| Tüm Maçlar | ||
| Nardo | 6 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Orkla | 2 | |
| Nardo Evindeki Maçlar | ||
| Nardo | 4 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Orkla | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 |
NOK
|
18.04.2018 | MS | Orkla | 2 - 1 | Nardo | - | ||||||||||||
| 2019/2020 |
HAZ
|
29.02.2020 | MS | Orkla | 2 - 1 | Nardo | - | ||||||||||||
| 2022 |
NOR4
|
21.05.2022 | MS | Nardo | 1 - 0 | Orkla | - | ||||||||||||
| 2022 |
NOR4
|
30.07.2022 | MS | Orkla | 2 - 4 | Nardo | - | ||||||||||||
| 2023 |
NOR4
|
29.04.2023 | MS | Nardo | 4 - 1 | Orkla | - | ||||||||||||
| 2023 |
NOR4
|
19.08.2023 | MS | Orkla | 1 - 3 | Nardo | - | ||||||||||||
| 2024 |
NOR4
|
20.04.2024 | MS | Nardo | 4 - 0 | Orkla | - | ||||||||||||
| 2024 |
NOR4
|
31.08.2024 | MS | Orkla | 0 - 0 | Nardo | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
NOR4
|
02.05.2026 | MS | Nardo | 3 - 0 | Orkla | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| NOR4 | 14.05 | Nardo | 2 - 4 | Byasen |
|
| NOR4 | 25.05 | Strindheim | 4 - 1 | Nardo |
|
| NOR4 | 30.05 | Nardo | 1 - 1 | Rosenborg II |
|
| NOR4 | 13.06 | Herd | 4 - 1 | Nardo |
|
| NOR4 | 20.06 | Nardo | 2 - 0 | NTNUI |
|
| NOR4 | 27.06 | Ranheim II | 5 - 3 | Nardo |
|
| NOR4 | 25.07 | Spjelkavik | 4 - 2 | Nardo |
|
| NOR4 | 03.08 | Nardo | 3 - 0 | Molde II |
|
| NOR4 | 08.08 | Volda | 2 - 0 | Nardo |
|
| NOR4 | 15.08 | Nardo | 1 - 3 | Melhus |
|
| NOR4 | 05.09 | Nardo | v | Spjelkavik | |
| NOR4 | 13.09 | Rosenborg II | v | Nardo | |
| NOR4 | 21.09 | Nardo | v | Ranheim II |
| NOR4 | 14.05 | NTNUI | 1 - 5 | Orkla |
|
| NOR4 | 22.05 | Orkla | 0 - 2 | Melhus |
|
| NOR4 | 30.05 | Kvik Trond | 1 - 1 | Orkla |
|
| NOR4 | 13.06 | Orkla | 2 - 5 | Volda |
|
| NOR4 | 20.06 | Spjelkavik | 0 - 2 | Orkla |
|
| NOR4 | 27.06 | Orkla | 3 - 5 | Molde II |
|
| NOR4 | 25.07 | Aalesund B | 4 - 2 | Orkla |
|
| NOR4 | 03.08 | Orkla | 1 - 2 | Rosenborg II |
|
| NOR4 | 08.08 | Melhus | 8 - 3 | Orkla |
|
| NOR4 | 15.08 | Orkla | 2 - 5 | Spjelkavik |
|
| NOR4 | 31.08 | Ranheim II | v | Orkla | |
| NOR4 | 05.09 | Orkla | v | NTNUI | |
| NOR4 | 12.09 | Herd | v | Orkla |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %25 | 4 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %13 | 1 | %13 |
|
| Kaybetti | 10 | %63 | 3 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %25 | 2 | %29 |
|
| Berabere | 2 | %13 | 1 | %14 |
|
| Kaybetti | 10 | %63 | 4 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %25 | 3 | %38 |
|
| Berabere | 7 | %44 | 4 | %50 |
|
| Kaybetti | 5 | %31 | 1 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %19 | 3 | %43 |
|
| Berabere | 6 | %38 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 7 | %44 | 4 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %69 | 4 | %50 |
|
| Yok | 5 | %31 | 4 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 12 | %75 | 4 | %57 |
|
| Yok | 4 | %25 | 3 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 16 | %100 | 8 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 16 | %100 | 7 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %25 | 3 | %38 |
|
| Üst | 12 | %75 | 5 | %63 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %19 | 2 | %29 |
|
| Üst | 13 | %81 | 5 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %44 | 5 | %63 |
|
| Üst | 9 | %56 | 3 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %50 | 4 | %57 |
|
| Üst | 8 | %50 | 3 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 7 | %44 | 5 | %63 |
|
| 4-5 | 4 | %25 | 1 | %13 |
|
| 6+ | 5 | %31 | 2 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 8 | %50 | 4 | %57 |
|
| 4-5 | 1 | %6 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 7 | %44 | 3 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %37 | 3 | %37 |
|
| X/1 | 4 | %25 | 1 | %12 |
|
| 2/1 | 1 | %6 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %6 | - | - |
|
| X/X | 1 | %6 | 1 | %12 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %12 | 2 | %25 |
|
| 2/2 | 1 | %6 | 1 | %12 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %25 | 4 | %57 |
|
| X/1 | 2 | %12 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %6 | - | - |
|
| 2/X | 1 | %6 | 1 | %14 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %18 | - | - |
|
| 2/2 | 5 | %31 | 2 | %28 |
|
|
1
1.39
|
X
4.08
|
2
3.63
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Volda | 17 | 36 | +28 | |
| 2 | Strindheim | 17 | 33 | +15 | |
| 3 | Melhus | 17 | 32 | +21 | |
| 4 | Herd | 17 | 27 | +15 | |
| 5 | Rosenborg II | 16 | 25 | +8 | |
| 6 | Spjelkavik | 17 | 25 | +1 | |
| 7 | Molde II | 17 | 22 | -3 | |
| 8 | Byasen | 16 | 22 | -3 | |
| 9 | Kvik Trondheim | 17 | 21 | -11 | |
| 10 | Ranheim II | 17 | 20 | -14 | |
| 11 | NTNUI | 17 | 18 | -13 | |
| 12 | Aalesund II | 16 | 16 | -16 | |
| 13 | Orkla | 17 | 15 | -18 | |
| 14 | Nardo | 16 | 14 | -9 | |