 - 1 | Gangwon |
|
| GKOK | 29.07 | Cheongju FC | 1 - 3 | Anyang |
|
| GKOR | 02.08 | Ulsan Hyundai | 3 - 1 | Anyang |
|
| GKOR | 08.08 | Anyang | 1 - 2 | Daejeon Citizen |
|
| GKOR | 15.08 | Jeju Utd | 2 - 0 | Anyang |
|
| GKOK | 19.08 | Anyang | 2 - 1 | Jeju Utd |
|
| GKOR | 22.08 | Anyang | 0 - 7 | FC Seoul |
|
| GKOR | 26.08 | Anyang | 2 - 1 |
Incheon Utd
|
|
| GKOR | 29.08 | Bucheon 95 | 1 - 1 | Anyang |
|
| GKOR | 06.09 | Anyang | v | Gangwon | |
| GKOR | 09.09 | Daejeon Citizen | v | Anyang | |
| GKOR | 13.09 | Gwangju | v | Anyang |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Berabere | 9 | %35 | 4 | %29 |
|
| Kaybetti | 16 | %62 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %31 | 5 | %38 |
|
| Berabere | 10 | %38 | 5 | %38 |
|
| Kaybetti | 8 | %31 | 3 | %23 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Berabere | 14 | %54 | 9 | %64 |
|
| Kaybetti | 11 | %42 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %23 | 3 | %23 |
|
| Berabere | 16 | %62 | 9 | %69 |
|
| Kaybetti | 4 | %15 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %42 | 7 | %50 |
|
| Yok | 15 | %58 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %73 | 9 | %69 |
|
| Yok | 7 | %27 | 4 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %31 | 5 | %36 |
|
| Üst | 18 | %69 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| Üst | 21 | %81 | 10 | %77 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %50 | 7 | %50 |
|
| Üst | 13 | %50 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %54 | 8 | %62 |
|
| Üst | 12 | %46 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %65 | 10 | %71 |
|
| Üst | 9 | %35 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %77 | 10 | %77 |
|
| Üst | 6 | %23 | 3 | %23 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %31 | 5 | %36 |
|
| 2-3 | 9 | %35 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 6 | %23 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 3 | %12 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| 2-3 | 15 | %58 | 7 | %54 |
|
| 4-5 | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| 6+ | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %23 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %30 | 4 | %28 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %15 | 4 | %28 |
|
| 2/2 | 5 | %19 | 5 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %7 | - | - |
|
| X/X | 7 | %26 | 5 | %38 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %19 | 2 | %15 |
|
| 2/2 | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dong-Hwa Kim |
K
|
5 | |||
| Joao Pedro Reginaldo |
D
|
10 | |||
| Chang-Mu Shin |
O
|
13 | 4 | ||
| Min-Seo Moon |
O
|
26 | 6 | ||
| Woo-Jin Kim |
O
|
5 | 1 | ||
| Je-Ho Yu |
O
|
18 | |||
| Kyoung Rok Choi |
O
|
0,70 M € | 11 | 2 | 1 |
| Young-Kyu Ahn |
O
|
19 | 1 | ||
| Yon-Jick Lee |
O
|
0,05 M € | 7 | ||
| DAvila Ba Loua |
F
|
10 | |||
| Seong-Yoon Gwon |
F
|
23 | |||
| Toplam: | 0,75 M € | 12 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jeong-Hoon Kim |
K
|
23 | |||
| Young-Chan Kim |
D
|
0,05 M € | 19 | 1 | |
| Kwon Kyung-Won |
D
|
0,75 M € | 22 | 1 | |
| Dong Jin Kim |
D
|
20 | 1 | ||
| Jeong-Hyun Kim |
O
|
22 | 1 | 1 | |
| Danny Bakker |
O
|
0,75 M € | 2 | ||
| Matheus |
O
|
0,15 M € | 24 | 10 | 1 |
| Woon Kim |
F
|
20 | 2 | ||
| Geon-Joo Choi |
F
|
25 | 5 | ||
| Ji-Hoon Kang |
F
|
19 | 1 | ||
| Airton |
B
|
17 | 6 | ||
| Toplam: | 1,70 M € | 28 | |||
| Min-Seo Moon | 6 |
| Chang-Mu Shin | 4 |
| Kyoung Rok Choi | 2 |
| Matheus | 10 |
| Airton | 6 |
| Geon-Joo Choi | 5 |
|
1
3.46
|
X
2.75
|
2
1.81
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 26 | 56 | +31 | |
| 2 | Ulsan Hyundai | 26 | 40 | +4 | |
| 3 | Jeonbuk Motors | 26 | 39 | +9 | |
| 4 | Jeju United | 26 | 38 | +4 | |
| 5 | Gangwon | 25 | 37 | +6 | |
| 6 | Pohang Steelers | 26 | 35 | -5 | |
| 7 | Anyang | 26 | 34 | -6 | |
| 8 | Incheon United | 25 | 34 | +4 | |
| 9 | Daejeon Citizen | 26 | 32 | +3 | |
| 10 | Bucheon 1995 | 26 | 31 | -1 | |
| 11 | Gimcheon Sangmu | 26 | 27 | -8 | |
| 12 | Gwangju | 26 | 12 | -41 | |