| Tüm Maçlar | ||
| Stabaek | 14 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Haugesund | 13 | |
| Stabaek Evindeki Maçlar | ||
| Stabaek | 10 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Haugesund | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 |
NOR
|
04.08.2019 | MS | Stabaek | 1 - 1 | Haugesund | 0 - 0 | 2,30 | 2,90 | 2,40 | |||||||||
| 2019/2020 |
HAZ
|
08.03.2020 | MS | Stabaek | 4 - 1 | Haugesund | - | ||||||||||||
| 2020 |
NOR
|
02.08.2020 | MS | Haugesund | 3 - 1 | Stabaek | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2020 |
NOR
|
12.09.2020 | MS | Stabaek | 2 - 1 | Haugesund | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2021 |
NOR
|
24.05.2021 | MS | Haugesund | 0 - 0 | Stabaek | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021 |
NOR
|
31.10.2021 | MS | Stabaek | 2 - 1 | Haugesund | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
NOR
|
23.04.2023 | MS | Stabaek | 3 - 0 |
Haugesund
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
NOR
|
03.12.2023 | MS | Haugesund | 3 - 0 | Stabaek | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
NOK
|
07.05.2025 | MS | Stabaek | 2 - 1 | Haugesund | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
NOR1
|
26.04.2026 | MS | Stabaek | 3 - 2 | Haugesund | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| NOR1 | 21.06 | Strommen | 1 - 0 | Stabaek |
|
| NOR1 | 27.06 | Stabaek | 2 - 0 | Bryne |
|
| NOR1 | 03.07 | Ranheim | 2 - 5 | Stabaek |
|
| NOR1 | 27.07 | Stabaek | 6 - 0 | Hodd |
|
| NOR1 | 02.08 | Raufoss | 0 - 2 | Stabaek |
|
| NOR1 | 08.08 | Stabaek | 4 - 3 | Lyn Oslo |
|
| NOR1 | 16.08 |
|
0 - 4 | Stabaek |
|
| NOK | 22.08 | Heming | 0 - 2 | Stabaek |
|
| NOR1 | 26.08 | Stabaek | 4 - 2 | Ranheim |
|
| NOR1 | 30.08 | Hodd | 2 - 1 | Stabaek |
|
| NOR1 | 05.09 | Stabaek | v | Moss | |
| NOR1 | 12.09 | Bryne | v | Stabaek | |
| NOR1 | 20.09 | Stabaek | v | Sogndal |
| NOR1 | 21.06 | Egersunds | 5 - 2 | Haugesund |
|
| NOR1 | 27.06 | Haugesund | 4 - 2 |
Kongsvinger
|
|
| NOR1 | 05.07 | Odds BK | 1 - 3 | Haugesund |
|
| NOR1 | 25.07 | Haugesund | 1 - 2 | Bryne |
|
| NOR1 | 03.08 | Ranheim | 3 - 4 | Haugesund |
|
| NOR1 | 09.08 | Haugesund | 7 - 2 | Raufoss |
|
| NOR1 | 16.08 | Kongsvinger | 3 - 2 | Haugesund |
|
| NOK | 22.08 | V.Haugesund | 3 - 4 | Haugesund |
|
| NOR1 | 26.08 |
|
3 - 0 | Egersunds |
|
| NOR1 | 30.08 | Bryne | 0 - 2 | Haugesund |
|
| NOR1 | 05.09 | Haugesund | v | Sogndal | |
| NOR1 | 13.09 | Moss | v | Haugesund | |
| NOR1 | 20.09 | Haugesund | v | Strommen |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %65 | 8 | %89 |
|
| Berabere | 3 | %15 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 4 | %20 | 1 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %70 | 7 | %64 |
|
| Berabere | 1 | %5 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 5 | %25 | 4 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %40 | 4 | %44 |
|
| Berabere | 7 | %35 | 3 | %33 |
|
| Kaybetti | 5 | %25 | 2 | %22 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %60 | 6 | %55 |
|
| Berabere | 5 | %25 | 2 | %18 |
|
| Kaybetti | 3 | %15 | 3 | %27 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %55 | 5 | %56 |
|
| Yok | 9 | %45 | 4 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %75 | 8 | %73 |
|
| Yok | 5 | %25 | 3 | %27 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %10 | 0 | %0 |
|
| Üst | 18 | %90 | 9 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 20 | %100 | 11 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %25 | 2 | %22 |
|
| Üst | 15 | %75 | 7 | %78 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %20 | 2 | %18 |
|
| Üst | 16 | %80 | 9 | %82 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %40 | 3 | %33 |
|
| Üst | 12 | %60 | 6 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %30 | 2 | %18 |
|
| Üst | 14 | %70 | 9 | %82 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %10 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 6 | %30 | 3 | %33 |
|
| 4-5 | 8 | %40 | 3 | %33 |
|
| 6+ | 4 | %20 | 3 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 6 | %30 | 2 | %18 |
|
| 4-5 | 5 | %25 | 3 | %27 |
|
| 6+ | 9 | %45 | 6 | %55 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %20 | 4 | %44 |
|
| X/1 | 6 | %30 | 3 | %33 |
|
| 2/1 | 1 | %5 | 1 | %11 |
|
| 1/X | 3 | %15 | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %5 | - | - |
|
| 2/2 | 5 | %25 | 1 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %40 | 3 | %27 |
|
| X/1 | 3 | %15 | 1 | %9 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %5 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %5 | - | - |
|
| X/2 | 1 | %5 | 1 | %9 |
|
| 2/2 | 6 | %30 | 6 | %54 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Nicolai Naess |
D
|
0,60 M € | 20 | ||
| Karsten Ekorness |
D
|
20 | 2 | ||
| Gottfrid Rapp |
D
|
5 | 3 | ||
| Oscar Solnordal |
O
|
20 | |||
| Fredrik Krogstad |
O
|
0,05 M € | 2 | ||
| Olav Lilleoren Veum |
O
|
18 | |||
| William Nicolai Wendt |
O
|
20 | 4 | ||
| Alagie Sanyang |
F
|
14 | 5 | ||
| Jacob Hanstad |
F
|
18 | 6 | ||
| Fillip Jenssen Riise |
B
|
20 | 2 | ||
| Marius Ulla |
B
|
20 | |||
| Toplam: | 0,65 M € | 22 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Einar Boe Fauskanger |
K
|
18 | |||
| Jonathan Norbye |
D
|
2 | 1 | ||
| Anders Bondhus |
D
|
19 | 1 | ||
| Stian Stray Molde |
D
|
20 | |||
| Bruno Leite |
O
|
16 | 2 | ||
| Niklas Sandberg |
O
|
20 | 5 | ||
| Sivert Nilsen |
O
|
0,25 M € | 19 | 1 | |
| Vegard Solheim |
O
|
17 | 1 | ||
| Sory Ibrahim Diarra |
F
|
19 | 26 | ||
| Ismael Petcho Camara |
F
|
15 | 3 | ||
| Eirik Viland Andersen |
F
|
20 | 11 | ||
| Toplam: | 0,25 M € | 51 | |||
| Magnus Lankhof Dahlby | 16 |
| Jacob Hanstad | 6 |
| Sebastian Olderheim | 5 |
| Sory Ibrahim Diarra | 26 |
| Eirik Viland Andersen | 11 |
| Niklas Sandberg | 5 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Jan Jönsson | 6 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Jostein Grindhaug | 3 | |
| Jan Jönsson Evindeki Maçlar | ||||
| Jan Jönsson | 3 | |||
| Beraberlik | 2 | |||
| Jostein Grindhaug | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.87
|
X
3.38
|
2
2.45
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 20 | 43 | +26 | |
| 2 | Kongsvinger | 20 | 43 | +21 | |
| 3 | Stabaek | 20 | 42 | +30 | |
| 4 | Stromsgodset | 20 | 41 | +24 | |
| 5 | Hodd | 20 | 33 | -1 | |
| 6 | Odds BK | 20 | 32 | +8 | |
| 7 | Bryne | 20 | 29 | -3 | |
| 8 | Egersunds | 20 | 27 | -4 | |
| 9 | Lyn Oslo | 20 | 24 | -8 | |
| 10 | Ranheim | 20 | 23 | -5 | |
| 11 | Sandnes Ulf | 20 | 23 | -6 | |
| 12 | Sogndal | 20 | 22 | -12 | |
| 13 | Strommen | 20 | 21 | -17 | |
| 14 | Moss | 20 | 19 | -13 | |
| 15 | Asane | 20 | 18 | -14 | |
| 16 | Raufoss | 20 | 16 | -26 | |