| Tüm Maçlar | ||
| Haugesund II | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Odds BK II | 1 | |
| Haugesund II Evindeki Maçlar | ||
| Haugesund II | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Odds BK II | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
NOR4
|
07.05.2026 | MS | Haugesund II | 1 - 2 | Odds BK II | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| NOR4 | 12.10 | Haugesund II | 1 - 1 | Sola |
|
| NOR4 | 19.10 | Brodd | 5 - 5 | Haugesund II |
|
| NOR4 | 26.10 | Haugesund II | 5 - 3 | Torvastad IL |
|
| NOR4 | 07.04 | Viking B | 3 - 1 | Haugesund II |
|
| NOR4 | 12.04 | Haugesund II | 0 - 3 | Staal |
|
| NOR4 | 18.04 | Mandalskam | 1 - 1 | Haugesund II |
|
| NOR4 | 27.04 | Haugesund II | 3 - 2 | Stabaek II |
|
| NOR4 | 02.05 | Vag | 2 - 4 | Haugesund II |
|
| NOR4 | 07.05 | Haugesund II | 1 - 2 | Odds BK II |
|
| NOR4 | 14.05 | Hinna | 2 - 2 | Haugesund II |
|
| NOR4 | 26.05 | Akra | v | Haugesund II | |
| NOR4 | 30.05 | Haugesund II | v | Flekkeroy | |
| NOR4 | 13.06 | Vindbjart | v | Haugesund II |
| NOR4 | 12.10 | Odds BK II | 2 - 3 | Fram Larvik |
|
| NOR4 | 19.10 | Odds BK II | 3 - 1 | KvikHalden |
|
| NOR4 | 26.10 | Sarpsborg II | 1 - 0 | Odds BK II |
|
| NOR4 | 07.04 | Stabaek II | 2 - 3 | Odds BK II |
|
| NOR4 | 12.04 | Odds BK II | 1 - 7 | Mandalskam |
|
| NOR4 | 20.04 | Viking B | 4 - 0 | Odds BK II |
|
| NOR4 | 26.04 | Hinna | 1 - 1 | Odds BK II |
|
| NOR4 | 02.05 | Odds BK II | 2 - 3 | Vindbjart |
|
| NOR4 | 07.05 | Haugesund II | 1 - 2 | Odds BK II |
|
| NOR4 | 14.05 | Odds BK II | 2 - 2 | Madla |
|
| NOR4 | 26.05 | Brodd | v | Odds BK II | |
| NOR4 | 31.05 | Odds BK II | v | Akra | |
| NOR4 | 15.06 | Staal | v | Odds BK II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 2 | %29 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %29 | 1 | %25 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 1 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 2 | %29 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 2 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 6 | %86 | 2 | %67 |
|
| Yok | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 6 | %86 | 3 | %75 |
|
| Yok | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 7 | %100 | 3 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 7 | %100 | 4 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Üst | 6 | %86 | 3 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| Üst | 6 | %86 | 3 | %75 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Üst | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| Üst | 5 | %71 | 2 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| 4-5 | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| 6+ | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %29 | 2 | %50 |
|
| 4-5 | 4 | %57 | 2 | %50 |
|
| 6+ | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| X/1 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %14 | - | - |
|
| X/X | 1 | %14 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %28 | 1 | %25 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %14 | 1 | %25 |
|
| X/2 | 2 | %28 | 1 | %25 |
|
| 2/2 | 1 | %14 | - | - |
|
|
1
1.54
|
X
3.86
|
2
3.03
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Madla | 7 | 14 | +6 | |
| 2 | Vindbjart | 6 | 13 | +6 | |
| 3 | Varhaug | 7 | 12 | +6 | |
| 4 | Flekkeroy | 6 | 11 | +7 | |
| 5 | Viking Stavanger II | 7 | 10 | +8 | |
| 6 | Brodd | 7 | 9 | -1 | |
| 7 | Staal Jorpeland | 7 | 9 | -2 | |
| 8 | Mandalskameratene | 6 | 8 | +6 | |
| 9 | Haugesund II | 7 | 8 | -3 | |
| 10 | Akra | 7 | 8 | -5 | |
| 11 | Hinna | 7 | 8 | -9 | |
| 12 | Odds BK II | 7 | 8 | -9 | |
| 13 | Vag | 6 | 6 | -3 | |
| 14 | Stabaek II | 7 | 6 | -7 | |